چگونه برگه های محصول را به طور خودکار با هوش مصنوعی بنویسیم؟ (تست)


نوشتن برگه های محصول با کیفیت همیشه آسان نیست، به خصوص زمانی که مجبور باشید آنها را پشت سر هم بنویسید. خواه نوشتن چند ده برگه محصول با متن منحصر به فرد، بدون تکرار توضیحات تامین کننده، یا ایجاد صدها برگه، این کار می تواند به سرعت برای یک ویرایشگر به تنهایی پیچیده شود. در اینجا نحوه نوشتن توضیحات قانع کننده محصول به صورت خودکار با کمک نرم افزار خودکار نوشتن با هوش مصنوعی آورده شده است.

در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه با آن برگه های محصول جذاب بنویسید این ابزار نوشتن خودکار (یکی از بهترین های موجود در بازار).

3 دلیل برای وسوسه شدن با استفاده از نرم افزار نوشتن خودکار برای نوشتن برگه های محصول

 1. شما برای نوشتن برگه های محصول الهام ندارید و تمایل دارید در توضیحات ویژگی بمانید. اگر فقط محصول را بدون توجه دقیق به متن توصیف کنید، ممکن است مقداری از فروش را از دست بدهید. استفاده از ابزار نوشتن خودکار می تواند به شما کمک کند عبارات و عبارات جذاب جدیدی را برای خوانندگان پیدا کنید.
 2. شرح یک محصول عنصر کلیدی فروش است. او جزئیات محصول را توضیح می دهد و اطمینان حاصل می کند که مشتریان شما همه چیزهایی را که برای تصمیم گیری خرید نیاز دارند، دارند.
 3. نوشتن توضیحات محصول می تواند یک کار خسته کننده باشد، به خصوص زمانی که صدها یا حتی هزاران محصول دارید.

استفاده از ابزار نوشتن توضیحات محصول مانند این می تواند کار شما را آسان تر کند. این به شما کمک می کند کپی خلاقانه و منحصر به فردی ایجاد کنید که می تواند فروش شما را افزایش دهد.

در اینجا چگونه است.

چگونه با نرم افزار نوشتن هوش مصنوعی برگه های محصول جذاب ایجاد کنیم؟

نوشتن برگه محصول هوش مصنوعی

برای نوشتن توضیحات تاثیرگذار محصول، لزوماً نیازی نیست که یک نویسنده باتجربه باشید. گاهی اوقات تنها چیزی که لازم است استفاده از ابزار مناسب است.

در اینجا مراحل مختلف برای دنبال کردن آمده است توضیحات محصول جذاب را با نرم افزار نوشتن خودکار ایجاد کنید :

 1. یک حساب کاربری رایگان در این سایت ایجاد کنید (2500 کلمه با کیفیت برتر به همه حساب های رایگان ارائه می شود که برای آزمایش ارتباط این نوع ابزار برای فعالیت شما بیش از اندازه کافی است).
 2. پس از ایجاد حساب، از ماژول استفاده کنید ” توضیحات محصول که در بخش “تجارت الکترونیک” ابزار یافت می شود.
 3. نام محصول مورد نظر را در قسمت ” وارد کنید نام محصول / خدمات (باید کمتر از 100 کاراکتر باشد)؛
 4. مشخصات کلیدی محصول یا خدمات را در قسمت بعدی پر کنید (هرچه کاملتر باشید، بهتر است). شما 600 کاراکتر در دسترس دارید.
 5. لحن صدایی که مناسب شماست (هیجان زده، حرفه ای، تشویق کننده، خلاق، خنده دار و غیره) را پر کنید. ما لحن حرفه ای را در اینجا توصیه می کنیم.
 6. زبان نوشتار را انتخاب کنید (اگر فروشگاه چند زبانه دارید، می توانید با این ابزار توضیحات محصول را به 25 زبان تولید کنید).
 7. سطح کیفیت مورد نظر خود را برای نوشتن انتخاب کنید (ما “Premium” را توصیه می کنیم) تا بهترین کیفیت ممکن را به دست آورید.
 8. روی ” کلیک کنید توضیحات محصول را ایجاد کنید » ;
 9. مناسب ترین مورد را انتخاب کنید و آنچه را که نیاز به تنظیم دارد تنظیم کنید.

