چگونه یک استوری اینستاگرام را دوباره به اشتراک بگذاریم (بازنشر)؟ (5 نکته)


شما آرزو می کنید اشتراک گذاری مجدد استوری اینستاگرام از حساب دیگری در استوری شما؟ در اینجا چگونه است هر استوری اینستاگرام را بازنشر کنید، حتی از حسابی که شما را فالو نمی کند یا شما را در استوری خود تگ نکرده است.

با بیش از 500 میلیون کاربر روزانه، استوری اینستاگرام تنها در چند سال اخیر به یکی از محبوب ترین ویژگی های این شبکه اجتماعی تبدیل شده است. در اینجا نحوه ارسال مجدد یک داستان از یک حساب دیگر به حساب شخصی خود آورده شده است.

چگونه یک استوری اینستاگرام را در سال 2022 پس از شناسایی مجدد پست کنیم؟

ذکر استوری اینستاگرام

هنگامی که یک حساب کاربری شما را در یکی از استوری های اینستاگرام خود شناسایی می کند، یک اعلان و یک پیام در بخش “پیام های مستقیم” شبکه اجتماعی دریافت می کنید که به شما می گوید ” نام شما را ذکر کرد…« .

اگر حساب مورد نظر را دنبال نکنید، پیام در دعوت نامه های پیام ظاهر می شود.

برای اینکه بتوانید داستان این اکانت را در فضای استوری خود بازنشر کنید، کافی است به پیام بروید و روی “” کلیک کنید. به داستان خود اضافه کنید« .

مجددا به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید

در صورت تمایل، می‌توانید قبل از تأیید اعتبار اضافه شده به استوری، روی استوری کلیک کنید تا پیش‌نمایش آن را مشاهده کنید. یک دکمه ” این را به داستان خود اضافه کنید در طول پیش نمایش ارائه خواهد شد.

چگونه یک استوری اینستاگرام را بدون شناسایی به اشتراک بگذاریم؟

وقتی در داستانی که قبلاً منتشر شده است شناسایی نشده اید و نویسنده پس از انتشار شما را شناسایی نکرده است، اینستاگرام در حال حاضر گزینه ای برای اشتراک گذاری مجدد این استوری برای فالوورهای خود از طریق استوری خودتان ارائه نمی دهد.

با این حال، یک ترفند ساده برای دور زدن این است از داستان اسکرین شات بگیرید (اگر این یک عکس است)، یا فیلمبرداری از داستان ویدیویی (اگر ویدیویی است) به طوری که می توانید به سادگی آن را از طریق استوری خود در اینستاگرام دوباره به اشتراک بگذارید.

در آیفون، می توانید از ویژگی ضبط صفحه اصلی استفاده کنید. در اندروید، برای انجام عملیات باید یک اپلیکیشن اختصاصی دانلود کنید.

اگر می خواهید فایل سورس استوری را دانلود کنید (برای کیفیت بالاتر) و اکانت عمومی است، می توانید از سرویس دانلودر آنلاین استوری اینستاگرام (مانند save-insta.com مثلا).

با این حال مراقب کپی رایت باشید. اگر این کار را بدون رضایت نویسنده داستان اصلی انجام دهید، در صورت عدم رضایت صریح نویسنده، خود را در معرض پیگرد قانونی قرار می دهید.

چرا نمی توانم استوری اینستا را به اشتراک بگذارم؟

اگر در داستانی شناسایی نشده اید، نمی توانید آن را دوباره در حساب خود به اشتراک بگذارید.

در هر صورت، در این صورت می توانید از ترفند اسکرین شات برای دور زدن این عدم امکان اجباری اینستاگرام استفاده کنید.

چگونه یک پست را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

استوری پست اینستاگرام را به اشتراک بگذارید

بریزید پست اینستاگرام را از حساب عمومی به اشتراک بگذارید (با اجازه دادن به این عمل) در داستان خود کافی است:

  • به پستی که می خواهید به اشتراک بگذارید بروید؛
  • روی نماد صفحه کاغذی (نماد اشتراک گذاری اینستاگرام) واقع در زیر نشریه، در سمت راست نماد اختصاص داده شده به نظرات کلیک کنید.
  • برای کلیک بر روی ” یک پست به استوری خود اضافه کنید » ;

سپس می توانید قبل از به اشتراک گذاشتن پست در استوری خود، روی پست بزرگنمایی کنید، فیلترها را اعمال کنید، استیکرها اضافه کنید، حساب ها را ذکر کنید و غیره.

چرا نمی توانم یک پست را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارم؟

هر حساب عمومی یا حرفه‌ای می‌تواند تصمیم بگیرد که به حساب‌های دیگر اجازه اشتراک پست‌های خود را در استوری‌ها ندهد. اگر حساب کاربری ” اجازه اشتراک گذاری در یک داستانبنابراین، امکان اشتراک گذاری انتشار آن در استوری شما وجود نخواهد داشت.

این گزینه را می‌توانید در تنظیمات حریم خصوصی داستان‌ها در بخش «اشتراک‌گذاری» پیدا کنید -> «اجازه اشتراک‌گذاری در استوری» («به افراد اجازه دهید پست‌های شما را به استوری خود اضافه کنند. نام کاربری شما همیشه همراه با انتشارات شما نمایش داده می‌شود»).

علاوه بر این، اشتراک گذاری نشریات از یک حساب خصوصی در استوری نیز امکان پذیر نیست.

در این دو مورد، تنها راه در اختیار شما برای دور زدن این عدم امکان، گرفتن اسکرین شات از پست است که سپس در یک استوری به اشتراک می گذارید (با یا بدون پیوند / اشاره به حساب منبع).

مانند اشتراک‌گذاری یک داستان از یک حساب دیگر، توصیه می‌کنید قبل از اشتراک‌گذاری مجدد پستی که ایجاد نکرده‌اید، از حساب نویسنده اجازه بخواهید.

چگونه ببینم چه کسی استوری اینستاگرام من را به اشتراک گذاشته است؟

هنگامی که شخصی استوری شما را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد و شما را در آن تگ می کند، همیشه یک اعلان و همچنین پیامی از اینستاگرام دریافت می کنید که به شما اطلاع می دهد که اشتراک گذاری را به شما اطلاع می دهد.

برای تأیید این موضوع، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیام‌ها و دعوت‌نامه‌های خود را از طریق پیام (برای حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنید) بررسی کنید.

اگر شخصی استوری شما را با استفاده از روش اسکرین شات، عکس یا ویدیو، بدون نام بردن از شما به اشتراک بگذارد، در حال حاضر هیچ روشی برای شناسایی این حساب ها وجود ندارد.

چگونه از اشتراک گذاری استوری شما توسط حساب دیگری جلوگیری می کنید؟

اگر داستان‌هایی را به اشتراک می‌گذارید که نمی‌خواهید توسط حساب‌های خاصی در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند، می‌توانید:

  • انتخاب کنید که داستان را با دوستان نزدیک خود فقط از طریق ویژگی اختصاصی به اشتراک بگذارید (این به شما امکان می دهد کنترل کنید چه کسی می تواند داستان شما را ببیند و بنابراین خطرات ارسال مجدد آن را در حساب دیگری محدود می کند).
  • حساب هایی را که داستان های شما را بدون رضایت شما به اشتراک می گذارند مسدود کنید.

سوالات بیشتری در مورد اشتراک گذاری استوری اینستاگرام دارید؟ دریغ نکنید که مستقیماً در نظرات از ما بپرسید، ما به سرعت به شما پاسخ خواهیم داد.

منبع