چه چیزی باید بدانید؟ (داستان های پیشرفته فیس بوک)

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

در واقعیت، این پلتفرم واقعاً انتخابی ندارد اگر بخواهد رقابتی بماند. متا دریافت که کاربرانش کمتر و کمتر منظم می شوند در انتشارات خود، به ویژه در نشریات روی خوراک خبری (به نظر می رسد غول شبکه اجتماعی نیز به ضرر این نوع انتشارات، روی داستان ها تمرکز کرده است).

منبع

داستان پیشرفته فیس بوک peut با استفاده از داده‌های پیشرفته عکس و ویدیو، از جمله کیفیت تصویر، مکان، حضور افراد یا حیوانات، داستان‌های آماده با کیفیت بالا را به شما پیشنهاد می‌کند. »

این برای چه کسانی مفید خواهد بود؟

در حال حاضر، ادغام هوش مصنوعی فیس بوک برنامه ریزی شده است تا بتواند داستان های خود را از تصاویری که در برنامه خود آپلود کرده اید ایجاد کنید. به طور مشخص، هوش مصنوعی توانایی تشخیص مضامین عکس را دارد تا داستانی متناسب با موضوع و مخاطب شما ایجاد کند.

متا چه می گوید؟

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

آیا از فیس بوک خسته شده اید؟ آیا فقط از استوری در اینستاگرام استفاده می کنید؟ شاید ویژگی جدید اعلام شده توسط متا نظر شما را تغییر دهد! در این مقاله، دریابید که چرا و چگونه فیس بوک (متا) یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی را در پلتفرم خود ادغام کرد. در اینجا داستان های پیشرفته فیس بوک است.

هدف واقعی

داستان های پیشرفته فیس بوک، چیست؟

نظر شما در مورد این ویژگی جدید چیست؟ آیا قصد استفاده از آن را دارید؟ دریغ نکنید نظر خود را در نظرات به ما بگویید.

بنابراین هدف از یکپارچه سازی هوش مصنوعی این است که کاربران را فعال نگه دارید et جذب کسانی که علاقه خود را از دست داده بودند. هدف این است که تجربه خود را تعاملی تر و شهودی تر کنید. متا می خواهد که هر یک از اعضای خود “در تجربه آنلاین خود ارزش بیابند”.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ارائه این ویژگی در برنامه به منظور تشویق کاربران به آزمایش استوری های پیشرفته فیس بوک است:

نمایش داستان های پیشرفته فیس بوک در برنامه
نمایش داستان های پیشرفته فیس بوک در برنامه

چرا متا هوش مصنوعی را انتخاب کرد؟

شاید بپرسید که این ادغام چه فایده ای دارد؟ اگر شما یک فرد هستید، ممکن است که این لزوما به شما اجازه ندهد که از آن بهره مند شوید. از سوی دیگر، به عنوان یک حرفه ای، استوری های پیشرفته فیس بوک ممکن است زمان زیادی را برای شما ذخیره کند.

قبل از ترک…

اگر این مقاله در ادغام هوش مصنوعی با داستان های فیس بوک شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

در حال حاضر، تنها تعداد کمی از کاربران به این ویژگی جدید دسترسی ممتاز دارند. آنها می توانند ببینند که این پنجره برای آنها ظاهر می شود:

داستان های پیشرفته فیس بوک
داستان های پیشرفته فیس بوک

ایده این است که فیس بوک به لطف هوش مصنوعی می تواند به طور خودکار داستان های شما را تولید کند. اما دقیقا چگونه کار می کند؟

علاقه هوش مصنوعی در زمینه داستان های فیس بوک این است که قادر به ایجاد محتوا به صورت انبوه و تقریباً 100٪ به صورت خودکار باشد. به عنوان مثال، رویه ایجاد را می توان به طور کامل با ایجاد داستان های اختصاص داده شده به ارائه طیف جدیدی از محصولات یا تیم ارتباطی شرکت تطبیق داد.