چگونه جلوی تأثیر منفی ویدیوها بر Core Web Vitals را بگیریم • Yoast

تصاویر مکان‌نما نیز کوچک هستند و سریع بارگذاری می‌شوند، به این معنی که بزرگترین رنگ محتوایی را می‌توان خیلی سریع ساخت. به علاوه، به دلیل بارگذاری کند فایل ویدیویی، هیچ خطری برای تغییر چیدمان تجمعی دیرهنگام وجود ندارد. به عبارت دیگر: افزونه Yoast Video SEO برای WordPress راهی آسان برای اطمینان از اینکه ویدیوهای شما تأثیر منفی بر Core Web Vitals شما ندارد، است!منبع

برای کاهش این مشکل، یا باید مطمئن شوید که ویدیوهایتان با HTML بارگیری می‌شوند – اما این ممکن است رندر را در جای دیگری مسدود کند – یا اطمینان حاصل کنید که فریمی که ویدیو در آن ظاهر می‌شود حتی قبل از خود دارایی فایل بارگیری می‌شود.

با متغیرهایی رفع کنید

ویدیوهای جاسازی شده بخش مهمی از وب سایت ها هستند. و فهمیدن دلیل آن آسان است. آنها یک لایه جذاب و تعاملی را به انواع صفحات اضافه می کنند. اما یک مشکل وجود دارد: فایل های ویدیویی بزرگ هستند. به ویژه در اتصالات تلفن همراه با پهنای باند پایین، بارگیری آنها بسیار کند است.

افزونه Yoast Video SEO مزایای زیادی برای بهبود سرعت و سلامت سایت شما دارد. به عنوان مثال، بارگیری متغیرهای تصویر کوچک! افزونه Yoast Video SEO به جای بارگیری هر فایل ویدیویی به محض درخواست صفحه، یک تصویر مکان نگهدار را قبل از ویدیوها بارگیری می کند. در حالی که کاربر صفحه را مشاهده می کند، افزونه ویدیوها را در پس زمینه بارگذاری می کند. نتیجه؟ هنگامی که یک بازدیدکننده روی دکمه پخش کلیک می کند، ویدیوهای شما آماده هستند.

اگر ویدیوها آخرین بار در صفحه شما هستند، می توانند مشکلاتی را با تغییر چیدمان تجمعی (CLS) ایجاد کنند. چگونه؟ با مجبور کردن بلوک‌های متن یا تصاویر به حرکت در صفحه هنگام بارگذاری ویدیو.

اگر از این ریز عکسها استفاده می کنید، بزرگترین رنگ محتوایی کامل شده است. حتی بدون اجرای جاوا اسکریپت مرتبط با پخش کننده های ویدیو! علاوه بر این، شما تقریباً فوراً تغییر چیدمان تجمعی را حل کرده اید.

راه حل: افزونه Yoast Video SEO