گلن گیب در مورد محتوای هوش مصنوعی، EEAT و آینده

در بخش اول با Glenn Gabe، در مورد چت بینگ و Google Bard و همچنین استفاده از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی صحبت می کنیم. در بخش دوم، ما بیشتر در مورد EEAT و اینکه چگونه ابزارهای هوش مصنوعی ممکن است جایگزین همه ما شوند، بررسی می کنیم.

گلن گیب

من گفتم فکر کردم وقتی Google با E اضافی در EEAT عرضه شد، فکر کردم گوگل به زودی با یک خط مشی جدید در مورد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی می گوید که ماشین ها نمی توانند تجربه داشته باشند، اشتباه کردم. گلن گفت اگر هوش مصنوعی بر اساس محتوای افراد دارای تجربه در حال یادگیری باشد، پس شاید هوش مصنوعی بتواند تجربه داشته باشد – و حق با اوست.

من با این موضوع شوخی می کنم که چگونه گوگل باید سوم-E را به EEEAT اضافه کند، یک مورد جدید برای سرگرمی.

سر و صدای زیادی در مورد تصاحب هوش مصنوعی مولد وجود دارد، و گلن گفت که منطقی است. گلن مطرح کرد کد او قرمز است پست و سناریوی جارویس ما کمی در این موضوع عمیق می شویم. ممکن است گوش دادن به آن سرگرم کننده باشد ما همچنین کمی در مورد اینکه چگونه مدارس در مورد این ابزارها عصبی هستند و اینکه چگونه معلمان به بچه ها یاد می دهند که چگونه از آنها استفاده کنند و از آنها فرار نکنند، مهم است صحبت کردیم. ترس گلن این است که بچه ها در آینده نتوانند بنویسند.

بحث انجمن در یوتیوب.

منبع

قسمت دوم به زودی منتشر می شود، اما در حال حاضر، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گلن گیب در توییتر کسب کنید @glenngabe یا در لینکدین.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

گفتم Google Bard هنگام راه‌اندازی، با پیوندهایی به ناشران نیز منتشر می‌شود، اما اشتباه می‌کردم. Google Bard با استنادات بسیار ناامید بود. من پرسیدم، اگر من یا سایر نویسندگان محتوا می‌توانیم محتوایی برای نوشتن بی‌نظیر داشته باشیم، چرا هوش مصنوعی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. و حدس بزنید چه، بینگ چت به نوعی این کار را انجام می دهد، گلن توضیح داد. ناشران مدت‌هاست که این کار را با گزارش‌های سهام، گزارش‌های خبری و غیره انجام می‌دهند.