گوگل متن پنهان در صفحه را نادیده می گیرد

گوگل همچنین گفت که یک سایت به دلیل متن مخفی از شما بالاتر نخواهد بود.

باز هم، برای روشن شدن، این در مورد متن مخفی واقعاً اسپم است، مانند متن سیاه روی پس‌زمینه سیاه. نه در مورد محتوای پنهان شده در برگه های قابل ارتقا، آنها خوب هستند.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

بیایید یکی از اولین نمونه‌های سایت‌های محبوب را فراموش نکنیم که متن مخفی را مستقر کرده و هنوز آن را حذف نکرده است (همه آنها مرده‌اند) – Heavens Gate.

سیستم‌های ما در تشخیص متن پنهان، در نادیده گرفتن آن، و در تمرکز بر موارد دیگر در سایت خوب هستند. برخی از سایت ها کارهای احمقانه را همراه با چیزهای خوب انجام می دهند و همچنان برای کاربران مفید هستند. اگر آن را به آنها علامت بزنید، ممکن است آن را درست کنند.

– جان مولر بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 31 دسامبر 2022

سپس اخیراً، در سال 2023، جان مولر گفت توییتر، “سیستم های ما در تشخیص متن پنهان، در نادیده گرفتن آن، و در تمرکز بر موارد دیگر در سایت خوب هستند.”

جان اضافه کرد که این سایت ها ممکن است به طور تصادفی این کار را انجام داده باشند، بنابراین ممکن است منطقی باشد که به آنها اطلاع دهید. او نوشت: “برخی از سایت ها کارهای احمقانه را همراه با چیزهای خوب انجام می دهند و هنوز برای کاربران مفید هستند. اگر آن را برای آنها علامت گذاری کنید، ممکن است آن را برطرف کنند.”