گوگل می گوید EAT برای هر پرس و جو اعمال می شود

1000% توصیه می کنم مصاحبه کامل را تماشا کنید از SMX Next – پس 30 دقیقه کامل را ببینید.

بحث انجمن در توییتر.

منبع

این متن رونوشت است:

EAT بخش اصلی معیارهای ما است و به معنای تخصص، اقتدار و قابل اعتماد بودن است. این همیشه در گوگل وجود نداشته است و چیزی است که ما حدود 10 تا 12 تا 13 سال پیش توسعه داده ایم. و این واقعاً وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مطابق با آنچه قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، این واقعاً وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که محتوایی که مردم مصرف می کنند مضر نیست و مفید خواهد بود. به کاربر. اینها اصولی هستند که ما هر روز با آنها زندگی می کنیم.

خارج از مصاحبه هیونگ جین کیم از SMX Next هفته گذشته، ما نه تنها الگوریتم کواتی را به دست آوردیم، بلکه هیونگ جین کیم نیز به ما گفت که EAT در هر پرس و جو استفاده می شود و برای هر کاری که جستجوی گوگل انجام می دهد اعمال می شود. او افزود: «EAT بخش اصلی معیارهای ما است»، و توضیح داد که «مطمئن شویم محتوایی که مردم مصرف می‌کنند مضر نیست و برای کاربر مفید خواهد بود».

با تماشای هیونگ جین کیم، معاون جستجوی گوگل، که در رتبه بندی اصلی گوگل قرار دارد، می گوید ارزش آن بسیار بیشتر از خواندن هر خلاصه ای از آن است. پس اینجاست:

من می گویم که سؤالات YMYL، سؤالات پول شما یا زندگی شما، مانند زمانی که به دنبال وام مسکن یا زمانی که به دنبال اورژانس محلی هستم، کسانی که به آنها توجه خاصی داریم و کمی بیشتر به آن سؤالات توجه می کنیم. زیرا اینها برخی از مهم ترین تصمیماتی هستند که مردم می توانند بگیرند، برخی از مهم ترین تصمیماتی که مردم در زندگی خود خواهند گرفت. بنابراین من می گویم که EAT است کمی تأثیر بیشتری در آنجا دارد، اما باز هم می گویم که EAT برای همه چیز اعمال می شود، هر درخواستی که ما داریم.

بله، این در خلاصه نویسی لیلی ری خلاصه شد در سرزمین موتورهای جستجو اما ماری هاینز یک کلیپ 90 ثانیه ای از آن را از مصاحبه SMX (با اجازه SMX) برداشت و آن را منتشر کرد.

و EAT، آن الگو، از نحوه رتبه‌بندی یک سایت فردی بر اساس تخصص، اعتبار و قابل اعتماد بودن، ما آن را برای تک تک درخواست‌ها و هر نتیجه انجام می‌دهیم. بنابراین در واقع در تمام کارهایی که ما انجام می دهیم بسیار فراگیر است.

او گفت که گوگل هر روز بر اساس اصول EAT زندگی می کند. او افزود: «ما این کار را برای تک تک پرسش‌ها و هر نتیجه انجام می‌دهیم. کیم گفت: «بنابراین در تمام کارهایی که ما انجام می‌دهیم بسیار فراگیر است.»

اکنون چگونه الگوریتم‌های Google تعیین می‌کنند که EAT چیست، اما می‌توانید دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت را به عنوان شروعی برای درک اصول اولیه بخوانید.