گوگل می گوید که تعداد کلمات نشانه محتوای نازک یا محتوای غیر مفید نیست

جان نوشت: “تعداد کلمات نشانه‌ای نیست که یک صفحه محتوای نازکی دارد.” جان به سادگی گفت: «از شمارش کلمات استفاده نکنید» تا مشخص کنید محتوای شما نازک یا مفید است. جان افزود: «شما می‌توانید یک تماس واجد شرایط در مورد آنچه برای کاربران مفید است، و آنچه که کرکی است، برقرار کنید.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

در واقع، گوگل حتی اخیراً مرجع شمارش کلمات را در سند کنسول جستجو حذف کرده است.

تعداد کلمات نشانه ای نیست که یک صفحه محتوای نازکی دارد. شما در موضوع سایت خود متخصص هستید (یا باید باشید)، می‌توانید یک تماس واجد شرایط در مورد اینکه چه چیزی برای کاربران مفید است و چه چیزهایی کرکی است برقرار کنید. از شمارش کلمات استفاده نکنید https://t.co/lnuYObPiY6

— 🌽〈لینک href=//johnmu.com rel=canonical 〉🌽 (@JohnMu) 15 سپتامبر 2022

بنابراین نگران تعداد کلمات نباشید و به منظور افزایش تعداد کلمات کرکی اضافه نکنید. آنچه را که نیاز دارید بگویید، به وقت خواننده خود احترام بگذارید و بیرون بروید.

جان مولر از گوگل امروز صبح در توییتر گفت که تعداد کلمات نشانه یا عاملی برای چیزی نیست که گوگل آن را محتوای چیز یا محتوای غیر مفید می داند.

در سال 2019، جان گفت تعداد کلمات یک عامل رتبه بندی نیست و در سال 2018 جان گفت تعداد کلمات نشان دهنده کیفیت نیست. گوگل شما را برای مقاله های کوتاه جریمه نمی کند و گوگل گفت مقالات کوتاه می توانند رتبه خوبی داشته باشند و سپس در سال 2014 دوباره گفت که مقالات کوتاه کیفیت پایینی ندارند. گوگل اخیراً گفته است که از کرک اجتناب کنید و برخی معتقدند که ممکن است گوگل در آینده رتبه خوبی به کرک ندهد.

در اینجا توییتی وجود دارد که او به بیانیه یک SEO پاسخ داد که در غیر این صورت می گوید: