چگونه لینکدین می تواند به شما در راه اندازی یک پادکست کمک کند؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر این مقاله در آکادمی پادکست لینکدین شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

می خواهید یک پادکست راه اندازی کنید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ شما قبلاً یکی دارید، اما در تلاش برای کاهش تعداد گوش‌ها هستید؟ ممکن است لینکدین بتواند به شما کمک کند. آکادمی پادکست لینکدین برای کمک به سازندگان در ایجاد و توسعه پادکست خود ایجاد شده است! در این مقاله در مورد آن بیشتر بدانید.

آکادمی پادکست لینکدین

یادآوری: اهمیت پادکست

چندین راه برای استفاده از آکادمی پادکست لینکدین وجود دارد:

  1. دوره های آنلاین را بگذرانید : اولین قدم شرکت در دوره های آنلاین ارائه شده توسط آکادمی پادکست لینکدین است. این دوره ها همه جنبه های پادکست، از برنامه ریزی و تبلیغ، ضبط و تولید را پوشش می دهند. آنها توسط متخصصان این حوزه ارائه می شوند و برای همه اعضای لینکدین به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.
  2. مهارت های آموخته شده را تمرین کنید : پس از گذراندن دوره ها، تمرین مهارت های آموخته شده مهم است. می‌توانید با ضبط پادکست خود، با استفاده از تکنیک‌ها و نکاتی که در دوره‌های آکادمی پادکست LinkedIn آموخته‌اید، شروع کنید. همچنین می توانید به گروه های بحث در لینکدین بپیوندید تا ایده ها و تجربیات خود را با دیگر سازندگان پادکست به اشتراک بگذارید.
  3. از منابع آکادمی پادکست لینکدین استفاده کنید : آکادمی پادکست لینکدین همچنین منابعی را برای کمک به سازندگان پادکست ارائه می دهد تا برنامه های خود را تبلیغ کنند و با حامیان مالی ارتباط برقرار کنند. می توانید از این منابع برای افزایش مخاطبان خود و کسب درآمد از پادکست خود استفاده کنید.
  4. با سایر سازندگان پادکست ارتباط برقرار کنید : آکادمی پادکست لینکدین فرصتی عالی برای ارتباط با سایر سازندگان پادکست و تبادل نظر و نکات است. می توانید از گروه های بحث آکادمی پادکست لینکدین برای ارتباط با سایر سازندگان پادکست و به اشتراک گذاری تجربیات خود استفاده کنید.

اگر هنوز در مورد پادکست ها چیزی نشنیده اید، اکنون زمان شروع است! در اینجا منابعی وجود دارد که به شما کمک می کند تا در مورد این ابزار بیشتر بدانید:

آکادمی پادکست لینکدین، چیست؟

در لینکدین، ما می خواهیم اعضای خود را در جایی که هستند ملاقات کنیم

کورتنی چپمن کوپه، لینکدین

چگونه می توان از این خدمات استفاده کرد؟

چند نمونه از موضوعات دوره که از طریق آکادمی پادکست لینکدین قابل دسترسی هستند:

  • برنامه ریزی یک نمایش پادکست
  • ضبط و تولید
  • ویرایش و ویرایش
  • روایت و ارائه
  • تبلیغات و کسب درآمد

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

منبع

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

قبل از ترک…

به طور مشخص، دوره‌های آنلاین رایگان را که توسط کارشناسان پادکست هدایت می‌شوند، و همچنین منابعی برای آن ارائه می‌دهد به سازندگان کمک کنید تا نمایش های خود را تبلیغ کنند و با حامیان مالی ارتباط برقرار کنند.

اگر به این پروژه علاقه مند هستید، می توانید قسمت های اول آکادمی پادکست لینکدین را در همه پلتفرم ها گوش دهید (لینک به پادکست اپل):

بنابراین آکادمی پادکست لینکدین یک فرصتی عالی برای سازندگان پادکست، چه مبتدی باشند و چه با تجربه، تا مهارت های خود را توسعه دهند و با دیگر متخصصان پادکست ارتباط برقرار کنند.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

همچنین می تواند به کاربران حرفه ای شبکه های اجتماعی کمک کند اعتبار پروفایل خود را افزایش دهد و حضور آنها در سکو استفاده از پادکست به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با تخصص خود و آنها دید از چیزها

این آکادمی پادکست لینکدین ابتکاری است که توسط لینکدین راه اندازی شده است به سازندگان پادکست کمک کنید تا مهارت های خود را بهبود بخشند و مخاطبان خود را در پلتفرم افزایش دهند.