چگونه از VPN برای خرید آنلاین چیزهای ارزان تر استفاده کنیم؟

استفاده از VPN برای کسانی که به دنبال محافظت از حریم خصوصی خود در اینترنت هستند یک ضرورت است، اما مزایای بسیار دیگری برای بهبود راحتی مرور شما و حتی صرفه جویی در هزینه به همراه دارد!

مطابق با تعریف VPN، این ابزار به عنوان نوعی فیلتر بین وب جهانی و دستگاه شما کار می کند، خواه رایانه، تبلت یا گوشی هوشمند باشد. با مخفی کردن آدرس IP خود و جایگزینی آن با یک IP موقت، یک VPN به شما امکان می دهد بدون محدودیت یا تبعیض قیمتی به گشت و گذار، خرید یا تماشای ویدیو بپردازید. همچنین، از شما در برابر تهدیدات هکرها در شبکه های ناامن محافظت می کند. بنابراین به ویژه در تلفن شما مفید است.

با استفاده از VPN، می توانید در هزینه های پرواز، اجاره، اشتراک و موارد دیگر صرفه جویی کنید. دستور العمل صرفه جویی در هزینه با VPN ساده است: VPN را فعال کنید، یک سرور VPN در کشور مورد نظر خود انتخاب کنید و به راحتی کمترین قیمت را برای خدمات یا محصول مورد نظر خود پیدا کنید.

  • پروازهای ارزان تر: بسیاری از خطوط هوایی از مشتریان هزینه دریافت می کنند به لحاظ آدرس آی پی آنها برای خرید بلیط استفاده می کنند، با تفاوت قیمت قابل توجه، به ویژه در کرایه های بین المللی.
  • کرایه اتومبیل: شرکت‌های کرایه‌ای اتومبیل، مانند خطوط هوایی، به صورت آنلاین تبعیض قیمتی را اعمال می‌کنند. بنابراین استفاده از VPN می تواند به راحتی در هزینه شما صرفه جویی کند.
  • مانند سایر ارائه دهندگان SaaS، برای دسترسی به Microsoft 365 باید اشتراک بپردازید. با این حال، هزینه ای که می پردازید بستگی به کشوری دارد که در آن هستید. اگر می خواهید از کل بسته مایکروسافت 365 و فضای ابری آن بهره مند شوید، هزینه آن در فرانسه 99 یورو برای شما خواهد بود. از طرفی در هند فقط 60 یورو و در روسیه 40 یورو هزینه دارد.
  • مانند مایکروسافت، قیمت Apple Music بسته به کشوری که در آن هستید متفاوت است. در فرانسه، هزینه اشتراک 9.99 یورو در ماه برای فرمول اصلی محاسبه می شود. در مقابل، در اکثر کشورهای آمریکای لاتین، قیمت ها 5 یورو است.
  • بسته کامل Adobe Creative Cloud (فتوشاپ، لایت روم، پریمیر، افتر افکت) 62.47 یورو در ماه قیمت دارد. در نیوزلند، اشتراک فقط 35 یورو برای شما هزینه دارد!
  • در تمام کشورهای اروپایی، Spotify برای ساده ترین اشتراک ماهیانه 9.99 یورو هزینه دارد. در فیلیپین، اشتراک 2 یورو است. 4 یورو در مکزیک یا 3 یورو در تایلند.

وب‌سایت‌ها همچنین از کوکی‌ها، یعنی فایل‌هایی که حاوی اطلاعات فعالیت‌های مرور شما هستند، برای ردیابی موقعیت مکانی شما استفاده می‌کنند.

واضح ترین سرنخ آدرس IP است که مخفف عبارت Internet Protocol است. آدرس IP کشور و حتی مکان دقیقی که در آن هستید را نشان می دهد.

این مقاله به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده استمنبع

همچنین، اگر ویژگی GPS (سیستم موقعیت یاب جهانی) را روشن بگذارید، موقعیت مکانی شما به راحتی قابل ردیابی است. بنابراین مهم است که قبل از شروع شکار معامله با VPN، آن را خاموش کنید.

آیا می دانستید که قیمت های آنلاین بسته به کشوری که از آن خرید یا رزرو می کنید در نوسان است؟ ارائه دهندگان خدمات و نرم افزار با این سیستم کار می کنند که قیمت ها را بر اساس آدرس IP کشور شما تعیین می کند. اینجاست که یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) وارد می شود: به شما امکان می دهد مکان مجازی خود را تغییر دهید و وانمود کنید که از کشور دیگری متصل هستید، که می تواند در خرید آنلاین شما پول زیادی را ذخیره کند.

VPN
VPN

پس چگونه پول پس انداز می کنید؟ به سادگی با انجام تحقیقات و خرید با استفاده از VPN. همه پایین ترین قیمت های ممکن را می خواهند. اما اگر می خواهید از یک کشور به کشور دیگر گشت و گذار کنید تا پیشنهادات آنها را بررسی کنید، باید از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای تغییر مکان مجازی خود استفاده کنید.

اگر قصد دارید از VPN استفاده کنید و در این مسیر در هزینه خود صرفه جویی کنید، درک مکانیزم های اساسی این امر مفید است. وب سایت ها فعالیت های شما را دنبال می کنند و مکان شما

داده‌های بسیار زیادی که موقعیت مکانی شما و عادت‌های مرور شما را برای تبلیغ‌کنندگان نشان می‌دهد، که تأثیری بر قیمت‌هایی که در طول کار مشاهده می‌کنید نمی‌گذارد. خرید آنلاین.

بنابراین مطمئن شوید که مکان شما توسط:

  • آدرس IP شما
  • بیسکویت ها
  • سیگنال های GPS
  • Wi-Fi عمومی