گوگل نمی‌خواهد به‌روزرسانی‌های الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی مختلف همپوشانی داشته باشد


بسیاری از مردم فکر می کردند که گوگل به منظور تقویت به روز رسانی محتوای مفید، یک به روز رسانی اصلی را بلافاصله پس از انجام به روز رسانی محتوای مفید منتشر کرد. همانطور که قبلاً توضیح دادیم اینطور نبود.

فقط گوگل یک به‌روزرسانی اصلی را آماده کرده بود و حالا که گوگل تلاش می‌کند تا زمانی که به‌روزرسانی‌های دیگر منتشر می‌شوند، به‌روزرسانی‌ها با هم تداخل نداشته باشند، پس از انجام به‌روزرسانی محتوای مفید، منتظر ماند تا آن را جلو ببرد.

و تعجب نکنید که گوگل پنجمین به‌روزرسانی بررسی محصول را چند روز پس از انتشار به‌روزرسانی اصلی ماه سپتامبر منتشر می‌کند. دنی واقعاً سخت کار می کند تا مطمئن شود این به روز رسانی ها با هم همپوشانی ندارند.

او این را روز جمعه تکرار کرد توییتر گفت: «ما بسیار سخت کار کرده‌ایم تا به‌روزرسانی‌ها را از یکدیگر جدا نگه داریم، یا تا حد امکان همپوشانی کمتری داشته باشند تا به سازندگان کمک کنیم تا بیشتر بفهمند».

او همچنین تکرار کرد که تصادفی نیست که این پس از به‌روزرسانی محتوای مفید به همین دلیل منتشر شد، اما نه به این دلیل که Google می‌خواهد یک به‌روزرسانی را با به‌روزرسانی دیگری تقویت کند. او گفت: “بنابراین نه، تصادفی نیست که به دلیل به‌روزرسانی اصلی هستیم، اما گفت که تا زمانی که به‌روزرسانی محتوای مفید منتشر شود، منتظر بمانیم.” “من متوجه می شوم که برخی از افراد سعی می کنند چیزهایی را که وجود ندارد بیشتر بخوانند، و این همیشه یک واقعیت در زندگی سئو است. اما اگر هدف این بود که عمدا گیج کنیم یا هر چیز دیگری، ما می توانیم چندین به روز رسانی را در همان زمان انجام دهیم. ما برای انجام برعکس کار کرده‌ایم.» او افزود.

در اینجا اطلاعات بیشتری از دنی در مورد این موضوع آورده شده است:

بنابراین منتظر بروزرسانی اصلی سپتامبر 2022 باشید تا عرضه به پایان برسد و به‌روزرسانی دیگری به دنبال آن ارائه شود.

اوه، و همانطور که گلن گیب گفت، بله، ما در گذشته موقعیت‌هایی داشتیم که در آن به‌روزرسانی‌های زیادی روی یکدیگر منتشر می‌شد و درک اینکه کدام به‌روزرسانی بر سایت آنها نسبت به به‌روزرسانی دیگر تأثیر می‌گذارد، برای سئوکاران دشوار بود. من یک نمودار از یک دوره زمانی از همه به روز رسانی های همپوشانی ایجاد کردم، اکنون نمی توانم آن را پیدا کنم، اگر آن را پیدا کردید، لطفاً آن را به نظرات اضافه کنید.

بحث انجمن در توییتر.

منبع