چگونه با استفاده از هوش مصنوعی در 90 ثانیه یک مقاله به صورت خودکار تولید کنیم؟

اگر می خواهید مقالات خود را به طور خودکار در یک سایت وردپرس ادغام کنید، Redaction.io می تواند آن را برای شما مدیریت کند از طریق افزونه اختصاصی آن (که دوباره به شما یک صرفه جویی در زمان اضافی ارائه می دهد که ChatGPT به شما اجازه نمی دهد).

اگر تا به حال یک پست وبلاگ نوشته اید، یا حداقل علاقه مند به ایجاد محتوا برای وب هستید، می دانید که نوشتن یک پست وبلاگ ساختاریافته و بهینه شده برای سئو چقدر خسته کننده و زمان بر است. در این مقاله روشی را به شما نشان می دهیم که می توانید یک مقاله حدودا 600 کلمه ای را با داشتن تنها 3 کار انجام دهید: کلمه کلیدی مورد نظر را پر کنید، روی یک دکمه کلیک کنید و منتظر بمانید. این ممکن است برای شما جالب باشد؟ بیا بریم !

تست redaction.io

تولید مقاله خودکار با هوش مصنوعی چیست؟

در واقع، چندین تفاوت قابل توجه بین نوشتن مقاله با ChatGPT و تولید خودکار مقاله از طریق Redaction.io وجود دارد. در اینجا 5 مورد برتر آورده شده است:

 1. سادگی ;
 2. بهینه سازی معنایی ;
 3. بهینه سازی برای هدف جستجو ;
 4. زمان تولید و ادغام ;
 5. دسترسی به داده های جمع آوری شده در وب.

در حالی که اکثر راه حل ها مبتنی بر هوش مصنوعی OpenAI (GPT-3 و GPT-4) هستند. همه راه حل ها یکسان ایجاد نمی شوند.

بله و خیر. اگرچه گوگل به صراحت این را اعلام کرده است ایجاد محتوای با کیفیت با استفاده از هوش مصنوعی مغایر با دستورالعمل های کیفیت آنها نیستتولید خودکار مقالات و انتشار آنها بدون چک های انسانی یک روش توصیه شده توسط Google نیست (و همه ابزارهای نوشتن خودکار که هوش مصنوعی را یکپارچه می کنند).

را تولید خودکار مقاله با هوش مصنوعی استفاده از نرم افزار تالیف خودکار مبتنی بر یک مدل زبان مانند GPT-3 یا GPT-4 OpenAI برای به طور خودکار متن اصلی را بنویسید که به نظر می رسد توسط یک انسان نوشته شده است.

موارد استفاده اصلی تولید مقاله خودکار برای شرکت ها چیست؟

حجم کلمات تولید شده از موضوعی به موضوع دیگر کاملاً متغیر است، اما ما آن را روی دو موضوع کاملاً مجزا آزمایش کردیم:

مزایای اصلی Redaction.io چیست؟

 • طراحی ابزار نوشتن خودکار ساده تر از Redaction.io دشوار است، این ابزار واقعاً بسیار در دسترس است، حتی برای افرادی که به ابزارهای SaaS عادت ندارند.
 • بهینه سازی مختصر و معنایی سئو به طور خودکار در فرآیند تولید مقاله redaction.io ادغام می شود، کاربر کاری جز انتقال کلمه کلیدی هدف مقاله که می خواهد تولید کند، ندارد.
 • در حال حاضر امکان تولید متون به 3 زبان مجزا با یک نوع احتمالی برای انگلیسی برای بهینه سازی برای ایالات متحده یا بریتانیا وجود دارد.
 • برای کاربران وردپرس، امکان ادغام خودکار مقالات تولید شده از طریق Redaction.io در وبلاگ شما وجود دارد از طریق یک افزونه اختصاصی : صرفه جویی در زمان حتی بیشتر!
 • Redaction.io حالت “انبوه” را برای تولید خودکار ده ها مقاله در یک زمان ارائه می دهد.

