چگونه یک نظر لینکدین را زیر یک پست سنجاق کنیم؟


لینکدین اکنون به هر کاربر اجازه می دهد تا در زیر پست خود پین شود. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

در حالی که شما می توانید از قبل انتشارات خود را در بالای نمایه لینکدین خود “ترویج” کنید یا حتی پست های لینکدین را در صفحه حرفه ای خود با استفاده از ” تبلیغ کنید. سنجاق (با کلیک بر روی سه نقطه افقی کوچک واقع در سمت راست بالای هر نشریه قابل دسترسی است)، لینکدین به تازگی یک ویژگی جدید مشابه را ارائه کرده است که باید برای حساب های فعال در شبکه اجتماعی حرفه ای شماره 1 در جهان جذاب باشد: امکان پین کردن هر نظر در بالای لیست همه نظرات در زیر پستی که ایجاد کرده ایم.

چگونه یک نظر لینکدین را به بالای لیست نظرات یک پست پین کنم؟

عملکردی که توسط YouTube برای پین کردن نظر در زیر یک ویدیو نیز ارائه شده است، LinkedIn در حال حاضر این گزینه را برای همه حساب‌های LinkedIn ارائه می‌کند.

اگر هنوز این گزینه را در حساب خود مشاهده نکردید، نترسید، فقط باید کمی بیشتر صبر کنید.

چگونه کار می کند؟

نظر لینکدین را پین کنید

تو می توانی نظرات خاص را پین کنید در زیر هر یک از انتشارات خود (اخیر یا گذشته) با کلیک بر روی پارامترهای مرتبط با نظر (روی سه نقطه “…” واقع در سمت راست بالای هر نظر کلیک کنید و سپس “پین” را بزنید تا نظر در بالا نمایش داده شود. از لیست)، چه شما نویسنده نظر هستید یا نه.

اگر نظر خود را پین کنید، “نویسنده” همیشه در کنار نمایه شما ظاهر می شود.

این ویژگی جدید چشم اندازهای جدیدی را برای به حداکثر رساندن تعامل در لینکدین و هدایت ترافیک بیشتر به یک پیوند خارجی بدون تأثیر زیاد بر دسترسی ارگانیک یا وادار کردن کاربران لینکدین به حرکت در تمام نظرات برای یافتن پیوندی که پست کرده‌اید در «نظر اول» باز می‌کند (اما که اگر فعل و انفعالات زیادی روی آن نداشتید در توده غرق شد).

سازندگان محتوا در لینکدین همچنین می‌توانند مرتبط‌ترین نظرات را با این سیستم جدید برجسته کنند یا به‌طور غیرمستقیم به جالب‌ترین نظرات با پین کردن آن‌ها در زیر انتشارات خود پاداش دهند.

پین کردن و برداشتن پین یک نظر چندین بار امکان پذیر خواهد بود، لینکدین محدودیت هایی در این مورد اعلام نکرده است.

لینکدین نگفته است که آیا این ویژگی برای صفحات تجاری نیز در دسترس خواهد بود یا خیر، اما احتمالاً این گزینه برای صفحات نیز عرضه خواهد شد.

منبع

منبع