گوگل فقط به این دلیل که شما آن را ننوشته اید توضیح می دهد، به این معنی نیست که گوگل آن را در مقابل شما حساب نمی کند


جان مولر از گوگل توضیح داد که گوگل واقعاً اهمیتی نمی‌دهد که چه کسی محتوای سایت شما را نوشته است و گفتن اینکه شخص دیگری آن را نوشته و شما آن را ننوشته‌اید، شما را از مسائل رتبه‌بندی مرتبط با کیفیت آن محتوای شخص ثالث نجات نمی‌دهد.

سوال این بود که “وب سایت هایی که بررسی های USG را جمع آوری می کنند دارای محتوای نازک / با کیفیت پایین زیادی هستند. بدیهی است که فقط رتبه های کمی دارند که خوب است. اما آیا این به کل وب سایت آسیب می رساند؟ چگونه می توان از آن جلوگیری کرد؟ به عنوان مثال، از نشانه گذاری داده های ساختاری بازبینی استفاده کنید؟ یا از برچسب های noindex برای محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده کنید؟

به طور خلاصه، اگر محتوای تولید شده توسط کاربر در آن سایت دارید، آیا گوگل آن را درک می کند و محتوای ضعیف تولید شده توسط کاربر را در مقابل شما حساب نمی کند؟ پاسخ این است که گوگل آن را در مقابل شما حساب می کند زیرا شما اجازه می دهید آن را در وب سایت خود منتشر کنید.

جان مولر پاسخ داد “در آن شرایط بررسی USG چیست؟ به طور کلی، محتوای تولید شده توسط کاربر یا نه، آنچه منتشر می کنید و برای جستجو در دسترس قرار می دهید همان چیزی است که توسط موتورهای جستجو استفاده می شود. وجود ندارد “اما صاحب سایت آن را ننوشته است. شخصاً، بنابراین آن را در مقابل جنبه “آنها حساب نکنید.”

این توییت ها هستند:

این واقعاً جدید نیست، ما چندین بار به این مفهوم دقیق پرداختیم …

بحث انجمن در توییتر.

منبع