محدودیت های ابزار چیست؟

 • در حال حاضر، نمی‌توان ابزار را مجبور کرد که بخش‌های فرعی X یا Y را پردازش کند که می‌خواهیم به آنها نزدیک شویم. خلاصه به طور کامل بدون دخالت انسان تولید شده است که مزایا و معایب خود را دارد (اما یک ویژگی جدید باید به زودی به کاربران اجازه دهد تا قبل از نوشتن به خلاصه دسترسی داشته باشند تا بتوانند آن را قبل از تولید بهینه کنند).
 • شما نمی توانید تعداد کلمات نوشته شده توسط ابزار را کنترل کنید، آن را به طور خودکار با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر تعیین می کند.
 • مقاله‌های به‌دست‌آمده اغلب آن‌طور که هستند قابل انتشار نیستند، باید به‌عنوان یک راه بسیار خوب برای یک ویراستار در نظر گرفته شود تا با اجتناب از سندروم صفحه سفید، مقدار قابل‌توجهی در زمان نوشتن صرفه‌جویی کند، اما مقاله‌ها باید غالباً به شکلی درآیند و دوباره کار شوند. کاملا بهینه شود

هزینه Redaction.io چقدر است؟

prix redaction.io
بررسی اجمالی قیمت Redaction.io

این مقاله توسط LEPTIDIGITAL به عنوان بخشی از مشارکت حمایت شده با Redaction.io نوشته شده است

تولید محتوا تا به حال اغلب پرهزینه و وقت گیر بود. بسیاری از شرکت ها زمان و پول لازم را برای پیاده سازی یک استراتژی محتوای واقعی در سایت خود سرمایه گذاری نکردند.

Redaction.io، یک راه حل فرانسوی که توسط آنتونی تچر، بنیانگذار پلت فرم بهینه سازی معنایی SEOquantum، توسعه یافته است. به هر کسی اجازه می دهد در 90 ثانیه یک مقاله کامل برای هر کلمه کلیدی دلخواه خود تولید کند با عنوان، تگ عنوان، توضیحات متا، مقدمه، بدنه مقاله با برچسب HTML و نتیجه گیری.

چگونه در 90 ثانیه یک مقاله بهینه شده سئو بسازیم؟

چگونه با Redaction.io به طور خودکار مقاله بنویسیم؟
چگونه با Redaction.io به طور خودکار مقاله بنویسیم؟

امروزه راه حل های زیادی وجود دارد که ادعا می کنند به لطف هوش مصنوعی می توانند یک مقاله کامل را با یک کلیک تولید کنند.

در واقع، کیفیت متون تولید شده می‌تواند از نرم‌افزاری به نرم‌افزار دیگر بسته به کیفیت درخواست‌های مورد استفاده، پیچیدگی موضوع مورد بررسی و ظرفیت الگوریتم برای تولید متنی منسجم و ساختار یافته، به‌طور قابل‌توجهی متفاوت باشد.

در نهایت، Redaction.io امکان تولید مقالات به صورت انبوه را به شما ارائه می دهد، به این معنی که می توانید نه یک بلکه ده ها مقاله را در یک زمان تولید کنید (چیزی که بدون دانش پیشرفته اتوماسیون با ChatGPT غیرممکن است).

سوالات متداول در مورد تولید مقاله از طریق هوش مصنوعی:

میانگین طول مقالات تولید شده توسط Redaction.io چقدر است؟

علاوه بر خلاصه‌ای که به‌طور خودکار توسط راه‌حل تولید می‌شود و اگرچه ویرایش توسط OpenAI نیز انجام می‌شود، با Redaction.io لازم نیست نگران این باشید که کدام دستور را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید: آنها مستقیماً در مورد خودکار ادغام می‌شوند. فرآیند تولید

ما در اینجا یک راه حل قدرتمند فرانسوی را ارائه خواهیم داد که قادر است در کمتر از 90 ثانیه یک مقاله بهینه سازی شده معنایی بر روی هر کلمه کلیدی ایجاد کند.

چگونه در 90 ثانیه یک مقاله بهینه شده سئو بسازیم؟

Redaction.io: یک کلمه کلیدی + یک کلیک = یک مقاله بهینه شده سئو در کمتر از 90 ثانیه

Redaction.io
Redaction.io

خیلی ساده به این دلیل که مهمتر از همه چیز در کیفیت دستورات و دستورالعمل های استفاده شده توسط ابزار برای تولید محتوا نهفته است.

