چگونه واتس اپ را از اندروید به آیفون 14 منتقل کنیم؟ 3 روش

(این روش فرض می کند که شما قبلاً تمام چت های خود را با فرمت zip از تلفن هوشمند اندرویدی خود صادر کرده اید و در Google Drive ذخیره کرده اید).

اگر چندین روش برای رسیدن به اهداف شما وجود داشته باشد، با iCarefone Transfer، این فرآیند بسیار ساده‌تر خواهد شد. همچنین از ویژگی‌های دیگری که ممکن است بعداً برای شما مفید باشد مانند انتقال آیفون به آیفون، انتقال داده از آیفون به اندروید (در صورت تغییر تلفن) بهره مند خواهید شد.

ساده ترین و سریع ترین روش استفاده از نرم افزار تخصصی iCareFone Transfer است (نرم افزار دومی در رایانه در دسترس است، اما همچنین بدون رایانه در اینجا: دانلود رایگان Tenorshare iCarefone Transfer).

WhatsApp را نصب و باز کنید، سپس شماره خود را تأیید کنید. هنگامی که از شما خواسته شد، روی “بازیابی” ضربه بزنید تا چت ها و فایل های رسانه ای خود را از iCloud بازیابی کنید. پس از اتمام بازیابی، روی “بعدی” ضربه بزنید. پس از تکمیل اولیه، چت های شما ظاهر می شوند.

روش 3. انتقال واتساپ چت اندروید به آیفون با مهاجرت به iOS

مهاجرت به ios

برای انتقال چت های واتس اپ از اندروید به آیفون، در غیر این صورت می توانید از اپلیکیشن رایگان موبایل استفاده کنید. به iOS مهاجرت کنید (این یک اپلیکیشن موبایل است که توسط اپل ساخته شده است). در اینجا روشی است که برای این کار باید دنبال کنید:

 1. برنامه را در گوشی هوشمند اندرویدی خود دانلود کنید.
 2. مراحل پیکربندی آیفون خود را دنبال کنید و کد 10 یا 6 رقمی را که باید در برنامه “Move to iOS” خود در اندروید ادغام کنید، به دست آورید.
 3. نماد WhatsApp را برای فوروارد چت های خود انتخاب کنید.
 4. آخرین نسخه WhatsApp را بر روی آیفون جدید خود نصب کنید.
 5. با همان شماره تلفن حساب دیگر وارد حساب کاربری خود شوید.
 6. هنگامی که گزینه وارد کردن چت ها بالا آمد، روی “شروع به کار” کلیک کنید.

نحوه انتقال واتساپ اندروید به آیفون بدون کامپیوتر (فیلم):

انتقال واتساپ اندروید به آیفون گام مهمی در انتقال اندروید به iOS است. با عرضه آیفون 14 بسیاری از افراد در این فکر هستند که چگونه این عمل را انجام دهند. در اینجا چند پاسخ به سوالات متداول و همچنین 3 روش موثر برای رسیدن به این هدف آورده شده است.

چگونه پیام های واتساپ اندروید را به آیفون منتقل کنیم؟

می‌توانید با ورود به iCloud از برنامه واتس‌اپ از تاریخچه چت WhatsApp خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • برنامه WhatsApp را باز کنید.
 • نماد منو (یا «تنظیمات» را اگر مستقیماً این گزینه را دارید، فشار دهید.
 • سپس تنظیمات (یا “تنظیمات” بسته به نسخه شما).
 • روی Chats (یا «Chats») ضربه بزنید.
 • سپس روی “پشتیبان گیری” و در نهایت “پشتیبان گیری در حال حاضر”.
این مقاله به عنوان بخشی از مشارکت حمایت شده با iCarefone Transfer نوشته شده استمنبع

اما مطمئن باشید، راه حلی به شما ارائه شده است که در بالا کار می کند، به خصوص با استفاده از نرم افزار اختصاصی: Tenorshare iCarefone Transfer.

