چگونه عکس های حذف شده در آیفون 2023 را بازیابی کنیم؟

6. منتظر بمانید تا فرآیند بازیابی کامل شود. پیام بازیابی اطلاعات تکمیل شده نمایش داده می شود.

بازیابی عکس های پاک شده از آیفون با PhoneRescue
 1. در نهایت، عکس های آیفون خود را بررسی کنید، می بینید که عکس های پاک شده خود دوباره نشان داده می شوند!
بازیابی عکس های پاک شده از آیفون با PhoneRescue

بازیابی عکس های حذف شده در آیفون از پشتیبان گیری iCloud

به طور خلاصه، پشتیبان گیری iCloud یک راه حل موثر برای بازیابی عکس های حذف شده در آیفون شما است، تا زمانی که هیچ عکس یا ویدیو جدیدی از نسخه پشتیبان اضافه نکرده باشید.

نتیجه

در نهایت، فراموش نکنید که هر چه بیشتر منتظر بمانید، شانس کمتری برای بازیابی عکس های خود خواهید داشت. دریغ نکنید که هر کدام از این روش ها را در اسرع وقت امتحان کنید تا شانس بهبودی خود را افزایش دهید.

5. گزینه را انتخاب کنید داده های حذف شده در بالا سمت راست، شما می توانید پیش نمایش و انتخاب عکس ها. برای بازیابی آنها در رایانه شخصی یا آیفون خود، می توانید بین دو نوع صادرات انتخاب کنید.

بازیابی عکس های پاک شده از آیفون با PhoneRescue

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برای بازیابی عکس های پاک شده خود، از شما دعوت می کنیم مراحل زیر را به تفصیل دنبال کنید:

1. برای شروع، باید PhoneRescue را دانلود کنید در رایانه شخصی یا مک شما.

در هر دو مورد، زیاد منتظر نباش قبل از بازیابی عکس های خود تا برای همیشه آنها را از دست ندهید.

بازیابی عکس های حذف شده در آیفون از آلبوم اخیراً حذف شده

ویژگی “حذف اخیر” که از زمان ظهور iOS 8 در آیفون موجود است، همه موارد را شامل می شود عکس ها و ویدیوهای حذف شده در 30 روز گذشته.

 1. برای دسترسی به آن، فقط باید برنامه را باز کنید عکس ها در آیفون خود و روی تب کلیک کنید آلبوم ها در پایین صفحه نمایش شما باید آلبوم Recently Deleted را در جایگاه اول پیدا کنید.
 2. یک بار در آلبوم، می توانید تصاویر را انتخاب کنید که می خواهید بازیابی کنید و روی دکمه کلیک کنید برای بازیابی در بالای صفحه نمایش
 3. سپس عکس‌های انتخاب شده در برنامه Photos به مکان اصلی خود بازیابی می‌شوند.
بازیابی عکس های پاک شده آیفون PhoneRescue

برای بازیابی عکس های پاک شده از پشتیبان گیری iCloud، فقط باید این مراحل را دنبال کنید:

 1. ملاقات در تنظیمات آیفون شما و نام خود را در بالای صفحه انتخاب کنید.
 2. فشار دهید iCloud.
 3. انتخاب کنید عکس ها.
 4. فعال کردن گزینه ” نسخه اصلی را دانلود و در این دستگاه ذخیره کنید«.
 5. پس از فعال شدن، آیفون شما تمام عکس‌ها و ویدیوها را از پشتیبان iCloud در دستگاه شما دانلود می‌کند. بسته به تعداد عکس‌ها و ویدیوهایی که پشتیبان‌گیری کرده‌اید، ممکن است کمی طول بکشد.

توجه به این نکته ضروری است این آلبوم فقط شامل عکس‌ها و ویدیوهایی است که در 30 روز گذشته حذف شده‌اند. اگر مدت‌ها پیش عکس‌ها را حذف کرده‌اید، در این آلبوم در دسترس نخواهند بود و باید از روش دیگری برای بازیابی آنها استفاده کنید.

