گوگل از شرکتی که با جعل هویت گوگل از کسب و کارهای کوچک کلاهبرداری می کند شکایت می کند

گوگل اعلام کرد شکایتی را علیه «کلاهبردارانی که با جعل هویت گوگل از طریق تماس های بازاریابی تلفنی به دنبال کلاهبرداری از صدها کسب و کار کوچک بودند» تنظیم کرده است. می‌دانید، تماس‌های «گوگل» از شما می‌خواهند کسب‌وکارتان را ادعا کنید یا اطلاعات کسب‌وکارتان را به‌روزرسانی کنید. این تماس‌ها به احتمال زیاد، نه از طرف Google، بلکه از طرف یک شرکت جعلی است که وانمود می‌کند گوگل است تا از شما پول کلاهبرداری کند.

خوب است که می بینیم گوگل در برابر کلاهبرداران واکنش نشان می دهد. صاحبان مشاغل کوچک به این کمک و موارد دیگر نیاز دارند.
https://t.co/VwdTk4bRiv

— امی تومان 🍁 [email protected] (@BubblesUp) 30 نوامبر 2022

بنابراین این را بایگانی کرد دادخواست (PDF) در مقابل GVerifier Technologies LLC d/b/a G Verifier and G Verifier Pro. GVerifier Softech Services LLC d/b/a G Verifier and G Verifier Pro; Shri Hari GoMarketin LLC d/b/a GHyper، GHyperlocal و G Verifications. و Infinity GoMarketin LLC d/b/a GHyper، GHyperlocal و G Verifications. این شکایت می‌گوید که این متهمان گفته می‌شود «اظهاراتی نادرست و گمراه‌کننده درباره هویت، محصولات و وابستگی احتمالی خود به شاکی Google LLC («Google») به منظور پرداخت‌های بدخواهانه و فروش خدمات جعلی یا بی‌ارزش ارائه می‌کنند.

گوگل گفت که این شرکت همچنین “وب‌سایت‌هایی را ایجاد کرده است که برای خرید نظرات جعلی، مثبت و منفی، تبلیغ می‌کنند تا بررسی‌های نمایه‌های کسب‌وکار را در جستجوی گوگل و نقشه‌ها دستکاری کنند.”

بحث انجمن در توییتر.

منبع

سئوکاران محلی از این بابت خوشحال هستند زیرا از کار کردن با مشاغل کوچکی که توسط این شرکت ها کلاهبرداری می شوند خسته شده اند.