گوگل می گوید الگوریتم هایی برای شناسایی و کاهش محتوای سرقت شده با هوش مصنوعی دارد


دوی نگوین از تیم کیفیت جستجوی گوگل در ویدیوی ساعات اداری گوگل گفت که گوگل “الگوریتم هایی برای دنبال کردن” کسانی دارد که محتوای سرقت شده توسط هوش مصنوعی را ارسال می کنند، سپس این الگوریتم ها می توانند “محتوای حذف سایت را از سایت های دیگر کاهش دهند.”

سوال در ساعت 9:19 دقیقه که این بود: “سازندگان محتوا چگونه باید به سایت‌هایی که از هوش مصنوعی برای سرقت محتوا استفاده می‌کنند، آن را اصلاح کرده و سپس در نتایج جستجو از آن‌ها برتری بگیرند، پاسخ دهند؟”

دوی نگوین گفت: «حذف محتوا، حتی با برخی اصلاحات، خلاف خط مشی هرزنامه ما است». دوی افزود که گوگل «الگوریتم‌های زیادی برای دنبال کردن چنین رفتارهایی و کاهش محتوای حذف سایت از سایت‌های دیگر» دارد.

اگر گوگل بهم ریخته است، و «اگر به سایت‌هایی برخورد کردید که مکرراً محتوا را حذف می‌کنند، و عملکرد خوبی در «جستجو» دارند، لطفاً با فرم گزارش هرزنامه به ما گزارش دهید تا بتوانیم سیستم‌های خود را هم در تشخیص هرزنامه و همچنین رتبه بندی کلی.”

در اینجا فیلم جاسازی شده است:

بعداً در ویدیو، در ساعت 17:05 سوال مشابهی توسط Duy پرسیده شد و پاسخ داد:

کونال پرسید چرا گوگل در مورد کپی یا چرخاندن داستان های وب اقدامی نمی کند؟ می‌توانید Discover را بررسی کنید؟

ممنون از گزارش ما از این تلاش ها آگاه هستیم و در حال بررسی آنها هستیم. به طور کلی، سایت‌هایی که محتوای خراش‌شده هرزنامه دارند، خط‌مشی هرزنامه ما را نقض می‌کنند و الگوریتم‌های ما در کاهش رتبه آنها در نتایج جستجو بسیار خوب عمل می‌کنند.

بحث انجمن در توییتر.

منبع