گوگل آژانس‌هایی را که لینک‌سازی می‌فروشند و خدمات پیوند را رد می‌کنند، منفجر می‌کند

رایان جونز فحاشی می کند:

منبع

این همه ساختگی و بی ربط است. این آژانس‌ها (هم آن‌هایی که ایجاد می‌کنند و هم آن‌هایی که انکار می‌کنند) فقط چیزهایی درست می‌کنند و از کسانی که بهتر نمی‌دانند پول نقد می‌کنند.

— جان مولر مراقب گوگل پلاس است 🐀 (@JohnMu) 31 ژانویه 2023

من هنوز از اینکه چه تعداد سئو به طور مرتب لینک ها را رد می کنند شوکه هستم. چرا؟ مگر اینکه آنها را اسپم کرده باشید یا اقدامی دستی داشته باشید، احتمالاً ضرر بیشتری نسبت به فایده دارید.

– رایان جونز (@RyanJones) 31 ژانویه 2023

جان مولر از گوگل، سئو یا آژانس های بازاریابی را که هم خدمات لینک سازی را می فروشند و هم خدمات لینک را رد می کنند، مورد انتقاد قرار داد. او گفت توییتر“این آژانس‌ها (هم آنهایی که ایجاد می‌کنند و هم آنهایی که انکار می‌کنند) فقط چیزهایی درست می‌کنند و از کسانی که بهتر نمی‌دانند پول نقد می‌کنند.”

همین دیروز به موضوع رد کردن پیوندهای پورنو هرزنامه پرداختیم و همچنین اضافه کردیم که چگونه گوگل برای مدتی لینک های رد کردن هرزنامه را کاهش می دهد. جان در آن ویدیوی راهنمای ساعات اداری سئو دیروز گفت: «به گفته این، این سایت شما را مانند قبل نمی‌کند، اما می‌تواند به الگوریتم‌های ما کمک کند تا تشخیص دهند که می‌توانند دوباره به سایت شما اعتماد کنند و به شما فرصتی برای کار کردن می‌دهد. از آنجا بالا.” فکر نمی کنم منظورش کاملا بر اساس گفته های دیروز و قبلش این بوده است؟

در اینجا زنجیره توییت‌ها وجود دارد، بنابراین می‌بینید که جان به آن پاسخ می‌دهد.

گوگل هکر قرمز

در اینجا زنجیره ای است که به شرح زیر است: