گوگل می گوید هزاران سئو و سایت محتوای وحشتناکی تولید می کنند که ارزش ایندکس شدن را ندارد


جان مولر از گوگل گفت توییتر زمانی که شخصی از ایندکس نشدن محتوایش شکایت می‌کرد، «بسیاری از سئو و سایت‌ها محتوای وحشتناکی تولید می‌کنند که ارزش ایندکس کردن را ندارد». او افزود: «فقط به این دلیل که وجود دارد به این معنی نیست که برای کاربران مفید است.

برای سئوکاران و/یا صاحبان سایت واقعا سخت است که باور کنند محتوای آنها وحشتناک نیست. هک، برخی یا شاید بسیاری از محتوایی که من تولید می کنم بسیار وحشتناک هستند. اما شاید، فقط شاید، معیاری برای اینکه محتوای شما وحشتناک نیست این باشد که گوگل زمان صرف کند تا آن محتوا را فهرست کند.

بدیهی است که باید برعکس عمل کند. شما باید محتوایی تولید کنید که می دانید با کیفیت است، وحشتناک نیست. سپس گوگل آن را کشف کرده و ایندکس می کند. اما در عین حال، اگر محتوای شما ایندکس نمی‌شود یا برخی از آن‌ها ایندکس نمی‌شوند و این یک مشکل فنی نیست، گوگل فکر می‌کند که محتوا ارزش ایندکس شدن را ندارد.

اگر محتوای شما ایندکس نشده باشد، آیا محتوای شما را “وحشتناک” می کند؟ من مطمئن نیستم که تا این حد پیش بروم. اما آستانه کیفیت Google برای فهرست کردن محتوا را برآورده نمی کند.

این توییت جان در زمینه اینجاست:

اوه، تصویر فوق العاده مرتبط با این داستان نیست، اما من به دنبال یک تصویر وحشتناک بودم و این تصویر ظاهر شد و احساس کردم خیلی جالب است که نمی توانم از آن استفاده کنم، بنابراین از این تصویر دلقک ترسناک …

بحث انجمن در توییتر.

منبع