با PhoneRescue عکس های حذف شده برای همیشه در آیفون را بازیابی کنید

این راه حل خواهد شد کل آیفون خود را اسکن کنید برای فهرست کردن تمام داده های حذف شده و پنهان.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


 • بنابراین، PhoneRescue به طور انتخابی انواع فایل ها را قبل از بازیابی آنها (عکس ها، فیلم ها، پیام ها) مرتب می کند و به شما این امکان را می دهد که زمان بردن و ذخیره اطلاعات شما
 • نرم افزار PhoneRescue از بازیابی فایل به طور مستقیم از دستگاه iOS یا از iTunes یا iCloud پشتیبان پشتیبانی می کند. بنابراین، چندین راه حل برای بازیابی عکس های پاک شده به شما ارائه می دهد. همچنین یک ویژگی دارد پیش نمایش عکس های حذف شده تا بتوانید موردی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید.
 • PhoneRescue نیز پشتیبانی می کند بازیابی بسیاری از انواع فایل های iOS دیگرمانند پیام‌های واتس‌اپ، مخاطبین، اس ام اس، ویدیوها، یادداشت‌ها، پست‌های صوتی و غیره.

بازیابی عکس‌های حذف شده برای همیشه از آیفون 14/13/12/11 بدون تهیه نسخه پشتیبان از iTunes یا iCloud با ابزارهای بازیابی اطلاعات مانند Phone Rescue.

اگر از دستگاه خود با iTunes یا iCloud نسخه پشتیبان تهیه کرده اید، می توانید عکس های خود را بازیابی کنید. با این حال، این روش دارای معایبی است تمام داده های فعلی دستگاه خود را جایگزین کنید توسط موارد پشتیبان، به این معنی که شما تمام داده های اضافه شده از این پشتیبان را از دست خواهید داد.

بدون پشتیبان

3. بخش را انتخاب کنید بازیابی از دستگاه iOS.

بازیابی عکس های پاک شده از آیفون با PhoneRescue

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

این ممکنه که بازیابی عکس های پاک شده در آیفون، اما بستگی به شرایط دارد.

پشتیبان گیری با iTunes یا iCloud

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

در نتیجه، کاملاً ممکن است بازیابی عکس های پاک شده در آیفون با یا بدون پشتیبان. اگر از دستگاه خود با iTunes یا iCloud بک آپ گرفته اید، می توانید آیفون خود را از آن نسخه پشتیبان بازیابی کرده و عکس های پاک شده را بازیابی کنید. اگر نسخه پشتیبان ندارید، می توانید از نرم افزار بازیابی اطلاعات مانند PhoneRescue برای اسکن دستگاه خود استفاده کنید و سعی کنید عکس های از دست رفته را بازیابی کنید.

این روش جایگزین تمام عکس‌ها و ویدیوهای فعلی دستگاه شما می‌شود توسط کسانی که از iCloud نسخه پشتیبان تهیه می کنند. اگر از زمان پشتیبان‌گیری، عکس‌های جدیدی گرفته‌اید یا ویدیوهای جدیدی ضبط کرده‌اید، متأسفانه از بین می‌روند.

2. پس از نصب نرم افزار، آن را باز کنید و آیفون خود را با استفاده از کابل USB به رایانه شخصی یا مک خود متصل کنید.

با این حال، اگر یک نسخه پشتیبان تهیه نکرده باشید، تا زمانی که توسط داده های جدید رونویسی نشده باشند، بازیابی آنها همچنان امکان پذیر است. در واقع، وقتی عکس‌های آیفون خود را حذف می‌کنید، به طور کامل پاک نمی‌شوند، بلکه فقط به دسته‌بندی ذخیره‌سازی دیگری منتقل می‌شوند (اخیراً حذف شده‌اند). در این مورد خاص می توانید تماس بگیرید نرم افزار بازیابی اطلاعات که به شما امکان می دهد بازیابی عکس های پاک شده در آیفون خود بدون تهیه نسخه پشتیبان. این نرم افزارها دستگاه شما را اسکن می کنند و اطلاعات پاک شده را برای بازیابی شما جستجو می کنند.

این ممکن است برای هر کسی که به اشتباه عکس های با ارزش را در آیفون خود حذف کند اتفاق بیفتد. اگر عکس هایی را حذف کرده اید و می خواهید آنها را بازیابی کنید، نگران نباشید! راه های مختلفی وجود دارد بازیابی عکس های پاک شده در آیفون. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه با انجام چند مرحله ساده، عکس های از دست رفته خود را بازیابی کنید. چه از یک مدل اخیر آیفون یا یک مدل قدیمی‌تر استفاده می‌کنید، شانس خوبی وجود دارد که با پیروی از توصیه‌های ما بتوانید عکس‌های خود را بازیابی کنید.

آیا امکان پیدا کردن عکس های پاک شده در آیفون وجود دارد؟

4. سپس، بخش اختصاص داده شده به را انتخاب کنید عکس ها.

بازیابی عکس های پاک شده از آیفون با PhoneRescue