چگونه Bold را در LinkedIn قرار دهیم؟

بریزید در پست لینکدین خود بولد اضافه کنید، راه حل های زیادی وجود دارد.

برای افزودن گلوله به نمایه لینکدین خود، به صفحه خود بروید و روی «مشاهده نمایه» ضربه بزنید.

در بیشتر موارد، اینها مبدل های متنی هستند که به شما امکان می دهند متون خام خود را تغییر دهید و پیش نمایش های مختلفی به آنها بدهید. برای استفاده از اثر لینکدین جسورانه، شما می توانید استفاده کنید YayText، نماد جالب یا مبدل متن یونیکد.

متن پررنگ در لینکدین در YayText

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ایموجی های سازگار با لینکدین نیز می توانند به شما کمک کنند جذابیت پروفایل خود را بهینه کنید لینکدین.

استفاده از ایموجی ها در لینکدین برای برجسته شدن

قالب بندی پست ها و توضیحات در لینکدین نمایه شما را بهبود می بخشد و دید آن را بهینه می کند.

به طور خلاصه، همانطور که در سراسر این مقاله دیدیم، اضافه کردن پررنگ در لینکدین طرح کلی کارآمدتری به پست های شما می دهد. هدف آن تشویق سایر کاربران به خواندن محتوای شما و تعامل بیشتر با آن است. می‌توانید آن را با روش‌های دیگری مانند افزودن شکلک‌ها، پیوندها، چرخ فلک‌های لینکدین، آلبوم‌های عکس لینکدین، نمادهای پیکان و گلوله‌ها، بسته به اهدافتان، تکمیل کنید.

افزودن گلوله ها، نمادها، ایموجی ها و درج پیوندها رایج ترین گزینه ها هستند.

این به شما بستگی دارد که فونت مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

روش های مختلفی برای قالب بندی متن در پروفایل لینکدین یا صفحه اصلی وجود دارد.

استفاده از ایموجی ها در لینکدین این فرصت را فراهم می کند تا خود را از دیگران متمایز کنید و در عین حال تعامل در پست های خود را افزایش دهید. این تصاویر کوچک واقعاً چشم را جلب می کنند تا بازدیدکنندگان را تشویق کنند تا از نمایه شما بازدید کنند یا با انتشارات شما تعامل داشته باشند.

بریزید ایموجی ها را در یک پست لینکدین قرار دهید، به مقاله اختصاصی ما یا سایت تخصصی که به شما در انتخاب این تصاویر کمک می کند بروید.

بسته به اهداف چیدمان خود می توانید زیر خط بکشید، سبک نوشتاری خود را تغییر دهید یا بسیاری از کارهای دیگر را انجام دهید.

لینکدین پررنگ: از سایت مبدل متن یونیکد استفاده کنید

به وب سایت YayText بروید. در رابط، کادری را مشاهده خواهید کرد که حاوی متن “Hello text string دوست قدیمی من” است. روی کادر کلیک کنید و مطالب خود را بنویسید. این ابزار به طور خودکار پیش نمایش های مختلفی را برای متن شما ایجاد می کند: پررنگ (serif)، پررنگ (sans)، ایتالیک (serif)، ایتالیک (sans)، پررنگ و ایتالیک (serif)، پررنگ و مورب (sans).

Yaytext gras LinkedIn
Yaytext – مروری بر رابط برای انتخاب پررنگ مناسب برای LinkedIn

بدون کمک این موارد، لینکدین هنوز این قابلیت را به صورت بومی در رابط ویرایش متن و انتشارات ارائه نمی دهد.

چگونه از قالب بندی متن برای برجسته کردن نمایه خود استفاده کنیم؟

به صفحه Fancy Fonts بروید. عملکرد آن بر اساس همان اصل سایت هایی است که قبلا ارائه شده است. این ابزار کادری را ارائه می دهد که باید پیام خود را در آن تایپ کنید. این یکی در چندین فونت تولید می شود.

