گوگل تأیید می کند که فیلترهای بررسی محلی آن بسیاری از بررسی های قانونی را حذف کرده است

گوگل دارد تایید شده آخرین تلاش‌هایش برای فیلتر کردن بررسی‌های محلی بر خلاف خط‌مشی‌ها و دستورالعمل‌هایش بیش از حد انجام شد. گوگل طی چند هفته آینده در تلاش است تا بررسی‌های منطبق بر خط‌مشی را که توسط سیستم‌های خودکار آن حذف شده‌اند، به‌عنوان موارد مثبت نادرست بازگرداند.

Google گفت: “در چند هفته گذشته، حفاظت‌های ما بیش از حد انتظار بررسی‌های منطبق با خط‌مشی را از مجموعه‌ای از Local Guides حذف کرد. ما همچنین مکالمات مربوط به Connect را در مورد بررسی‌های منتشر نشده از نزدیک دنبال کرده‌ایم و اذعان می‌کنیم که این تغییر تأثیر زیادی گذاشته است. از حساب های شما.”

نظرات گوگل مپ

آخرین باری که در مورد حذف انبوه مرورها شنیدم در اکتبر 2022 بود – بنابراین مطمئن نیستم که آیا این مربوط به آن است یا اینکه فقط به Local Guides محدود می شود؟

بحث انجمن در توییتر.

منبع

گوگل اضافه کرد که اکنون در حال کار بر روی یک اصلاح خودکار هستند و گفت: “به عنوان بخشی از تلاش‌هایمان برای حل این وضعیت، ما یک به‌روزرسانی برای حفاظت‌هایمان برای رفع آنها راه‌اندازی کرده‌ایم. همچنین به‌طور خودکار این خط‌مشی را در چند هفته آینده بازمی‌گردانیم. اگر تشخیص دهیم که اشتباه کرده ایم.”