چگونه رزومه خود را به پروفایل لینکدین خود اضافه کنیم؟ (3 روش ساده)

اگر به این مقاله رسیده اید، به این دلیل است که از قبل می دانید که به نفع شماست که CV خود را در لینکدین اضافه کنید! و چرا دقیقا؟ در اینجا یک یادآوری سریع وجود دارد:

 • تو می توانی تجربیات و مهارت های خود را به شیوه ای واضح و مختصر ارائه دهید به ارتباطات شما، بلکه به سایر متخصصانی که ممکن است به نمایه شما علاقه مند باشند.
 • بسیاری از استخدام کنندگان از لینکدین برای جستجوی نامزدها استفاده می کنند. با قرار دادن رزومه خود در پروفایل لینکدین، شما شانس خود را برای جلب توجه استخدام کنندگان افزایش دهید و برای فرصت های حرفه ای جالب با شما تماس گرفته شود.
 • با به روز رسانی منظم نمایه لینکدین خود با تجربه حرفه ای خود، می توانید دید آنلاین خود را بهبود بخشید، زیرا یک نمایه لینکدین کامل و به روز می تواند به شما کمک کند از رقبا متمایز شوید و توجه افراد بالقوه جالب را بسته به موقعیت حرفه ای خود جلب کنید: استخدام کنندگان.

آموزش: چگونه رزومه خود را در لینکدین اضافه کنیم؟

روش شماره 1: بخش هایی را به نمایه خود اضافه کنید

به عنوان مثال، می توانید انتخاب کنید که بخش های خاصی از نمایه خود را از افرادی که ارتباط شما نیستند پنهان کنید. همچنین می توانید نمایان بودن نمایه خود را به افرادی که فقط با شما در ارتباط هستند یا افرادی که رابطه مشترکی با شما دارند محدود کنید.

اطلاعات پروفایل لینکدین شما معمولاً است برای افرادی که دارای حساب لینکدین هستند و به نمایه شما متصل هستند قابل دسترسی است. این شامل ارتباطات فعلی و بالقوه، استخدام‌کنندگان، کارفرمایان، مشتریان و شرکای تجاری شما می‌شود.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

برای پیدا کردن بهترین عکس پروفایل برای حساب کاربری لینکدین خود، این مقاله را بررسی کنید! راهنمای کاملی برای شما نوشته ایم تا دیگر مرتکب اشتباه نشوید.

عکس پروفایل

بخش های پروفایل لینکدین شما برای چه مواردی است؟

بخش های نمایه لینکدین شما برای سازماندهی و ارائه تجربه کاری، مهارت ها، دستاوردها و اهداف شما استفاده می شود واضح و قانع کننده هر بخش برای کمک به استخدام‌کنندگان و کارفرمایان طراحی شده است تا بفهمند شما به‌عنوان یک حرفه‌ای چه کسی هستید و چه چیزی می‌توانید به یک شرکت بیاورید.

 • بخش “تجربه حرفه ای”. یکی از مهمترین بخش های پروفایل لینکدین شما است. این نشان می دهد سابقه کاری شما، از جمله موقعیت های قبلی، شرکت ها، تاریخ استخدام، و دستاوردهای مهمی که انجام داده اید. برای کمک به کارفرمایان برای درک نقش و مسئولیت های شما در هر شرکت، مهم است که هر موقعیت را با استفاده از زبان واضح توصیف کنید.
 • بخش “آموزش”. » سوابق تحصیلی شما از جمله مدارک تحصیلی و گواهینامه های شما را ارائه می دهد.
 • بخش “مهارت ها”. » مهارت‌های حرفه‌ای شما، به‌ویژه آن‌هایی را که در طول حرفه خود کسب کرده‌اید، نشان می‌دهد. مهارت ها را می توان به دسته های مختلفی مانند مهارت های فنی، مهارت های ارتباطی و مهارت های رهبری تقسیم کرد.
 • بخش “توصیه ها”. » دارای توصیفات از همکاران، مشتریان یا سرپرستانی است که کار و تخصص حرفه ای شما را تأیید می کند.
 • و خیلی های دیگر…

اگر این مقاله در افزودن رزومه به پروفایل لینکدین شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

در اینجا به این صورت است:

 1. نمایه LinkedIn خود را باز کنید (در رایانه، تبلت یا موبایل: این روش در همه دستگاه ها کار می کند)
 2. روی دکمه ” کلیک کنید ” افزودن بخش به نمایه«
 3. روی “پایه” کلیک کنید: اطلاعاتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید پر کنید
 4. روی “توصیه شده” کلیک کنید: اطلاعاتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید پر کنید
 5. روی “سایر” کلیک کنید: اطلاعاتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید پر کنید
بخش هایی را به پروفایل لینکدین خود اضافه کنید
بخش هایی را به پروفایل لینکدین خود اضافه کنید

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

پاداش: چگونه رزومه لینکدین خود را در قالب PDF دانلود کنیم؟

قبل از ترک…

با استفاده استراتژیک از هر بخش، می توانید مشخصات حرفه ای خود را به شیوه ای واضح، قانع کننده و مرتبط با کارفرمایان بالقوه ارائه دهید.