پیکتوگرام مورد علاقه خود را کپی کنید و در نشریه لینکدین خود جایگذاری کنید. در رایانه شخصی، می توانید از میانبر صفحه کلید برای درج ایموجی در پست خود استفاده کنید. همزمان “Windows” و “; برای دسترسی به انتخاب ایموجی ها در مک نیز همین گزینه با کلیدهای Control + Command + Space وجود دارد که لیستی از تمام ایموجی‌هایی را که می‌توانید در پروفایل لینکدین خود وارد کنید نمایش داده می‌شود (همگی با شبکه اجتماعی حرفه‌ای شماره 1 در جهان سازگار هستند).

لینکدین پررنگ اضافه کنید

اگر این مقاله در به نمایه و پست‌های لینکدین خود پررنگ اضافه کنید شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

کپی کنید (با کلیک بر روی “کپی”) و سپس عبارت را در پروفایل یا پست لینکدین خود قرار دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

چگونه لینکدین را پررنگ کنیم
مثال مشخص پس از چسباندن متن YayText «چگونه لینکدین را پررنگ کنیم؟ »

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

بخشی را که می‌خواهید گلوله‌ها (یا نمادهای فلش) را در آن قرار دهید، مشخص کنید و روی ویرایش کلیک کنید.

توسعه یونیکد امکان افزودن پیکتوگرام های الکترونیکی را در متون منتشر شده در شبکه های اجتماعی فراهم کرده است.

توصیه می کنیم پیش نمایش پررنگ (sans) یا پررنگ (serif) را انتخاب کنید.

نتیجه را در هر کجا که می خواهید در حساب لینکدین خود کپی و جایگذاری کنید. این مبدل متن به شما این امکان را می دهد که زیر یک کلمه خط بکشید تا تاکید آن را تقویت کنید. به غیر از جسورانه، روش‌های دیگری به شما این امکان را می‌دهند که پست‌های خود را در نمایه لینکدین خود برجسته کنید.

چگونه فونت لینکدین (اشتباه تایپی) را تغییر دهم؟

درج لینک در اخبار، بحث ها یا نظرات در دو مرحله انجام می شود. URL را برای افزودن در کادر متن جایگذاری کنید و مراقب باشید که وجود بخش “https://” را بررسی کنید. برای نهایی کردن درج، انتشار را فشار دهید.

در شبکه اجتماعی لینکدین، نمایه و محتوای پست به صورت متن ساده است. ویرایشگر متن پیش‌فرض اجازه نمی‌دهد برجسته کردن کلمات کلیدی چشم خوانندگان را با پررنگ جلب کند. با این حال، راه حل هایی برای متن پررنگ در لینکدین و دیده شدن پست های خود (و خوانایی تجربیات / توضیحات خود) را افزایش دهید. چگونه با چند کلیک به صورت رایگان ادامه دهیم؟ راه حل های دیگری برای برجسته شدن در لینکدین چیست؟ ما در این مقاله همه چیز را برای شما توضیح می دهیم.

سه ابزار رایگان برای پررنگ کردن پست های لینکدین

مبدل متن یونیکد استفاده از LinkedIn Bold را آسان‌تر می‌کند. وقتی به صفحه این سایت می روید به یک قاب برای نوشتن متن خود دسترسی دارید. مانند YayText، این ابزار پیش نمایش های مختلفی تولید می کند. به سادگی فونت را انتخاب کنید برای پست خود می خواهید متن خود را کپی کنید و به لینکدین خود متصل شوید تا جایی که ترجیح می دهید بچسبانید: نمایه، پست و غیره.

فونت های فانتزی را برای لینکدین پررنگ امتحان کنید

این ممکنه که فونت پیش فرض LinkedIn را با چند کلیک با استفاده از یک سرویس شخص ثالث مانند موارد ذکر شده در قبل تغییر دهید..

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.منبع کلید Alt را نگه دارید و 0149 را تایپ کنید. کلید Alt را بگذارید تا تراشه به طور خودکار تولید شود. برای کیبورد اپل باید از ترکیب Alt و 8 استفاده کرد. متن خود را بنویسید و ذخیره کنید تا تمام شود.

این است تایپ sans serif که در اکثر پست ها و توضیحات پروفایل لینکدین استفاده می شود.

در صفحه YayText، به ویژگی های اضافی برای سفارشی کردن متن خود دسترسی دارید.