چگونه یک استوری اینستاگرام را بدون دیده شدن ببینیم؟


بریزید مشاهده استوری های اینستاگرام به صورت ناشناسبدون اینکه حساب اشتراک‌گذاری استوری بتواند نمایه شما را در لیست حساب‌هایی که استوری خود را از طریق آمار اینستاگرام مشاهده کرده‌اند پیدا کند، در اینجا نحوه ادامه کار آمده است.

آیا می خواهید استراتژی رقیب خود را بدون توجه به آن تحلیل کنید؟ آیا می خواهید استوری ها را از اکانت های اینستاگرام بدون اطلاع آن ها مشاهده کنید؟

اگرچه اینستاگرام به صورت بومی این ویژگی را به کاربران خود ارائه نمی دهد، در اینجا روش های مختلفی برای دستیابی به اهداف خود برای حساب های عمومی و همچنین خصوصی وجود دارد.

1- استوری اینستاگرام را به صورت ناشناس با استفاده از حالت هواپیما در گوشی هوشمند خود مشاهده کنید

هر چند ممکن است شگفت انگیز به نظر برسد، شما می توانید با استفاده از حالت هواپیمای گوشی هوشمند خود، هر داستان عمومی را به صورت کاملا ناشناس، بدون نیاز به استفاده از اپلیکیشن یا سایت اختصاصی تماشا کنید.

برای انجام این کار، در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

  1. برنامه اینستاگرام را با اتصال فعال wifi/4G/5G خود باز کنید.
  2. به پروفایل اینستاگرام که می خواهید استوری های آن را به صورت ناشناس تماشا کنید بروید.
  3. چند ثانیه صبر کنید تا داستان ها در پس زمینه بارگذاری شوند (در این مرحله روی آن کلیک نکنید) ؛
  4. سپس حالت هواپیما را روی گوشی خود فعال کنید تا اتصال اینترنت غیرفعال شود (مطمئن شوید که وای فای نیز فعال نیست).
  5. سپس به پروفایل اینستاگرام برگردید و برای مشاهده روی استوری ها کلیک کنید. پس از بارگذاری دومی در تلفن هوشمند شما، می توانید بدون اتصال آنها را مشاهده کنید. داده های جلسه به اینستاگرام منتقل نمی شود زیرا شما آفلاین خواهید بود.
  6. پس از اتمام عمل، توصیه می کنیم قبل از غیرفعال کردن حالت هواپیما، برنامه را به طور کامل ببندید.

2- استوری عمومی اینستاگرام را بدون حساب با Storiesig تماشا کنید

storyig به صورت ناشناس استوری های اینستاگرام را مشاهده می کند

StoriesIG وب سایتی است که به شما این امکان را می دهد به صورت ناشناس هر استوری فعال را از یک حساب عمومی اینستاگرام مشاهده کنید.

برای استفاده از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بروید در این وب سایت سپس نام کاربری اکانتی را که می‌خواهید دنبال کنید/تحلیل کنید وارد کنید.

هنگامی که وارد صفحه حساب مورد نظر خود می شوید، تنها کاری که باید انجام دهید این است برای تماشای ناشناس استوری های مختلف عمومی فعال روی آنها کلیک کنید.

استوری اینستاگرام را بدون دیده شدن ببینید

StoriesIg کاملا رایگان است.

علاوه بر اینکه به شما امکان می‌دهد استوری‌ها و آخرین انتشارات یک حساب عمومی اینستاگرام را مشاهده کنید، StoriesIG امکان دانلود استوری‌های نمایش داده شده را نیز به شما ارائه می‌دهد (اما اگر می‌خواهید از آن برای فعالیت خود استفاده مجدد کنید، به کپی رایت توجه کنید).

خوب است بدانید: برای اینکه بتوانید هر استوری را از یک حساب عمومی اینستاگرام به صورت ناشناس مشاهده کنید، نیازی به ورود به سیستم یا داشتن یک حساب اینستاگرام ندارید.

