گوگل می گوید که تعداد کلمات برای سئو و رتبه بندی گوگل یک چیز نیست

رابط جستجوی گوگل، دنی سالیوان، PSA دیگری را در هفته گذشته پست کرد توییتر، گفتن تعداد کلمات دوباره چیزی نیست. او گفت: “یادآوری. بهترین تعداد کلمات مورد نیاز برای موفقیت در جستجوی گوگل… چیزی نیست! وجود ندارد. برای افرادی که محتوای شما را می‌خوانند، به اندازه‌ای طولانی یا کوتاه بنویسید. این با رتبه‌بندی ما مطابقت دارد. هدف سیستم ها پاداش دادن است.”

آیا شما می گویید صفحات دارای رتبه برتر باید بیشترین کلمات را داشته باشند؟ قطعاً اینطور نیست.

— جان مولر (رسمی) · #StaplerLife (@JohnMu) 23 ژوئن 2023

یادآور. بهترین تعداد کلمات مورد نیاز برای موفقیت در جستجوی گوگل این است که … چیزی نیست! وجود ندارد. برای افرادی که مطالب شما را می خوانند، به اندازه نیاز طولانی یا کوتاه بنویسید. این با هدفی که سیستم های رتبه بندی ما به آن پاداش می دهند، مطابقت دارد: #مردم ربات نیستند pic.twitter.com/wdjhHn9RR3

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 22 ژوئن 2023

این موضوع تعداد کلمات و سئوی گوگل چیزی است که من بارها در اینجا به آن پرداختم. گوگل در سال 2022 اعلام کرد که تعداد کلمات نشانه محتوای غیر کمکی نیست. در سال 2019، جان گفت تعداد کلمات یک عامل رتبه بندی نیست و در سال 2018 جان گفت تعداد کلمات نشان دهنده کیفیت نیست. گوگل شما را برای مقاله های کوتاه جریمه نمی کند و گوگل گفت مقالات کوتاه می توانند رتبه خوبی داشته باشند و سپس در سال 2014 دوباره گفت که مقالات کوتاه کیفیت پایینی ندارند. گوگل اخیراً گفته است که از کرک اجتناب کنید و برخی معتقدند که ممکن است گوگل در آینده رتبه خوبی به کرک ندهد.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

بنابراین دوباره آن را از Google دارید.

سپس جان مولر به سؤالی از یک سئوکار پاسخ داد که نوشته بود: “پس چرا ارتباط مستقیم بین تعداد کلمات و رقابت برتر وجود دارد؟” جان در پاسخ گفت: “آیا شما می گویید صفحات رتبه بندی برتر باید بیشترین کلمات را داشته باشند؟ قطعا اینطور نیست.”