چه کسی می تواند اطلاعات پروفایل لینکدین شما را ببیند؟

اگر شما یکی از کسانی هستید که آموزش های ویدئویی را ترجیح می دهند، در اینجا یکی وجود دارد:

در اینجا روشی است که باید گام به گام دنبال کنید:

 1. نمایه LinkedIn خود را باز کنید (در رایانه، تبلت یا موبایل: این روش در همه دستگاه ها کار می کند)
 2. روی دکمه ” کلیک کنید ” افزودن بخش به نمایه«
 3. روی ” کلیک کنید به انتخاب من اضافه کن«
 4. لیست پخش شما مکانی است که می توانید سندی را اضافه کنید که می خواهید در نمایه خود قرار دهید. همانطور که LinkedIn توضیح می دهد، اینجا مکان مناسبی برای ذخیره تمام دستاوردهای شما است: بهترین مقالات، پست‌ها، اسناد، عکس‌ها، وب‌سایت‌ها، ویدیوها یا ارائه‌های خود را برجسته کنید. »
 5. هنگامی که در این قسمت از نمایه خود قرار گرفتید، روی نماد “+” کلیک کنید، سپس نوع محتوا را برای افزودن انتخاب کنید:
  • یک پست اضافه کنید
  • این مورد را اضافه کنید
  • لینک اضافه کنید
  • یک رسانه اضافه کنید (در مورد CV، این دکمه است که به ما علاقه دارد)
 6. تنها کاری که باید انجام دهید این است که رزومه خود را با کلیک بر روی “ذخیره” یا “پایان” در پروفایل خود آپلود کنید!
انتخاب من لینکدین
انتخاب من لینکدین

روش شماره 3: تنظیمات برنامه

برای برجسته کردن پروفایل حرفه ای خود در لینکدین، در اینجا چند نکته وجود دارد:

 1. از یک عکس پروفایل حرفه ای استفاده کنید : از یک عکس نمایه اخیر و حرفه ای استفاده کنید که چهره شما را به وضوح نشان می دهد. از عکس های سلفی یا مهمانی خودداری کنید.
 2. URL لینکدین خود را سفارشی کنید : URL لینکدین خود را با استفاده از نام کامل یا نام کاربری حرفه ای خود سفارشی کنید. این می تواند به استخدام کنندگان کمک کند شما را راحت تر پیدا کنند.
 3. یک خلاصه قانع کننده بنویسید : از رزومه خود برای برجسته کردن مهارت ها و تجربیات خود و همچنین توضیح اهداف شغلی خود استفاده کنید.
 4. دستاوردهای خود را اضافه کنید : نمونه های عینی از دستاوردهای گذشته و پروژه های حرفه ای خود را اضافه کنید. این می تواند به استخدام کنندگان در درک مهارت ها و توانایی های شما کمک کند.
 5. مهارت های خود را برجسته کنید : به طور مرتب مهارت های خود را به روز کنید و برای تقویت نمایه حرفه ای خود از همکاران خود توصیه هایی بخواهید.
 6. در گروه های لینکدین شرکت کنید : به گروه های LinkedIn مرتبط با صنعت خود بپیوندید و در بحث ها شرکت کنید تا حضور آنلاین خود را ایجاد کنید و با سایر متخصصان ارتباط برقرار کنید.
 7. مطالب را به طور مرتب ارسال کنید : به طور مرتب محتوا را در لینکدین ارسال کنید تا افکار و ایده های خود را با شبکه حرفه ای خود به اشتراک بگذارید. این می تواند به شما کمک کند تا به عنوان یک متخصص در زمینه خود شناخته شوید.

چگونه عکس پروفایل خود را انتخاب کنیم؟

با این روش دوم شما قادر خواهید بود یک رزومه به پروفایل خود اضافه کنید مستقیما در قالب PDF

این سومین و آخرین روش به شما امکان می دهد رزومه را مستقیماً در فضای پیشنهادی شغلی در لینکدین آپلود کنید.

آیا می خواهید پروفایل لینکدین خود را با افزودن CV تکمیل کنید؟ شنیده اید که این یک نکته مثبت در هنگام استخدام است، اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید؟ شما در مقاله درستی هستید! ما قصد داریم 3 روش را به شما نشان دهیم که به شما امکان می دهد (به سادگی) CV خود را به پروفایل LinkedIn خود اضافه کنید. همچنین شما را از طریق راهی برای دانلود کل نمایه خود به صورت PDF راهنمایی خواهیم کرد و سپس به برخی از سوالات متداول در نمایه لینکدین پاسخ خواهیم داد.

