گوگل در مورد اینکه با صفحات رویداد قدیمی چه باید کرد


اگر رویدادی را اجرا کنید و رویداد تمام شود، چه می‌کنید، آیا صفحه وب را زنده نگه می‌دارید، آیا آن را تغییر مسیر می‌دهید، آیا فقط آن را حذف می‌کنید و صفحه 404 را حذف می‌کنید؟ پاسخ این است که بستگی دارد، همانطور که شما تصور می کنید.

جان گفت توییتر “آیا آن رویداد قدیمی همان چیزی است که می خواهید سایت شما برای آن پیدا شود؟ اگر نه، آن را حذف کنید و ادامه دهید.”

اگر رویداد یک رویداد یکباره است که قصد ندارید سالانه یا بر اساس برنامه زمانی تکرار شود، پس از اتمام کار فقط صفحه را حذف کنید. منظورم این است که اگر می‌خواهید خلاصه رویدادها و عکس‌ها را پست کنید، می‌توانید آن را زنده نگه دارید. اما در این مرحله، اگر دلیلی برای رتبه بندی صفحه ندارید، می توانید با خیال راحت صفحه را حذف کنید و نگران آن نباشید.

اگر رویداد به طور منظم اتفاق می‌افتد، چه سالانه یا هر چیز دیگری، و باید هر بار که آن را اجرا می‌کنید، رویداد را دوباره تبلیغ کنید، سپس صفحه را زنده نگه دارید. صفحه رویداد را زنده نگه دارید، هنگامی که آن را دارید با اطلاعات جدید به روز کنید. بنابراین سخنرانان جدید، دستور کار، مکان، زمان بندی و غیره – زمانی که آن را دارید. اگر رویداد در آینده دوباره اتفاق افتاد، رویداد قدیمی را حذف نکنید.

جان مولر این را چند بار گفت، تا سال گذشته در مورد رویدادهای فروش فصلی و در سال 2017 به طور خاص در مورد رویدادهای تکراری.

این توییت ها هستند:

بحث انجمن در توییتر.

منبع