چگونه از واتس اپ اندروید در آیکلود بکاپ بگیریم؟

در اینجا مراحل انتقال تاریخچه چت واتس اپ از تلفن اندرویدی به آیفون 14 جدید شما آمده است:

انتقال واتساپ اندروید به آیفون
 1. نرم افزار iCareFone Transfer را نصب و باز کنید. سپس دو دستگاه خود را با استفاده از کابل های مربوطه به رایانه خود متصل کنید. سپس بر روی “Transfer” کلیک کنید.
 2. سپس با پیروی از دستورالعمل های نرم افزار، از تمام داده های مربوط به WhatsApp از تلفن هوشمند اندرویدی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. سپس بر روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.
 3. سپس باید اکانت واتساپ خود را با پر کردن اطلاعات درخواستی تأیید کنید. سپس بر روی “بررسی” کلیک کنید.
 4. قبل از بازیابی چت ها و داده ها، مطمئن شوید که در آیفون جدید خود به واتس اپ خود متصل هستید. پس از انجام این مورد، روی “Connected” کلیک کنید تا فرآیند بازیابی آغاز شود.
 5. پس از تکمیل، پیام “Transfer Complete” روی نرم افزار نمایش داده می شود. سپس می‌توانید دو گوشی هوشمند خود را جدا کنید و با چت‌های واتس‌اپ اندرویدی خود از آیفون جدید خود نهایت استفاده را ببرید.
پشتیبان گیری از واتساپ اندروید در آیفون

روش 2. با استفاده از WhatsApp Backup، اندروید واتس اپ را به آیفون منتقل کنید

آره. اخیراً واتس‌اپ رسماً راه‌حلی برای کمک به کاربران برای بازگرداندن واتس‌اپ اندروید به iOS از طریق اپلیکیشن Migrate to iOS منتشر کرده است، اما طبق بررسی‌های بسیاری از کاربران، این برنامه به خوبی کار نمی‌کند زیرا آیکون واتس‌اپ در طول فرآیند ظاهر نمی‌شود.

برای انتقال چت از آیفون به اندروید، به تنظیمات WhatsApp و سپس تنظیمات چت بروید. در این مرحله، شما به ” چت ها را به اندروید منتقل کنیدروی آن کلیک کنید و به خودتان اجازه دهید از طریق مراحل مختلف راهنمایی شوید (شما می توانید چت های خود را به شماره خودتان یا به شماره تلفن دیگری فوروارد کنید).

اگر پاسخ به سوالات بالا برای پاسخ به مشکل شما کافی نبود، نترسید، این 3 روش مختلف باید نیاز شما را برطرف کند.

روش 1. واتساپ اندروید را با استفاده از iCareFone Transfer به آیفون منتقل کنید

با عرضه آیفون 14، بسیاری از کاربران اندرویدی به فکر ایجاد این سوئیچ هستند. اگر شما یکی از آنها هستید، احتمالاً از خود می پرسید که چگونه واتس اپ را از اندروید به آیفون 14 منتقل کنید. خوشبختانه روش های مختلفی برای رسیدن به این هدف وجود دارد. در این مقاله به شما می گوییم چگونه با استفاده از 3 روش مختلف از واتس اپ از اندروید به آیفون 14 نسخه پشتیبان تهیه کنید.

با کلیک بر روی “Back Up Now”، سابقه چت و رسانه شما در iCloud پشتیبان گیری می شود. اگر آیفون خود را گم کردید، گوشی خود را تغییر دادید یا چیز دیگری را تغییر دادید، می توانید در هر زمانی که بخواهید با نصب مجدد واتس اپ در آیفون آینده خود، چت های خود را بازیابی کنید.

چگونه پیام های واتس اپ را از یک گوشی به گوشی دیگر منتقل کنیم؟

انتقال چت های واتساپ اندروید

هنگامی که چت‌های شما در Google Drive آپلود شد، اگر می‌خواهید بتوانید آن‌ها را به آیفون بازگردانید، باید آن‌ها را به iCloud منتقل کنید.

سوالات متداول انتقال واتساپ اندروید به آیفون

آیا امکان انتقال پیام های واتساپ از اندروید به آیفون وجود دارد؟

برای اینکه این روش کار کند، تنها شرط لازم این است که دو گوشی شما کارآیی داشته باشند.

اگر نسخه رایانه ای را انتخاب کنید، چه رایانه شما تحت ویندوز یا مک باشد، به شما این امکان را می دهد چت های واتساپ خود را از اندروید به آیفون انتقال دهید (iOS 15).

برای انجام حرکت معکوس، از اندروید به آیفون 14، 3 روشی که در زیر ارائه می دهیم را ببینید.

نتیجه گیری

واتس اپ انتقال پیام ها را از یک گوشی به گوشی دیگر، چه از اندروید به آیفون و چه از آیفون به اندروید، آسان می کند. برای انتقال پیام های واتساپ از یک گوشی به گوشی دیگر کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.