گوگل بار دیگر می‌گوید، آخرین دسته از سایت‌ها به زودی به فهرست‌بندی Mobile-First منتقل می‌شوند

بله، نوامبر گذشته، گوگل مهلتی را که برای تغییر فهرست اجباری اولین موبایل در نظر گرفته بود حذف کرد. به عنوان یادآوری، در ماه مه 2021 گزارش دادیم که تغییر نمایه سازی اولین تلفن همراه هنوز انجام نشده است و سپس در ماه مارس گزارش دادیم که گوگل به زودی از آخرین دسته از سایت ها به ایندکس اول موبایل منتقل می کند. این پس از انتقال مهلت نمایه سازی موبایل اول از سپتامبر 2020 به مارس 2021 بود. خوب، گوگل هنوز انتقال برخی از سایت ها را به نمایه سازی تلفن همراه اول انجام نداده است، حتی با نزدیک شدن به پایان سال 2022.

من نگران آن نیستم مگر اینکه سایت شما واقعاً مشکلات جدی در تلفن همراه داشته باشد. آخرین دسته از سایت ها به زودی آفایک هستند.

– جان مولر بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 22 نوامبر 2022

جان بعداً اضافه کرد که امروز نمایه سازی دسکتاپ زیادی در حال انجام نیست…

منبع

ممکن است اتفاق بیفتد، اما واقعاً چیزی را تغییر نمی‌دهد. (این یک مورد نادر است زیرا هنوز چیزهای زیادی در نمایه سازی دسکتاپ وجود ندارد.)

– جان مولر بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 22 نوامبر 2022

یک بار دیگر، جان مولر از گوگل گفت که آخرین دسته از سایت‌هایی که هنوز با استفاده از نمایه‌سازی دسکتاپ ایندکس می‌شوند، به زودی به فهرست‌بندی اولین موبایل منتقل خواهند شد. جان این را صبح امروز در توییتر گفت و گفت: “آخرین دسته از سایت ها به زودی منتشر می شوند.”