چگونه PDF را در ویندوز و مک با UPDF ویرایش کنیم؟ (40 درصد تخفیف)

می توانید متن تازه وارد شده یا متن PDF اصلی را با استفاده از UPDF ویرایش کنید

متن را در PDF اضافه کنید

ویرایش یک پی دی اف با یک و تنها نرم افزار UPDF یک ضربه فوری است! این مقاله با جزئیات نشان داده است که چگونه می توانید یک PDF را با استفاده از این ابزار ویرایش فوق العاده UPDF ویرایش کنید. سایر ویژگی های قابل توجه ارائه شده توسط UPDF نیز ذکر شده است. به منظور بهره مندی از تمامی مزایای UPDF، می توانید 40٪ تخفیف در UPDF Pro دریافت کنید و یا این نرم افزار را به دوستان خود اطلاع دهید برنده مجوز رایگان.

با استفاده از ویژگی حاشیه نویسی UPDF می توانید فایل های PDF را حاشیه نویسی کنید. چه اضافه کردن ماشین تحریر، جعبه متن یا نظرات نوع یادداشت، اضافه کردن اشکال یا استفاده از نشانه گذاری متن (برجسته، زیر خط یا خط خط)، همه با UPDF امکان پذیر است. همچنین می توانید یادداشت های خود را حذف یا پاک کنید.

یک پی دی اف بخوانید

UPDF به شما امکان می دهد فایل های PDF را به صورت پیوند یا پیوست در یک ایمیل به اشتراک بگذارید. می‌توانید از پیوند برای اشتراک‌گذاری فایل‌های PDF از طریق هر شبکه اجتماعی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و بسیاری دیگر، فقط با کپی و چسباندن آن استفاده کنید.

نتیجه گیری (40 درصد کاهش)

می توانید متن را به عنوان بخشی از سند یا به عنوان نظر اضافه کنید.

 • برای افزودن متن به عنوان بخشی از سند، وارد حالت ویرایش شده و روی نماد «متن» کلیک کنید. روی هر نقطه از PDF کلیک کنید و شروع به تایپ متن خود کنید. برای خروج از حالت ویرایش، در هر نقطه خارج از کادر کلیک کنید.
 • برای افزودن متن به عنوان نظر، به نوار ابزار سمت چپ بروید و روی نماد “نظر” کلیک کنید. روی نماد “جعبه متن” کلیک کنید، سبک را تنظیم کنید، در هر نقطه از سند کلیک کنید و شروع به نوشتن کنید. متن به عنوان نظر اضافه خواهد شد.

ویرایش متن در PDF

updf apercu
 • برای ورود به حالت ویرایش، به نماد “ویرایش” در پانل سمت چپ بروید.
 • روی متنی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید تا آن را در حالت ویرایش قرار دهید. یک حاشیه بنفش ظاهر می شود که پاراگراف انتخابی شما را مشخص می کند.
 • تو می توانی ویرایش متن در pdf در آن مرز به هر شکلی که برای شما مناسب باشد. گزینه های ویرایش بسیاری وجود دارد. می توانید اندازه، سبک و رنگ فونت را تغییر دهید. همچنین می توانید متن را اضافه، حذف یا تغییر دهید.

UPDF به شما این امکان را می دهد که یک فایل PDF را به 14 فرمت مختلف از جمله Word، PowerPoint، تصویر، HTML و غیره تبدیل کنید. با استفاده از فناوری تشخیص کاراکتر نوری (OCR) می توانید از این نرم افزار برای تبدیل یک سند اسکن شده به متن قابل ویرایش نیز استفاده کنید. فناوری OCR UPDF از 15 زبان مختلف برای شناسایی دقیق کلمات موجود در سند و تبدیل آنها به متن واقعی در قالب قابل ویرایش پشتیبانی می کند.

PDF را به اشتراک بگذارید

partager pdf updf

UPDF علاوه بر اینکه یک ویرایشگر، حاشیه نویس و مبدل عالی PDF است، یک پی دی اف خوان هوشمند نیز هست. چندین حالت خواندن را ارائه می دهد: نمایش تک صفحه، مشاهده دو صفحه و غیره. همچنین می‌توانید نشانک‌هایی را به کتاب‌های PDF خود اضافه کنید تا بدانید کجا خواندن را متوقف کرده‌اید یا چیز مهمی را شناسایی کنید که می‌توانید بعداً به آن مراجعه کنید.

تبدیل PDF

در اینجا نحوه افزودن و ویرایش هایپرلینک ها در PDF آورده شده است.

URL را به PDF اضافه کنید

 • حالت ویرایش را باز کنید و روی نماد “پیوند” در نوار ابزار کلیک کنید.
 • در هر جایی از PDF که می خواهید پیوند را اضافه کنید تایپ کنید.
 • می‌توانید بین «پیوند به وب» و «پیوند به صفحه» یکی را انتخاب کنید. در مورد اول باید URL و در حالت دوم شماره صفحه را اضافه کنید.