بریزید ایجاد یک مقاله بهینه شده سئو با Redaction.io، فقط این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید در پلتفرم Redaction.io ;
 2. کلمه کلیدی و زبان مورد نظر را برای تولید مقاله انتخاب کنید.
 3. بر روی “Generate full content” کلیک کنید و 90 ثانیه صبر کنید.

تعجب می کنید که چه نوع نتایجی می توانید بدست آورید؟

ویرایش نمونه io
نمونه مقاله ای که توسط Redaction.io در چند دقیقه نوشته شده است (برای مشاهده کامل روی تصویر کلیک کنید)

در کنار او، Redaction.io فقط به یک کلمه کلیدی، یک کلیک و 90 ثانیه تولید / مقاله نیاز دارد برای به دست آوردن یک مقاله منحصر به فرد از حدود 600 کلمه به طور متوسط ​​با عنوان، برچسب عنوان، توضیحات متا، مقدمه و نتیجه گیری.

بنابراین، ابزارهای تولید مقاله، دیدگاه‌های جدیدی را برای شرکت‌هایی که علاقه‌مند به استفاده از بازاریابی محتوا برای رشد تجارت خود هستند، باز می‌کند.

برای چی ؟

هر مقاله متفاوت است، اما امکان تولید مقالات از 400 تا بیش از 900 کلمه وجود دارد. Redaction.io به طور خودکار طول متن را با توجه به کلمه کلیدی و مقدار اطلاعاتی که باید پردازش شود بهینه می کند.

آیا مقالاتی که به طور خودکار توسط هوش مصنوعی تولید می شوند توسط گوگل جریمه می شوند؟

اما مراقب باشید، همه راه حل های موجود در بازار یکسان ایجاد نمی شوند…

با این ابزار، تولید مقاله ای از 400 تا 1000 کلمه هزینه 1.45 یورو دارد.

این در واقع تا حدی با ادغام در ابزار Redaction.io از مختصات بهینه سازی معنایی توضیح داده شده است. سئو کوانتومی (یک ابزار تحلیل و بهینه سازی سئو معنایی). این بریف ها استفاده در تولید را تضمین می کنند کلمات کلیدی مهم بازیابی شده از نتایج جستجوی برتر فعلی، که زمینه معنایی مقاله تولید شده را بیشتر بهینه می کند (و کاری که ChatGPT قادر به انجام آن بدون مختصر مرتبط نیست). ادغام این ابزار به طور مستقیم در طراحی خلاصه به مقالات تولید شده توسط Redaction.io نیز اجازه می دهد به هدف جستجوی کاربر به درستی پاسخ دهید که کلمه کلیدی مورد نظر را جستجو می کند.

این یک سوال قانونی است که امروزه هر حرفه ای دیجیتال می تواند از خود بپرسد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

بنابراین انتخاب راه حل مناسب برای تولید مقاله از طریق هوش مصنوعی بسیار مهم است.

طول عمر هر وام 12 ماه است.

تفاوت اصلی بین تولید مقاله توسط ChatGPT و تولید خودکار توسط Redaction.io چیست؟

ChatGPT مطمئناً قادر به ایجاد مقالات از A تا Z است، اما برای به دست آوردن نتایج HTML با کیفیت خوب، بهینه شده برای SEO و ساختار مناسب به پشتیبانی دستی بسیار بیشتری نیاز دارد (یک سری از دستورات خاص).

مدل کسب و کار Redaction.io ساده است:

 • اگر فقط می‌خواهید مقاله تولید کنید، به اعتبار نیاز دارید که در بسته‌ها (از 20 واحد به قیمت 29 یورو) خریداری شود. نرخ ها با توجه به حجم اعتبارات خریداری شده در حال کاهش است.
 • اگر می خواهید از ادغام وردپرس و Google Docs بهره مند شوید و به نزدیک به 1000 راه حل دیگر دسترسی داشته باشید، باید اشتراک ماهانه 24 یورو ثابت ماهانه (شامل 20 مقاله) را انتخاب کنید و سپس اعتبارات اضافی مورد نظر را از طریق بسته های موجود خریداری کنید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

با ظهور فن‌آوری‌های جدید هوش مصنوعی، ایجاد مقالات اکنون به‌طور قابل توجهی سریع‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.