چگونه به استوری اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم؟ 6 نکته


برچسب‌های “موسیقی” به هر حساب کاربری، اعم از خصوصی، عمومی، تایید شده یا حرفه‌ای اجازه می‌دهند. موسیقی را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. در اینجا نحوه کار و 6 نکته مرتبط آورده شده است.

چگونه در استوری اینستاگرام موسیقی قرار دهیم؟

شما آرزو می کنید موسیقی را در استوری اینستا قرار دهید برای جایگزینی صدای اصلی ویدیو؟ آیا می خواهید موسیقی را به داستانی اضافه کنید که فقط یک عکس را به اشتراک می گذارد؟

باید a اضافه کنید عکس برگردان “موسیقی”. به داستان شما

استیکر موزیک استوری اینستاگرام

در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

 1. از رابط ایجاد داستان، روی نماد برچسب واقع در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.
 2. سپس بر روی آن کلیک کنید برچسب “موسیقی” که روی صفحه نمایش داده می شود (اگر نمی توانید آن را پیدا کنید، می توانید با وارد کردن “موسیقی” از موتور جستجو برای پیدا کردن آن استفاده کنید).
 3. در این مرحله، به لیست بزرگی از موسیقی دسترسی خواهید داشت که می توانید به داستان خود اضافه کنید.
 4. یک برگه “برای شما” با توصیه هایی که به طور خودکار توسط اینستاگرام پیشنهاد می شود، اولین انتخاب را به شما می دهد.
 5. یک برگه «مرور» به موسیقی بر اساس نوع ارجاع می دهد (به عنوان مثال: «تولد»، «عصر عاشقانه»، «رپ فرانسوی»، «لمس فرانسوی»، و غیره).
 6. یک موتور جستجو نیز ارائه شده است که به شما امکان می دهد موسیقی مورد نظر خود را پیدا کنید.
 7. برای افزودن موسیقی کافیست روی آهنگ مورد نظر خود کلیک کنید.
 8. تنها کاری که باید انجام دهید این است که متن یا پیش نمایش تک آهنگ را در محل مورد نظر خود در استوری قرار دهید و سپس روی “کلیک کنید” به پایان رسید » برای تایید درج.
موسیقی استوری اینستاگرام را انتخاب کنید

چگونه استیکر موسیقی (یا متن) را در استوری اینستاگرام خود مخفی کنیم؟

به‌طور پیش‌فرض، متن‌ها (یا پیش‌نمایش تک‌آهنگ) هنگام اضافه کردن موسیقی به استوری اضافه می‌شوند، اما می‌توان آن‌ها را مخفی کرد تا استوری اینستاگرام شما اصلاح‌تر شود.

در اینجا به این صورت است:

 1. در ابتدا لازم است که سبک نمایش استیکر موسیقی را با پیش نمایش تک آهنگ با نام هنرمند جایگزین کنید (این کار را می توان با چندین بار کلیک روی صفحه انجام داد) یا با اسکرول سبک های مختلف نمایش.
 2. سپس روی «انجام شد» کلیک کنید تا بتوانید استیکر را جابجا کنید.
 3. سپس برچسب موسیقی را با انگشت خود لمس کرده و نگه دارید و آن را به خارج از کادر داستان بکشید.
 4. داستان شما همچنان حاوی موسیقی خواهد بود، اما برچسب دیگر بر رندر کلی بصری تأثیر نخواهد گذاشت.
موسیقی استوری اینستاگرام را اضافه کنید

خوب است بدانید : اگر می خواهید موسیقی را پس از پنهان کردن پیش نمایش موسیقی در خارج از قاب داستان خود ویرایش کنید، باید از اول شروع کنید و داستان فعلی خود را حذف کنید. دیگر نمی توان هر عنصر مخفی قاب را انتخاب و حذف کرد، حتی با کلیک مجدد بر روی نماد “موسیقی” از گالری استیکرها، این عمل باعث می شود موسیقی انتخاب شده دوباره ظاهر شود اما شما نمی توانید آن را تغییر دهید یا حذف کنید.

چگونه موسیقی اضافه شده به استوری منتشر نشده اینستاگرام را حذف کنم؟

بریزید حذف موسیقی اینستاگرام اضافه شده به استوری منتشر نشده، این روش بستگی به نحوه اضافه شدن موسیقی به داستان دارد:

 • اگر موسیقی از قاب داستان پنهان شده است، باید استوری خود را لغو کنید و از ابتدا آن را دوباره بسازید تا موسیقی اضافه شده حذف شود (یا جایگزین شود).
 • اگر موسیقی اضافه شده است اما در چارچوب قابل مشاهده داستان باقی مانده است، کافی است آن را با نگه داشتن انگشت خود روی آن انتخاب کنید و سپس آن را به پایین صفحه خود بکشید. با رسیدن به پایین صفحه، یک نماد سطل زباله نمایش داده می شود، سپس فقط برای جابجایی برچسب در دومی باقی می ماند تا به طور قطعی حذف شود.
حذف موزیک استوری اینستاگرام

خوب است بدانید : امکان حذف موزیک از استوری اینستاگرامی که قبلا منتشر شده وجود ندارد، در این صورت باید استوری را حذف کرده و دوباره آن را بسازید.