یک پیوند را در PDF ویرایش کنید

اصلاح کننده حق pdf updf
 • یکی از لینک های تعبیه شده در PDF را انتخاب کرده و روی گزینه “Properties” کلیک کنید.
 • در این منوی کشویی، گزینه های مختلف ویرایش مانند «سبک خط»، «نوع پیوند»، «ضخامت خط» و «رنگ» را خواهید دید.
 • اگر می خواهید پیوندی را حذف کنید، روی آن کلیک راست کرده و از بین گزینه ها گزینه “Delete” را انتخاب کنید.

چگونه یک صفحه را با UPDF ویرایش کنیم؟

ویرایش PDF با استفاده و محبوبیت روزافزون فایل‌های PDF برای ارائه و تبادل اسناد به یک روش معمول تبدیل شده است. همین امر در مورد ویرایشگرهای PDF نیز صدق می کند. انتخاب آنها نیز به طور چشمگیری افزایش یافته است و یافتن بهترین آنها را واقعاً سخت کرده است. با این حال، ما اینجا هستیم تا کار را برای شما آسان کنیم.

این مقاله توسط یک شریک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده استمنبع

شما انتخاب گسترده ای خواهید داشت تا بتوانید ویرایش صفحات پی دی اف.

یک صفحه در PDF اضافه کنید

 • از نوار ابزار به منوی «صفحه» دسترسی پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. این مرحله رابط مدیریت صفحه را برای ویرایش عمیق آنها باز می کند.
 • به گزینه “Insert” در نوار ابزار بروید و روی آن کلیک کنید.
 • شما می توانید بین درج یک صفحه خالی یا درج صفحات از فایل یکی را انتخاب کنید، به این معنی که می توانید PDF دیگری را انتخاب کنید و صفحات آن به فایل PDF شما اضافه می شود.

یک صفحه را در PDF ویرایش کنید

ویرایشگر صفحه pdf updf
 • به رابط «مدیریت صفحه» دسترسی پیدا کنید.
 • در رابط مدیریت صفحه، می‌توانید کاری را که می‌خواهید انجام دهید از میان گزینه‌هایی مانند استخراج، حذف و چرخش برای سازماندهی صفحه PDF انتخاب کنید.
 • صفحه ای را که می خواهید ویرایش کنید انتخاب کنید و عملیات مختلفی را انجام دهید.

سایر ویژگی های UPDF

پس از آزمایش چندین نرم افزار ویرایش PDF، چه پولی یا رایگان، چه آنلاین یا آفلاین، ما نرم افزاری را پیدا کردیم که می تواند بهترین راه حل برای تمام نیازهای فایل PDF شما باشد، نرم افزاری به نام UPDF.

UPDF یک ویرایشگر PDF است که به کاربران اجازه می دهد فایل های PDF را به روش های مختلف ویرایش کنند که در زیر نشان داده شده است. قبل از ادامه، UPDF را برای Mac یا Windows از App Store یا وب سایت UPDF دانلود و نصب کنید. پس از اتمام مراحل نصب، نرم افزار را راه اندازی کنید و PDF مورد نظر خود را برای ویرایش باز کنید.

چگونه با UPDF متن را ویرایش کنیم؟

عملکرد UPDF به ویرایش محدود نمی شود. شما خیلی های دیگر را در اختیار دارید. بیایید نگاهی به همه اینها بیندازیم!

یک پی دی اف حاشیه نویسی کنید

به سرعت این مقاله را مرور کنید تا همه چیز را در مورد ویرایش فایل های PDF و سایر ویژگی های اصلی ویرایشگر PDF UPDF بدانید. و از تخفیف استثنایی که در انتهای مقاله آمده است استفاده کنید. در راه !

چگونه یک PDF را با UPDF ویرایش کنیم؟

این راهنما به شما این امکان را می دهد که تصاویر را در PDF خود با استفاده از UPDF ویرایش کنید.

اضافه کردن تصویر به PDF

 • برای افزودن تصویر به مقاله، وارد حالت ویرایش شوید.
 • روی نماد “افزودن تصویر” در نوار ابزار کلیک کنید.
 • پنجره ای که باز می شود از شما دعوت می کند تا یک تصویر را از پوشه ای در رایانه خود انتخاب و درج کنید. همچنین می توانید تصویر را به رابط UPDF بکشید تا آن را درج کنید.
 • پس از اضافه شدن تصویر، می توانید آن را به دلخواه تغییر دهید.

یک تصویر را در PDF ویرایش کنید

ویرایش تصویر updf
 • برای دسترسی به حالت ویرایش، روی منوی «ویرایش» واقع در نوار ابزار سمت چپ کلیک کنید.
 • حالا روی تصویری که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید یا دوبار کلیک کنید.
 • یک نوار ابزار ظاهر می شود. می توانید از آن برای استخراج، جایگزینی، چرخاندن یا حذف تصویر انتخاب شده استفاده کنید.
 • همچنین می‌توانید روی تصویر کلیک راست کنید تا ابزارهای ویرایش ظاهر شوند، یعنی جایگزین، چرخش، حذف یا استخراج کنید.

چگونه یک هایپرلینک (URL) را با UPDF تغییر دهیم؟