گوگل درباره زمانی که سایت‌های کپی از محتوای اصلی شما بالاتر می‌برند، توصیه می‌کند


دنی سالیوان از گوگل توصیه هایی ارائه کرد و بازخوردهایی را در مورد مثال خاصی از زمانی که یک تحقیق اصلی از یک وب سایت از سایتی که اطلاعات آن را کپی می کرد بالاتر می گرفت، ارائه کرد.

این مثال خاص برای پرس و جو است [r kelly net worth] منبع اصلی اطلاعات ظاهراً از celebritynetworth.com می‌آید، اما طبق گفته Celebrity Net Worth، سایتی که بالاتر از آن‌ها برای آن پرس و جو قرار می‌گیرد، “regurgitators محتوا” است. Celebrity Net Worth گفت که این تغییر با به‌روزرسانی اصلی سپتامبر اتفاق افتاد و آنها پرسیدند که چه کاری می‌توان انجام داد.

این توییت ها هستند:

دنی سالیوان از Google پاسخ داد چند توصیه از جمله (1) از سایت‌هایی که تحقیق اصلی شما را انجام می‌دهند بخواهید به محتوای شما استناد کنند و به آن پیوند دهند، (2) در صفحه خود روشن کنید که تحقیق اصلی فقط مال شما است، ( 3) اطمینان حاصل کنید که جزئیات صفحه نشان می دهد که آن را منحصر به فرد انجام شده است، (4) و توضیح دهید که چگونه به تحقیق اصلی خود می رسید. این بدان معنا نیست که این سایت کار اشتباهی انجام داده است، دنی گفت که او این اطلاعات را به تیم جستجوی Google منتقل خواهد کرد.

این توییت ها هستند:

قبلاً گوگل گفته بود که وقتی اسکرپرها از شما بالاتر می‌روند، ممکن است به دلیل مشکلات کیفی سایت شما باشد یا سایت شما جریمه شده باشد. به همین دلیل است که اغلب پس از یک الگوریتم اصلی که به کیفیت سایت دسترسی پیدا می کند، شکایت هایی در این مورد مشاهده می کنید.

بحث انجمن در توییتر.

منبع