چگونه مدت زمان موسیقی اضافه شده به استوری اینستاگرام را انتخاب کنم؟

به طور پیش فرض، اینستاگرام زمان ویدیو را برای تنظیم مدت زمان موسیقی اضافه شده به استوری انتخاب می کند. از طرف دیگر، اگر می خواهید موسیقی را به داستانی اضافه کنید که فقط یک عکس را به اشتراک می گذارد، می توانید مدت زمان کلیپ موسیقی را برای افزودن تنظیم کنید.

مدت زمان کلیپ موسیقی اینستاگرام را انتخاب کنید

حداکثر، موسیقی می تواند تا 15 ثانیه طول بکشد در یک داستان ثابت با این حال، در صورت تمایل، موسیقی تنها می تواند 5 ثانیه طول بکشد. انتخابگر به شما امکان می دهد مدت زمان بین 5 تا 15 ثانیه را انتخاب کنید.

چگونه یک موسیقی را در چندین استوری اینستاگرام که یکدیگر را دنبال می کنند قرار دهیم؟

به‌طور پیش‌فرض، در حال حاضر نمی‌توان به‌طور خودکار همان موسیقی را که به آرامی در یک داستان چندگانه پخش می‌شود، اضافه کرد.

از سوی دیگر، یک ترفند باعث صرفه جویی در زمان می شود و از جستجوی هر بار موسیقی مورد نظر برای افزودن به لیست موسیقی های موجود اجتناب می کند: بخش “ضبط شده” به شما امکان می دهد مجموعه ای از موسیقی را ایجاد کنید که دوست داریم. برای ذخیره آنها، کافی است یک استوری با موسیقی مورد نظر خود ایجاد کنید و سپس روی نام موسیقی درست در زیر “داستان شما” کلیک کنید. سپس گزینه ضبط ارائه می شود و اضافه کردن یک موسیقی به چندین استوری اینستاگرام که سریعتر یکدیگر را دنبال می کنند برای شما آسان تر خواهد بود.

خوب است بدانید : اینستاگرام در حال حاضر به موسیقی اجازه نمی دهد که به راحتی از جایی که در استوری قبلی متوقف شده است، به راحتی ادامه یابد. با این حال، یکی از ترفندها این است که وقتی موسیقی دارای اشعار است، تنظیم دستی زمانی که موسیقی بر اساس اشعار از سر گرفته می شود، از داستانی به داستان دیگر.

چگونه متن آهنگ را به استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟

برای تمام موسیقی‌هایی که اینستاگرام شعر در پایگاه داده خود دارد، امکان نمایش پیش‌نمایش پویا از متن‌ها به‌طور مستقیم در استوری آن وجود دارد.

برای اضافه کردن آن‌ها، کافی است همان روش را برای افزودن یک آهنگ به یک داستان دنبال کنید و سپس با کلیک کردن بر روی صفحه هنگام انتخاب موسیقی، حالت نمایش «اشعار» را انتخاب کنید.

در حال حاضر 4 حالت نمایش مختلف توسط اینستاگرام برای درج اشعار در استوری ها ارائه شده است.

برای نمایش متن دقیق متن، دو گزینه در دسترس است: مدت زمان کلیپ و مکان نما که باید برای انتخاب متنی که می خواهید نمایش داده شود، حرکت کنید.

چگونه موسیقی Deezer یا Spotify را به عنوان استوری اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

با کلیک بر روی گزینه های اشتراک گذاری از موسیقی Deezer یا Spotify، احتمالاً قبلاً متوجه شده اید که امکان اشتراک گذاری موسیقی از این دو پلتفرم موسیقی در استوری وجود دارد.

اگرچه امکان پخش خودکار موسیقی اشتراک‌گذاری شده از این پلتفرم‌ها در استوری اینستاگرام وجود ندارد، اما در هنگام اشتراک‌گذاری، کاربرانی که استوری را مشاهده می‌کنند می‌توانند با یک کلیک (با کلیک بر روی لینک زیر) مستقیماً در Deezer یا Spotify به موسیقی اشتراک‌گذاری شده دسترسی پیدا کنند. “داستان شما”).

برخی از سوالات متداول در مورد قرار دادن موسیقی در اینستاگرام

چگونه به پست اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم؟

چندین بار از ما این سوال پرسیده شده است اما نمی توان موسیقی را به پست اینستاگرام اضافه کرد که اینطور نیست:

 • داستان Une ;
 • Un Reel ;
 • یک ویدیو

برای افزودن موسیقی به حلقه اینستاگرام، رویه کمی متفاوت است، نماد “Audio” را انتخاب کنید و سپس موسیقی مورد نظر خود را اضافه کنید.

چرا نمی توانم موسیقی را برای افزودن به استوری اینستاگرام خود انتخاب کنم؟

اگرچه کاتالوگ موسیقی ارائه شده توسط اینستاگرام بسیار عظیم است، اما ممکن است نتوانید موسیقی مورد نظر خود را پیدا کنید. در این صورت، تنها جایگزین ممکن، ساخت مونتاژ ویدیویی در قالب داستانی است که شامل موسیقی مورد نظر شما باشد.

منبع