چگونه با Bertha.ai یک توضیح محصول مناسب سئو بنویسیم • Yoast

اگر روی توضیحاتی که بیشتر دوست دارید کلیک کنید، برتا متن را در باطن وردپرس شما قرار می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی آن را تغییر دهید. آیا توضیحات به اندازه کافی طولانی است؟ آیا به یک پاراگراف اضافی نیاز دارید (خجالت نکشید و از مولد پاراگراف برتا استفاده کنید)؟ و فراموش نکنید که بررسی کنید آیا از عبارت کلیدی فوکوس به اندازه کافی استفاده کرده اید یا خیر. Bertha ابزار بسیار مفیدی است، اما باید مطمئن شوید که گلوله های SEO شما خوب به نظر می رسند! و در نهایت، بیایید صادق باشیم، برتا هر از چند گاهی یک چیز دیوانه کننده را بیرون می اندازد. مطمئن شوید که متن او را دوباره بخوانید و اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شده باشد را تصحیح کنید!

نتیجه گیری: از دوست جدیدم کمی کمک بگیرید

توضیحات محصول همچنین یک انتخاب عالی برای یک ابزار هوش مصنوعی است، زیرا آنها به طور کلی بسیار ساده هستند. شما نیازی به یک ایده اصلی یا یک زاویه جدید در توضیحات هر محصول ندارید. یک هوش مصنوعی به راحتی می تواند چیزی دقیق و جذاب بنویسد.

yoast seo و bertha
محتوای حمایت شده

راهنمای گام به گام نوشتن توضیحات محصول شما

مرحله 1: فرمت توضیحات محصول/خدمت را پر کنید

من و برتا به BFF های جدیدی تبدیل شده ایم. او در واقع بیشتر مقدمه و پاراگراف های خود را در مورد «چرا از ابزار هوش مصنوعی برای توضیحات محصول خود استفاده کنید» نوشت. اکنون که من یک دوست کوچک در باطن وردپرس خود دارم، نوشتن بسیار آسان تر است. آیا دوست دارید یک دوست نویسندگی هم داشته باشید؟ پس حتما باید امتحان کنید برتا!

در نهایت، یکی دیگر از مزایای استفاده از Bertha این است که این ابزار همراه با افزونه Yoast SEO عالی کار می کند! دیگر نگران نوشتن محتوای خوب نخواهید بود. Yoast SEO به شما کمک می کند تمام جعبه های SEO را بررسی کرده و رتبه بندی خود را بهبود بخشد، در حالی که برتا محتوای شما را می نویسد. در زمان صرفه جویی می کنید و در عین حال حضور آنلاین خود را بهبود می بخشید! برد-برد، درسته؟

بیشتر بخوانید: نوشتن با Yoast SEO و Bertha – ابزار هوش مصنوعی محتوا »منبع اگر از وردپرس برای فروش آنلاین محصولات خود استفاده می‌کنید، می‌دانید که داشتن توضیحات عالی محصول چقدر مهم است. آنها نه تنها باید دقیق و اطلاعاتی باشند، بلکه باید جذاب و خواندنی باشند. با این حال، نوشتن همه این مطالب می تواند بسیار وقت گیر باشد. به همین دلیل است که ابزار هوش مصنوعی می تواند صرفه جویی زیادی در زمان داشته باشد. با ارائه اطلاعات مرتبط با هوش مصنوعی در مورد محصولات خود، می توانید به آن اجازه دهید تا در نوشتن توضیحات قانع کننده کارهای سنگینی را انجام دهد. به علاوه، یک هوش مصنوعی دائماً در حال یادگیری است، بنابراین با گذشت زمان تنها در انجام وظایف خود بهتر می شود.

آیا برای نوشتن توضیحات محصولی که هم سئو پسند و هم جذاب باشد مشکل دارید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. ایجاد تعادل مناسب بین این دو می تواند دشوار باشد. خوشبختانه، ما یک ابزار عالی برای کمک به شما پیدا کردیم. Bertha.ai یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی است که نوشتن توضیحات محصول مناسب SEO را آسان می کند. در این پست وبلاگ، من و برتا توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید از این ابزار برای نوشتن توضیحات شگفت انگیز محصول استفاده کنید.

پس از نصب برتا، با کلیک بر روی لوگوی برتا، دوست نوشتن خود را باز کنید. برای باز کردن قالب توضیحات محصول، روی الگوها، سپس روی توضیحات محصول/خدمت کلیک کنید.