گوگل درباره زمانی که سایت‌های کپی از محتوای اصلی شما بالاتر می‌برند، توصیه می‌کند

@searchliaison بدیهی است که ما همه مکانیزم‌های یک به‌روزرسانی اصلی را نمی‌دانیم، اما به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی سپتامبر گروهی از بازگرداننده‌های محتوا را با نوشتن خلاصه‌ای از اطلاعات اصلی ما، به برتری از CNW تغییر داد. “ار کلی ارزش خالص” مثال خوبی است.

– ارزش خالص افراد مشهور (@celebnetworth) 3 اکتبر 2022

بنابراین، ممکن است افزودن موارد بیشتری به آن نوع جعبه و در جای دیگری با توصیه در مورد نحوه استناد به ارقام، و درخواست از افراد در نظر گرفتن پیوند به شما به عنوان منبع، کمک کند. و برای کسانی که احتمالاً بهتر می شناسند، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، با آنها تماس خواهم گرفت.

— دنی سالیوان (@dannysullivan) 4 اکتبر 2022

بحث انجمن در توییتر.

منبع

قبلاً گوگل گفته بود که وقتی اسکرپرها از شما بالاتر می‌روند، ممکن است به دلیل مشکلات کیفی سایت شما باشد یا سایت شما جریمه شده باشد. به همین دلیل است که اغلب پس از یک الگوریتم اصلی که به کیفیت سایت دسترسی پیدا می کند، شکایت هایی در این مورد مشاهده می کنید.

این مثال خاص برای پرس و جو است [r kelly net worth] منبع اصلی اطلاعات ظاهراً از celebritynetworth.com می‌آید، اما طبق گفته Celebrity Net Worth، سایتی که بالاتر از آن‌ها برای آن پرس و جو قرار می‌گیرد، “regurgitators محتوا” است. Celebrity Net Worth گفت که این تغییر با به‌روزرسانی اصلی سپتامبر اتفاق افتاد و آنها پرسیدند که چه کاری می‌توان انجام داد.

دنی سالیوان از گوگل توصیه هایی ارائه کرد و بازخوردهایی را در مورد مثال خاصی از زمانی که یک تحقیق اصلی از یک وب سایت از سایتی که اطلاعات آن را کپی می کرد بالاتر می گرفت، ارائه کرد.

من فکر می‌کنم، و این توصیه‌ای برای هر کسی نیز هست، که اگر چهره‌های منحصربه‌فردی تولید کنید، ممکن است به شما کمک کند تا مشخص کنید که این ارقام از شما و منحصر به شما هستند. مثلا عجب منفی دو میلیون! و من فکر می کنم از کجا می آید؟ ….

— دنی سالیوان (@dannysullivan) 4 اکتبر 2022