چگونه Yoast SEO به کاربران وردپرس اجازه داد تا عملکرد پیوند را حفظ کنند

و شما، آیا شما یک معتاد لینک هستید؟ یا شاید این به روز رسانی عادت های شما را تغییر ندهد… همه چیز را در نظرات به ما بگویید.

ما جزئیات بیشتری در مورد محتوای این به روز رسانی نداریم، اما بنابراین Yoast SEO نسخه 19.13 به ارائه ویژگی پیوندها به کاربران وردپرس ادامه خواهد داد..

قبل از ترک…

اما اگر قرار بود این به روز رسانی باعث شود کاربران نتوانند لینک ها را درج کنند، چگونه Yoast SEO می تواند بگوید که مشکل حل می شود؟

راه حل ؟ یک به روز رسانی.

آیا معمولاً از پیوندهای داخلی خود در وردپرس مراقبت می کنید؟ آیا شما یک کاربر افزونه Yoast SEO هستید؟ اگر پاسخ این دو سوال مثبت است، ناخودآگاه از یک مشکل جدی فرار کرده اید: دیگر قادر به درج لینک در وردپرس نیستید. شما متوجه نمی شوید در مورد چه چیزی صحبت می کنیم؟ ما در این مقاله توضیح می دهیم که چه چیزی باعث ایجاد مشکل شده است و چگونه Yoast SEO راه حلی برای دور زدن این مشکل به سرعت پیدا کرده است.

چرا عملکرد پیوند مورد تهدید قرار گرفت؟

چند روز پیش، گوتنبرگ، ویرایشگر متن وردپرس، ویژگی هایی را که بخشی از به روز رسانی بعدی آن خواهد بود، اعلام کرده است. تا اینجا، هیچ مشکلی وجود ندارد: گزینه های موجود بهبود یافته و عملکردهای جدید اضافه شده است.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

و اگر (هنوز) متخصص وردپرس نیستید، می‌توانید این ویدیوی کوتاه را تماشا کنید تا بفهمید چگونه Yoast SEO به شما اجازه می‌دهد پیوندها را در وب‌سایت خود ادغام کنید:

منبع

در واقع، با پیش بینی مشکل و به روز رسانی برنامه افزودنی است که Yoast SEO توانسته است از خرابی وردپرس در مورد درج لینک ها جلوگیری کند.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

Yoast SEO برای حفظ آن چه کرده است؟

در نتیجه، دیگر امکان درج پیوندهایی وجود ندارد، که اکنون توسط ویرایشگر به عنوان چیزی ناشناخته شناسایی می شوند و بنابراین به صفحه مورد نظر هدایت نمی شوند.

اما چرا این به روز رسانی با استفاده از Yoast SEO ناسازگار است؟ این در واقع یک ویژگی بسیار خاص است که مشکل ایجاد می کند. گوتنبرگ، ویرایشگر متن وردپرس، ویژگی جدیدی را به کاربران خود ارائه می دهد: «قابلیت حذف قالب بندی ناشناخته در قطعه متن غنی».

با این حال، Yoast SEO یک مشکل با این به روز رسانی کشف کرده است: این به طور کامل با عملکرد آن سازگار نیست، زیرا باعث ایجاد یک مشکل می شود. ناتوانی کاربران آن در درج لینک در وب سایت خود در صورت استفاده از YOAST SEO و Gutenberg.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

اگر این مقاله در اقدام Yoast SEO برای ادامه ارائه ویژگی پیوندها در وردپرسشما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما