چگونه در فیگما کسب درآمد کنیم؟ (2 ویژگی)

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود قرار دهید (مثلاً Feedly)).

این رویکرد در راستای خواسته شرکت است طراحی را در دسترس همه قرار دهید، به طراحان این فرصت را می دهد تا مهارت ها و تخصص خود را با جامعه Figma به اشتراک بگذارند، در حالی که امکان دریافت دستمزد برای کارشان.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

افزودن این ویژگی های جدید بخشی از استراتژی توسعه Figma است که هدف آن این است جامعه سازندگان را در پلتفرم خود تقویت کنید. این شرکت با اجازه دادن به طراحان برای فروش و خرید فایل ها و ابزارهای طراحی به طور مستقیم در Figma، یک پلتفرم فروش آنلاین منحصر به فرد را ارائه می دهد که به آنها اجازه می دهد از کارهای خلاقانه خود کسب درآمد کنند.

Figma همچنین ابزارهای جدیدی را برای کمک به سازندگان برای ردیابی درآمد، موجودی و تراکنش‌های خود عرضه کرده است. این ویژگی ها به طراحان اجازه می دهد به راحتی تجارت خود را مدیریت کنند در این پلتفرم، نمای کلی روشنی از عملکرد و درآمد خود را برای آنها فراهم می کند.

هر ماه، کمیته ای که مخصوص این مناسبت ایجاد می شود، بین سه تا پنج منبع با کیفیت را انتخاب می کند و به آنها کمک هزینه می دهد.

ویژگی شماره 1: Figma Creator Fund

تولیدکنندگان محتوا یا کاربران مبتدی، این شما هستید که باید منابع باکیفیت ایجاد کنید و سعی کنید با استفاده از Figma درآمد کسب کنید!

قبل از ترک…

هدف اصلی این ویژگی دوم تشویق سازندگان به ادامه کار با تولید منابع رایگان مانند ویجت ها، افزونه ها و فایل های دیگر است.

بنابراین، این ابتکار برای طراحان پرشوری است که می‌خواهند خلاقیت خود را در حین مشارکت در دموکراتیک کردن طراحی ارتقا دهند.

ویژگی شماره 2: Figma Creator Tools

پلتفرم طراحی مشارکتی آنلاین Figma در اوایل مارس 2023 مجموعه ای از ویژگی های جدید را اعلام کرد. سازندگان محتوا اکنون می‌توانند فایل‌ها، پلاگین‌ها یا ویجت‌ها را مستقیماً در انجمن Figma بفروشند و بخرند. این توسعه بزرگ به طراحان اجازه می دهد تا آثار خود را به صورت آنلاین بازاریابی کنند و به منبع درآمد جدیدی دسترسی داشته باشند.

Figma، یک شرکت متخصص در ابزارهای طراحی آنلاین، به تازگی راه اندازی برنامه کمک مالی جدید خود را اعلام کرده است: Figma Creator Fund.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

اگر این مقاله در ویژگی هایی که در Figma درآمدزایی می کند شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

اگر Figma را نمی شناسید:

پدیدآورندگان می‌توانند مستقیماً در پلتفرم Figma برای کمک‌های مالی درخواست دهند. کاربران این منابع همچنین می توانند خالق خود را برای پاداش دادن به کار خود پیشنهاد دهند.

به طور مشخص چگونه کار می کند؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

منبع

شما از دنبال کنندگان فیگما هستید، اما دوست دارید بتوانید در این پلتفرم به فعالیت های خود دستمزد بدهید؟ آیا شما یک تولید کننده محتوا هستید که به دنبال ابزار خلاقانه ای هستید که بتواند برای شما درآمد کسب کند؟ اکنون با Figma امکان پذیر است! این پلتفرم در دسترس بودن 2 عملکرد جدید را اعلام کرده است که امکان پرداخت پاداش به سازندگان را فراهم می کند. در این مقاله بیشتر به شما می گوییم!

صفحه اصلی وب سایت فیگما

چرا فیگما می خواهد امکان کسب درآمد از آثار سازندگان را فراهم کند؟

Le Figma Creator Fund a pour vocation de از سازندگان با استعداد حمایت مالی کنید و دستاوردهایشان را بیشتر مشاهده کنید. با عضویت در این برنامه، طراحان می توانند از بودجه برای پروژه های خلاقانه خود و همچنین پشتیبانی و مشاوره بهره مند شوند از انجمن Figma.