رزومه خود را در لینکدین اضافه کنید

نحوه اضافه کردن رزومه در لینکدین در #کوتاه

 1. بخش هایی را به نمایه خود اضافه کنید (رزومه به صورت اطلاعات دقیق در نمایه عمومی شما)
 2. انتخاب محتوای خود را کامل کنید (CV PDF)
 3. تنظیمات برگزیده برنامه خود را تغییر دهید (CV PDF)

قرار دادن رزومه خود در لینکدین: چرا مرتبط است؟

بله البته، و حتی به شدت توصیه می شود! در اینجا اطلاعات اصلی وجود دارد که باید به روز نگه دارید:

 1. تجربه حرفه ای : جدیدترین تجربه کاری خود را اضافه کنید و مطمئن شوید که شرح شغل دقیق است.
 2. مهارت ها : مهارت های خود را به روز کنید و در صورت نیاز موارد جدید اضافه کنید. مهارت‌ها می‌توانند به استخدام‌کنندگان کمک کنند تا پروفایل شما را راحت‌تر پیدا کنند.
 3. تشکیل : مطمئن شوید که تحصیلات شما به روز و مرتبط با شغل شما است.
 4. عکس پروفایل : از یک عکس پروفایل حرفه ای و جدید استفاده کنید تا تاثیر اولیه خوبی داشته باشید.
 5. از سرگیری : از رزومه خود برای برجسته کردن مهارت ها و تجربیات خود و همچنین توضیح اهداف شغلی خود استفاده کنید.

چگونه پروفایل حرفه ای خود را در لینکدین برجسته کنیم؟

اگر می‌خواهید همه استخدام‌کنندگان بتوانند رزومه شما را ببینند (که البته اگر به دنبال کار هستید توصیه می‌کنیم)، باید دو گزینه در دسترس را فعال کنید.

مدیریت اولویت های نامزد لینکدین
مدیریت اولویت های نامزد لینکدین

پس از دسترسی به این رابط (در زیر)، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی ” کلیک کنید ادامه ی بارگزاری و از بین مدارک خود انتخاب کنید.

خوب است بدانید: نمایان بودن نمایه شما بسته به تنظیمات حریم خصوصی شما قابل تغییر است. با استفاده از تنظیمات حریم خصوصی LinkedIn می‌توانید کنترل کنید چه کسی می‌تواند اطلاعات نمایه شما را ببیند و چگونه نمایش داده شود.

شاید پس از خواندن کل مقاله تا کنون، متوجه شوید که دقیقاً این اطلاعاتی نیست که به دنبال آن بودید، بلکه برعکس است… در واقع، می خواهید با آپلود نمایه کامل خود، CV خود را ایجاد کنید؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

با این روش می توانید انتخاب کنید که چه اطلاعاتی را می خواهید با این رزومه آنلاین به اشتراک بگذارید. و اگر رزومه شما با فرمت PDF به روز نیست، نیازی به کار مجدد سند اولیه ندارید تا بتوانید رزومه خود را به روز کنید و آن را در نمایه خود ادغام کنید، زیرا به صورت دستی اطلاعات مورد نظر را تکمیل می کنید.

روش شماره 2: انتخاب محتوا

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

این روش اول مستقیماً شامل اضافه کردن یک CV در قالب PDF به حساب LinkedIn نیست، اما به شما این امکان را می دهدمحتوای رزومه خود را به صفحه لینکدین خود اضافه کنید، که به خودی خود همان اطلاعات را ارائه می دهد.

دکمه ای برای افزودن بخش به نمایه لینکدین
دکمه ای برای افزودن بخش به نمایه لینکدین

بنابراین در اینجا نحوه افزودن رزومه خود برای آگهی های شغلی آورده شده است:

 1. نمایه LinkedIn خود را باز کنید (در رایانه، تبلت یا موبایل: این روش در همه دستگاه ها کار می کند)
 2. روی ” کلیک کنید شغل ها » در بالای صفحه (روی دسکتاپ) یا در پایین (در موبایل)
 3. روی ” کلیک کنید تنظیمات برنامه » در سمت چپ صفحه نمایش خود (در رایانه) یا با کلیک بر روی سه نقطه کوچک در سمت راست بالای صفحه (در تلفن همراه)
برای تغییر تنظیمات برگزیده اپلیکیشن LinkedIn شما به کجا می توانم مراجعه کنم؟
برای تغییر تنظیمات برگزیده اپلیکیشن LinkedIn شما به کجا می توانم مراجعه کنم؟

خوب، شما خوش شانس هستید، زیرا ما مقاله ای را به طور کامل به این روش اختصاص داده ایم! اینجاست، شما فقط باید روی آن کلیک کنید و اجازه دهید که از خود دور شوید.

سوالات متداول: برخی از سوالات متداول در مورد نمایه لینکدین

آیا می توانم پروفایل لینکدین خود را به روز کنم؟