گوگل قبل از پردازش مجدد بررسی می کند که آیا نقشه سایت XML تغییر می کند یا خیر

این سوال در 5:33 دقیقه در ساعات اداری سئو

سوال: آیا گوگل هر نوع مقایسه ای بین نسخه های نقشه سایت XML فعلی و قبلی انجام می دهد؟

نکته آخر نیز واقعاً جدید نیست، اما نکته خوبی است که گری به آن اشاره کرد. حذف URL ها از نقشه سایت XML شما 100٪ منجر به حذف آن URL نمی شود.

ما نقشه سایتی را که از آخرین بار خزیدن تغییر نکرده است، دوباره پردازش نمی کنیم. اما این فقط یک بهینه سازی نرم افزاری برای هدر ندادن منابع است، مانند منابع محاسباتی.

پاسخ: خوب، پاسخ مطلق این است، بله!

بحث انجمن در توییتر.

منبع

دلیل اینکه گوگل این کار را انجام می دهد این است که نمی خواهد منابع را برای تجزیه و پردازش فایلی که از آخرین باری که آن فایل تجزیه و پردازش شده تغییر نکرده است هدر دهد.

نکته اول تا حدودی واضح است، منظورم این است که محاسبات منطقی است.

به محض اینکه چیزی را در نقشه سایت خود تغییر دهید، اعم از عنصر URL یا آخرین مد، نقشه سایت دوباره تجزیه می شود و به طور کلی دوباره پردازش می شود. این بدان معنا نیست که URL ها مطمئناً خزیده می شوند، البته آنها هنوز هم مانند هر URL دیگر در معرض ارزیابی کیفیت هستند. همچنین لازم به ذکر است که اگر URL را از نقشه سایت حذف کنید زیرا احتمالاً دیگر وجود ندارد، به این معنی نیست که به طور خودکار از فهرست حذف می شود یا حتی برای خزیدن در اولویت قرار می گیرد تا زودتر حذف شود.

گری ایلیز از گوگل تایید کرد که گوگل قبل از پردازش مجدد فایل نقشه سایت XML واقعاً بررسی می کند که آیا نقشه سایت XML در آن تغییری ایجاد کرده است یا خیر.

در اینجا فیلم جاسازی شده است:

ربات در حال بازرسی فایل‌ها لوگوی گوگل