چگونه از طریق پست اس ام اس بفرستیم؟ 3 پاسخ


در شرایط خاص، در داخل یک شرکت یا برقراری ارتباط با مشتریان، ارسال پیامک به طور مستقیم از ابزار پیام‌رسانی ایمیل می‌تواند جالب و کاربردی باشد. با این حال، چیزی عادی و طبیعی نیست و بنابراین نیاز به توضیح دارد. چگونه از طریق ایمیل اس ام اس بفرستیم؟ از چه روشی برای دریافت پیامک مستقیماً در صندوق پستی خود استفاده کنم؟ هر چیزی را که باید بدانید کشف کنید.

چگونه از جیمیل یا یک صندوق پستی کلاسیک (Outlook و غیره …) اس ام اس ارسال کنیم؟

بهترین راه حل برای ارسال پیامک با آدرس ایمیل خود استفاده از پلتفرم های ارسال پیامک است که امکان ارسال حرفه ای را فراهم می کند.

SMS Factor Mail به SMS، بستری برای ارسال پیامک از طریق ایمیل

فاکتور پیامک یک پلت فرم ارسال پیامک نسبتاً معتبر است که برای مثال برای کمپین های بازاریابی بسیار مفید است. این یک ابزار فرانسوی است که خدمات پیامکی مختلفی را ارائه می دهد: بازاریابی، هشدارها، یادآوری قرار ملاقات و البته عملکردی که ما را به ایمیل به پیامک علاقه مند می کند.

ارسال اس ام اس از طریق ایمیل با SMS Factor
ارسال اس ام اس از طریق ایمیل با SMS Factor

برای انجام ارسال پیامک از طریق صندوق پستی با SMS Factor، ابتدا باید با آنها یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس، یک بار گزینه ” ایمیل به اس ام اس فعال است، همه چیز در صندوق پست شما اتفاق می افتد. دیگر نیازی به اتصال به پلتفرم آنها برای استفاده از ارسال پیامک از طریق ایمیل نخواهید داشت. شما می توانید این کار را از ایمیل خود انجام دهید.

این همه کار می کند جیمیل، اوت لوک، یاهو و موارد دیگر. راه حل امن است، به لطف فیلتر کردن توسط IP و توسط فرستنده، با یک توکن منحصر به فرد.

eCall SMS2Mail، ابزاری برای تبدیل ایمیل به SMS

جایگزینی برای SMS Factor می تواند باشد تماس الکترونیکی. این بار یک راه حل پیام رسانی سوئیسی است. eCall نه تنها ارسال SMS را ارائه می دهد، بلکه فکس، پیام های فشاری و پیام های صوتی نیز وجود دارد. eCall بیش از 25 سال تجربه در بازار پیام رسانی دارد.

لی عملیات در واقع کاملا مشابه است در مقایسه با آنچه راه حل قبلی ارائه می دهد. به عبارت دیگر، این بدان معناست که امکان ارسال پیامک مستقیماً از صندوق پستی معمولی شما بدون تغییر عملکرد آن وجود دارد. علاوه بر این، این برای سایر کانال های ارتباطی آنها (فکس و فشار) نیز یافت می شود.

ارسال اس ام اس از طریق ایمیل با eCall
ارسال اس ام اس از طریق ایمیل با eCall

برای ادامه ارسال، سیستم کاملاً ساده شده است. پس از ثبت نام در پلتفرم با پیشنهاد مشترک، باید به صندوق پستی خود بروید. برای ارسال ایمیل از طریق پیامک به یک شماره، باید شماره تلفن آن را با فرمت +33123456789 و به دنبال آن @sms.ecall.ch در خط گیرنده بنویسید. برای بقیه، مانند یک ایمیل کلاسیک است.

Octopush، راه حلی برای ارسال پیامک از طریق اینترنت، از حساب ایمیل شما

در نهایت راه حل آخر: اختاپوس. این یکی دیگر از پلتفرم‌های ارسال پیامک نسبتاً گسترده است که بیش از 20000 مشتری از جمله Axa و Carrefour دارد. Octopush با Magento، Prestashop، WooCommerce، Salesforce و بسیاری از انواع پیامک ادغام می شود: RCS، پیام های صوتی، SMS غنی، شماره مجازی، اجاره پایگاه داده، Whatsapp و غیره.

چگونه اس ام اس او را در صندوق پست خود دریافت کنیم؟

راه حل های مختلفی که در بالا ذکر کردیم به شما این امکان را می دهد که در ازای صندوق پستی خود پیامک دریافت کنید. هنگامی که افرادی که پیام هایی را که شما ارسال کرده اید دریافت می کنند، پاسخ می دهند، این پیام را در پیام ایمیل دریافت خواهید کرد.

اکنون 3 راه حل در دست دارید تا بتوانید از صندوق پستی خود پیامک ارسال کنید. اگر روش های دیگری را می شناسید، می توانید آنها را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

منبع