چگونه پیام ها و عکس ها را خود ارسال کنیم (تا آنها را فراموش نکنید)؟

همچنین به واتس اپ اجازه می دهد تا با سیگنال، رقیب خود، که مدتی است این ویژگی را با نام «Note to Self» ارائه کرده است، رقابت کند.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

کاربران این شبکه اجتماعی به سرعت در توییتر واکنش نشان دادند:

  • “آیا من آخرین کسی هستم که متوجه شدم اکنون می توانیم در واتس اپ به یکدیگر پیام بدهیم؟ »
  • « واتس اپ شروع به استفاده از ویژگی «پیام خود» کرد، به کاربران این امکان را می دهد که یادداشت ها، یادآوری ها و لیست های خرید را برای یکدیگر ارسال کنند. سرگرم کننده، درسته؟😀”
  • «این ویژگی را دوست دارم در واتساپ به خودتان پیام دهید. تمام روز برای خودم یادآوری و پیام های انگیزشی می گذارم.💪”

پس از چندین هفته توسعه، سپس آزمایش، واتس اپ در روز دوشنبه، 28 نوامبر 2022، گزینه ای را برای ارسال پیام به خودتان اعلام کرد..

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ابتدا باید برنامه خود را به روز کنید، سپس بررسی کنید که در لیست مخاطبین گوشی خود هستید یا خیر.

سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که WhatsApp را باز کنید، روی دکمه معمولی کلیک کنید تا یک پیام جدید بنویسید، سپس نام خود را از لیست انتخاب کنید.

همچنین می توانید برای دسترسی سریع، این مکالمه را به بالای لیست پین کنید.

ویژگی جدید WhatsApp: به خودتان پیام دهید
ویژگی جدید WhatsApp: به خودتان پیام دهید

سپس مکالمه باز می شود و می توانید مانند هر یک از دوستان خود پیامی ارسال کنید.

این ویژگی به خودتان پیام واتساپ بدهید در حال حاضر بر روی همه دستگاه ها، اندروید و iOS مستقر شده است تا همه کاربران بتوانند از آن بهره مند شوند. اکنون می توانید این ویژگی را تست کنید.

این ویژگی جدید واتس اپ چگونه کار می کند؟

رابط جدید این پلتفرم اکنون به شما امکان می دهد پیامی را خود ارسال کنید، چه برای:

  • لیست خرید خود را برای شما ارسال می کند.
  • یک عکس زیبا را که می خواهید چاپ کنید کنار بگذارید.
  • یا فقط برای یادداشت برداری.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

و قابلیت ارسال پیام به خود قبلاً برای مدتی در سایر شبکه های اجتماعی مانند اسنپ چت یا فیس بوک مسنجر در دسترس بوده است، هنوز برای واتس اپ اینطور نبوده است. اکنون انجام شده است.

این افزودنی از یک عملکرد نسبتا ساده است، اما به طور بالقوه برای بسیاری از کاربران معمولی شبکه که خود را مجبور به باز کردن پلتفرم دیگری برای ارسال اطلاعات مهم برای کنار گذاشتن خود می‌دانستند، مفید خواهد بود.

اگر این مقاله در قابلیت جدید واتساپ شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

این افزودن عموماً به‌طور خودکار توسط تلفن همراه شما، در تماسی با نام و نام خانوادگی شما انجام می‌شود که اغلب به دنبال آن: (من) وجود دارد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


منبع

آیا تا به حال نیاز داشته اید که برای به خاطر سپردن چیزی یا انتقال سریع عکس از تلفن خود به رایانه خود پیامی برای خود ارسال کنید؟ آیا شما از آن دسته ای هستید که برای خود ایمیلی ارسال می کنید تا در مورد تکمیل کار بعدی خود فکر کنید؟ اگر خود را در یکی از این موقعیت ها می شناسید، ویژگی جدید اعلام شده توسط واتس اپ باید شما را خوشحال کند. ما مفهوم پیام خود و نحوه عملکرد آن را در عمل توضیح می دهیم.

اخبار واتس اپ
اخبار واتس اپ

به خودتان پیام دهید، ویژگی جدید واتس اپ

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

منبع