گوگل بار دیگر می‌گوید، آخرین دسته از سایت‌ها به زودی به فهرست‌بندی Mobile-First منتقل می‌شوند

این توییت است:

بله، نوامبر گذشته، گوگل مهلتی را که برای تغییر فهرست اجباری اولین موبایل در نظر گرفته بود حذف کرد. به عنوان یادآوری، در ماه مه 2021 گزارش دادیم که تغییر نمایه سازی اولین تلفن همراه هنوز انجام نشده است و سپس در ماه مارس گزارش دادیم که گوگل به زودی از آخرین دسته از سایت ها به ایندکس اول موبایل منتقل می کند. این پس از انتقال مهلت نمایه سازی موبایل اول از سپتامبر 2020 به مارس 2021 بود. خوب، گوگل هنوز انتقال برخی از سایت ها را به نمایه سازی تلفن همراه اول انجام نداده است، حتی با نزدیک شدن به پایان سال 2022.

او قبلاً این را گفت و گفت که آخرین دسته در جولای 2022 خواهد بود اما سپس در ماه اوت گفت که آنها انجام نشده اند. به عنوان یادآوری، گوگل بیش از 6 سال پیش، در نوامبر 2016، ابتکار ایندکس کردن تلفن همراه اول خود را آغاز کرد. اما ما هنوز سایت هایی داریم که در پایان سال 2022 از نمایه سازی اول دسکتاپ گوگل به نمایه سازی موبایل اول منتقل می شوند.

یک بار دیگر، جان مولر از گوگل گفت که آخرین دسته از سایت‌هایی که هنوز با استفاده از نمایه‌سازی دسکتاپ ایندکس می‌شوند، به زودی به فهرست‌بندی اولین موبایل منتقل خواهند شد. جان این را صبح امروز در توییتر گفت و گفت: “آخرین دسته از سایت ها به زودی منتشر می شوند.”

من نگران آن نیستم مگر اینکه سایت شما واقعاً مشکلات جدی در تلفن همراه داشته باشد. آخرین دسته از سایت ها به زودی آفایک هستند.

– جان مولر بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 22 نوامبر 2022

شاید تا کریسمس انجام شود؟ منظورم این است که مطمئن نیستم در این مرحله عجله خاصی وجود دارد یا خیر.

جان بعداً اضافه کرد که امروز نمایه سازی دسکتاپ زیادی در حال انجام نیست…