گوگل ترجیحی نسبت به داده های ساختاریافته متصل در آرایه گراف یا عناصر منفرد قطع شده ندارد

به‌روزرسانی: رایان لورینگ از Google که عمدتاً روی داده‌های ساخت‌یافته کار می‌کند، گفت ماستودون در پاسخ به این پست که این واقعا درست است اما یک هشدار وجود دارد. او گفت:

این از نظر فنی درست است. هر آنچه که نمودار برای کل صفحه به نظر می رسد همان چیزی است که ما استفاده می کنیم، صرف نظر از اینکه از کجا آمده است. با هم مخلوط می شود و در حالی که می دانید از کجا آمده است، معمولاً از آن استفاده نمی شود.

بنابراین فکر نمی‌کنم مهم باشد یا نه، اگرچه برخی از دانش‌آموزان اطلاعات احتمالاً ترجیح می‌دهند همه چیز به خوبی در یک کمان بسته شده باشد…

جان مولر از گوگل پاسخ داد: “فکر نمی‌کنم ترجیح خاصی در این زمینه داشته باشیم. توصیه کلی من این است که بیشتر روی موارد فردی تمرکز کنید که منجر به نوع نتایج غنی می‌شود که می‌خواهید ببینید. چگونه. اگر این عناصر را به هم گره بزنید برای من بیشتر شبیه یک سوال تئوری است، (تا جایی که من می دانم) برای نتایج غنی از اهمیت کمتری برخوردار است.”

Google Graph

با این حال، اخطار در اینجا این است که وقتی این کار را در چندین بلوک انجام می‌دهید، گاهی اوقات مشکلاتی در تضاد/تکثیر وجود دارد. همچنین، با گذشت زمان، معنایی غنی‌تر/صحیح‌تر به گراف‌های مرتبط‌تر کمک می‌کند. ما هنوز مواردی را می بینیم که در آن افراد نشانه گذاری نامرتبط در مورد چیزهایی (مانند محصولات مرتبط) را در همان سطح بالای موجودیت اصلی از بلوک های مختلف در صفحه قرار می دهند و این باعث ایجاد نویز بیشتر می شود. بنابراین گاهی اوقات متمرکز کردن منطق آن را سازگارتر/صحیح تر می کند. فقط از یک ابزار برای پیش نمایش آن استفاده کنید تا مطمئن شوید آنچه را که می خواهید بیان می کند.منبع

بحث انجمن در ماستودون.

از جان مولر گوگل پرسیده شد که آیا ترجیح سئوی گوگل برای اتصال داده های ساختاریافته شما در یک گراف یا آرایه گره در مقابل داشتن آنها به عنوان عناصر جداگانه در بلوک های خود در صفحه وجود دارد. جان گفت که گوگل هیچ اولویتی ندارد.

این پیش آمد ماستودون در جایی که مایک پرسید که آیا گوگل “ترجیحاتی از طرف گوگل برای استفاده از یک آرایه گراف برای حاوی / اتصال تمام داده های ساختاریافته برای یک صفحه در یک بلوک اسکریپت در مقابل داشتن عناصر منفرد در بلوک های جداگانه دارد؟”