چگونه منوهای سیلو را در وردپرس ایجاد کنیم؟


آیا وبلاگ یا سایت وردپرسی دارید و می خواهید آن را در سیلوها سازماندهی کنید؟ آیا می خواهید بسته به دسته، صفحه، برچسب یا مقاله ای که کاربر اینترنت در آن قرار دارد، منوی عمومی را با یک منوی خاص جایگزین کنید؟ در اینجا افزونه ای وجود دارد که باید برای سازماندهی سایت شما در سیلوهای مختلف مفید باشد.

با یک افزونه رایگان وردپرس یک منوی خاص بر اساس دسته، صفحه، برچسب یا مقاله ایجاد کنید

بریزید یک منوی خاص برای یک صفحه، دسته، نوع پست، مقاله، برچسب یا حتی نوع حساب کاربری ایجاد کنیدشما فقط باید از یک افزونه رایگان وردپرس استفاده کنید: منوهای شرطی.

این افزونه رایگان و با کاربری آسان را می توان به عنوان بخشی از یک استراتژی سیلو کردن SEO استفاده کرد که شامل ساختار محتوای یک سایت به سیلوهای مختلف کم و بیش نفوذپذیر است تا به Google کمک کند تا به لطف بهینه سازی بیشتر، رابطه بین آنها را درک کند. پیوند داخلی

همچنین می توان از آن برای بهینه سازی نرخ تبدیل صفحات کلیدی خاص استفاده کرد، به عنوان مثال با محدود کردن تعداد لینک های خروجی در صفحه. در واقع، هر چه کاربر اینترنت لینک های قابل کلیک بیشتری در یک صفحه داشته باشد، احتمال بیشتری دارد که صفحه ای را که در آن قرار دارد ترک کند و بنابراین نرخ تبدیل بیشتر تغییر می کند.

با چند کلیک یک منوی جداگانه بر اساس دسته یا صفحات ایجاد کنید

برای استفاده از این افزونه برای نمایش انواع مختلف منوها بسته به صفحاتی که کاربران اینترنت در آن هستند، در ابتدا کافی است افزونه منوهای شرطی را از دایرکتوری رسمی وردپرس دانلود کنید و آن را نصب کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه، تنها کاری که باید انجام دهید این است ایجاد تمام تغییرات منو که می خواهید در ” استفاده کنید ظاهر -> منوها ” سپس شرایط منطقی مختلف را تنظیم کنید که تعیین می کند کدام منو با توجه به کدام شرایط نمایش داده شود (به عنوان مثال: اگر کاربر در دسته “بازاریابی وب” است، این منو را نمایش دهید).

در اینجا یک نمای کلی از رابط مدیریت پلاگین است:

منوهای شرطی وردپرس
مروری بر نحوه عملکرد افزونه منوهای شرطی

منبع