گوگل می گوید رندر پویا یک راه حل است و نه یک راه حل بلند مدت

این صفحه به شکلی است که اکنون به نظر می رسد (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

گوگل خود را به روز کرده است کمک به مستندات در رندر پویا برای گفتن اینکه “رندر پویا یک راه حل است و نه یک راه حل طولانی مدت برای مشکلات محتوای تولید شده توسط جاوا اسکریپت در موتورهای جستجو. در عوض، توصیه می کنیم از رندر سمت سرور، رندر استاتیک یا هیدراتاسیون به عنوان راه حل استفاده کنید.” اضافه.

گوگل افزود: “رندر پویا یک راه حل است و یک راه حل توصیه نمی شود، زیرا پیچیدگی های اضافی و نیازهای منابع را ایجاد می کند.”

گوگل در سال 2018 رندر پویا را به عنوان راهی برای کمک به گوگل برای خزیدن و فهرست بندی محتوای جاوا اسکریپت شما اعلام کرد. در چند سال گذشته، کارمندان گوگل گفته‌اند که احتمالاً نباید مسیر رندر پویا را طی کنید، زیرا گوگل این روزها توانایی بسیار بیشتری در ارائه جاوا اسکریپت دارد. توجه داشته باشید، گوگل همیشه گفته است که این یک راه حل است، اما تغییرات زیادی در اسناد انجام داده است تا اکنون این امر را تشویق کند.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بخش اول صفحه همچنین به‌روزرسانی شد تا توضیح دهد “رندر پویا راه‌حلی برای وب‌سایت‌هایی است که محتوای تولید شده با جاوا اسکریپت برای موتورهای جستجو در دسترس نیست. یک سرور رندر پویا ربات‌هایی را شناسایی می‌کند که ممکن است با محتوای تولید شده توسط جاوا اسکریپت مشکل داشته باشند و به سرور ارائه می‌کند. -نسخه رندر شده بدون جاوا اسکریپت به این ربات ها در حالی که نسخه رندر شده سمت کلاینت محتوا را به کاربران نشان می دهد.”

این صفحه قبلاً شبیه به آن بود (برای بزرگنمایی کلیک کنید):

در هر صورت، گوگل تغییرات قابل توجهی در آن ایجاد کرد کمک به مستندات در رندر پویا، به طور خاص در بالای صفحه. صفحه دارای یک سلب مسئولیت قرمز رنگ است که به شرح زیر است:

رندر پویا یک راه حل است و نه یک راه حل طولانی مدت برای مشکلات محتوای تولید شده توسط جاوا اسکریپت در موتورهای جستجو. در عوض، توصیه می کنیم از رندر سمت سرور، رندر استاتیک یا هیدراتاسیون به عنوان راه حل استفاده کنید.

برای اندازه واقعی کلیک کنید