تست نوشتن برگه محصول: آیا هوش مصنوعی واقعاً قادر به نوشتن توضیحات با کیفیت است؟

به عنوان بخشی از آزمایش ما، این عناصر را به ابزار گفتید:

 • نام محصول: Writesonic;
 • ویژگی ها: نرم افزار نوشتن خودکار، امکان نوشتن به 25 زبان، رابط کاربری به زبان فرانسوی، نسخه رایگان، ابزار آسان، رابط کاربری دلپذیر، 2500 کلمه ارائه شده برای تست، کیفیت نوشتن بسیار خوب، بسیار مفید برای مقاله نویسی وبلاگ یا محصول ورق
 • لحن: حرفه ای

در اینجا نتایج 6 توصیف به صورت خودکار (بدون پردازش مجدد) در چند ثانیه به عنوان بخشی از تست Writesonic ما ایجاد شده است:

Writesonic یک نرم افزار حرفه ای نوشتن خودکار است که نوشتن به 25 زبان مختلف را آسان می کند. رابط کاربری آن به زبان فرانسوی است، بنابراین یادگیری آن آسان است. نسخه رایگان 2500 کلمه برای تست ارائه می دهد و کیفیت نوشتن بسیار خوب است. همچنین برای نوشتن مقالات وبلاگ یا برگه محصولات بسیار مفید است. »

“نرم افزار نوشتن خودکار Writesonic برای هر کسی که می خواهد به راحتی و به سرعت مقالات وبلاگ یا برگه های محصول را بنویسد ضروری است. این نرم افزار با رابط کاربری خود به زبان فرانسوی، نسخه رایگان و رابط کاربری آسان آن، برای هر کسی که می خواهد مهارت های نوشتاری خود را بهبود بخشد، عالی است. این نرم افزار با 2500 کلمه ارائه شده به صورت تستی، کیفیت بسیار خوبی نیز دارد و برای همه کسانی که می خواهند مقالات وبلاگ یا شیت های محصول بنویسند بسیار مفید است. »

Writesonic نرم افزار نوشتن خودکار است که به شما امکان می دهد به 25 زبان بنویسید. رابط کاربری آن به زبان فرانسوی است که یادگیری آن را بسیار آسان می کند. علاوه بر این، نسخه رایگان 2500 کلمه را برای آزمایش در اختیار شما قرار می دهد، بنابراین می توانید کیفیت نوشتن را خودتان ببینید. با Writesonic، می توانید به راحتی پست های وبلاگ یا برگه های محصول بنویسید. پس چرا صبر کنیم؟ همین امروز این ابزار مفید را در دست بگیرید! »

Writesonic یک نرم افزار نوشتن خودکار است که به شما کمک می کند تا به راحتی به زبان مادری خود بنویسید. این توسط 25 زبان پشتیبانی می شود و با یک رابط فرانسوی ارائه می شود. یادگیری نسخه رایگان بسیار آسان است و رابط کاربری خوبی دارد. همچنین 2500 را برای تست ارائه می دهد که نشان دهنده کیفیت بسیار خوبی از نوشتن است. »

Writesonic نرم افزار کامل نوشتن خودکار برای هر کسی است که می خواهد نوشتن به زبان دیگری را یاد بگیرد یا فقط می خواهد با یک سرگرمی جدید سرگرم شود. استفاده از آن بسیار آسان است و رابط کاربری خوب آن را لذت بخش می کند. علاوه بر این، کیفیت نوشتن خودکار عالی است. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، Writesonic انتخاب ایده آلی برای شماست! »

Writesonic یک نرم افزار نوشتن خودکار است که از 25 زبان پشتیبانی می کند. این رابط کاربری فرانسوی دارد و یادگیری آن بسیار آسان است. رابط کاربری خوب است و کیفیت نوشتن بسیار خوب است. نسخه رایگان 2500 کلمه را برای آزمایش ارائه می دهد. »

همانطور که از این تست می بینید، نمی توان از نرم افزار درخواست کرد که تعداد کلمات خاصی بنویسد.

با این حال، هر چه موارد بیشتری را در بخش «ویژگی‌های محصول/خدمت» ارائه دهید، ابزار کلمات بیشتری تولید می‌کند.

اگر می‌خواهید این ابزار پاراگراف‌های کامل‌تری بنویسد، می‌توانید ماژول «توضیحات محصول» را با ماژول اختصاص داده شده برای نوشتن متون طولانی‌تر از یک متن کوتاه‌تر ترکیب کنید (ماژول «بسط جملات» یا

همانطور که می بینید، کیفیت خروجی حتی بدون اینکه به صورت دستی توسط یک ویرایشگر حرفه ای دوباره کار شود، بسیار خوب است.

آیا می خواهید این نرم افزار را برای خودتان تست کنید؟ ثبت نام رایگان است و می توانید در اینجا انجام دهید.

نظر شما در مورد کیفیت توضیحات ایجاد شده به عنوان بخشی از آزمایش ما چیست؟ آیا شما نیز در سمت خود در طاقچه خود آزمایش کرده اید؟ نتایج چیست؟ از ارسال نظرات و آزمایشات خود برای ما دریغ نکنید!

منبع