3- استوری اینستاگرام را بدون دیده شدن از کامپیوتر با Hiddengram مشاهده کنید

اگر می خواهید بتوانید به صورت ناشناس یک استوری اینستاگرام را از رایانه خود مشاهده کنید، یک جایگزین برای دو راه حل ارائه شده در بالا، دانلود و نصب افزونه کروم در مرورگر خود است.

الحاقیه کروم Hiddengram با کلیک کردن روی “افزودن به کروم” نصب می شود.

مشاهده داستان hiddengram به صورت ناشناس

پس از نصب بر روی مرورگر خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از نسخه مرورگر به حساب اینستاگرام خود متصل شوید و سپس به اکانتی بروید که می خواهید استوری های آن را بدون دیده شدن مشاهده کنید.

با فعال شدن افزونه، بازدید استوری های شما توسط شبکه اجتماعی شمارش نمی شود و بنابراین به حساب مورد نظر در بخش “آمار” آن منتقل نمی شود.

4- یک حساب ثانویه برای مشاهده داستان های خصوصی به صورت ناشناس ایجاد کنید

اگر داستان هایی که می خواهید مشاهده کنید فقط توسط حساب های خصوصی به اشتراک گذاشته می شوند، روش حساب ثانویه ممکن است یک گزینه باشد.

اگر قبلاً با این حساب‌ها وارد نشده‌اید و بنابراین نمی‌توانید از روش حالت هواپیما استفاده کنید، تنها راه‌حل ممکن برای شما ایجاد یک حساب ثانویه است که منحصراً به مشاهده داستان‌ها به صورت ناشناس اختصاص دارد.

مراقب باشید، اما برای ایجاد یک حساب ثانویه و جلوگیری از قابل ردیابی حساب دیگر برای شما، باید به نکات خاصی توجه کنید:

  • حساب جدید باید با آدرس ایمیل دیگری ایجاد شود که به هیچ حساب شبکه اجتماعی دیگری متصل نیست.
  • حساب جدید نباید از حساب اصلی شما پیروی کند و بالعکس.
  • این حساب جدید باید تا حد امکان طبیعی ظاهر شود، در حالت ایده‌آل، انتشارات و سایر حساب‌ها دنبال شوند تا مشکوک نشوند و شانس شما برای پذیرش درخواست اشتراک شما بهینه نشود.

هنگامی که این عناصر در جای خود قرار گرفتند و درخواست پیگیری شما پذیرفته شد، می‌توانید به‌طور ناشناس با داستان‌های این حساب خصوصی مشورت کنید.

برخی از سوالات رایج در مورد مشاهده ناشناس استوری های اینستاگرام

آیا حساب‌ها می‌توانند هنگام مشاهده استوری‌های ویژه خود ببینند؟

اگر داستان ویژه کمتر از 24 ساعت قبل به اشتراک گذاشته شده باشد، حسابی که آن را پست کرده است می‌تواند فهرست حساب‌هایی را که استوری خود را مشاهده کرده‌اند، مشاهده کند. از سوی دیگر، اگر استوری برگزیده بیش از 24 ساعت پیش ارسال شده باشد، بازدیدها ناشناس خواهند بود.

آیا امکان مشاهده داستان ها از یک حساب خصوصی به صورت ناشناس وجود دارد؟

خیر، این امکان پذیر نیست مگر اینکه یک حساب اختصاصی جعلی ایجاد کنید، به ایمیل شما پیوند داده نشده باشد و با اشتراک متقابل به حساب اصلی شما پیوند داده نشده باشد. با این حال، برای اینکه بتوانید داستان های این حساب خصوصی مورد نظر را مشاهده کنید، همچنان باید درخواست شما را برای دنبال کردن بپذیرد.

اگر در مورد مشاهده ناشناس استوری اینستاگرام سوالی دارید، در قسمت نظرات سوال خود را از ما بپرسید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

منبع