گوگل همچنان به‌روزرسانی‌ها را منتشر می‌کند، تاریخ‌های شروع و پایان گیج‌کننده هستند، بینگ برای افزودن ChatGPT، سئو بد است و موارد دیگر


به اولین خلاصه ویدیویی سال 2023 خوش آمدید، جایی که من با گزارش ژانویه 2023 وب مستر Google شروع می کنم. سپس توضیح می‌دهم که چگونه محتوای مفید Google و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند همچنان در حال انتشار هستند و به‌علاوه همچنان باعث نوسان می‌شوند. گوگل توضیح داد که چرا تعیین تاریخ شروع و پایان به برخی به روز رسانی های الگوریتم سخت است و علم دقیقی نیست. طبق گزارش ها، مایکروسافت بینگ در حال ادغام راه حل ChatGPT هوش مصنوعی باز است. جان مولر از گوگل در مورد استفاده از هوش مصنوعی و ChatGPT برای تولید برچسب عنوان صحبت کرد. یک مقاله تحقیقاتی جستجوی گوگل که احتمالاً مربوط به به روز رسانی محتوای مفید است، واقعاً باعث سیاه شدن سئو می شود. صفحه ارجاع ابزار بازرسی URL گوگل می تواند پیوند nofollow را نشان دهد. گوگل محدودیت 110 کاراکتری را در ویژگی سرفصل برای داده های ساختار یافته مقاله حذف کرده است. کنسول جستجوی گوگل یک نظرسنجی ارسال کرد و از شما پرسید که از این ابزار چه می خواهید. کنسول جستجوی Google ممکن است با ردیابی نتایج بسته های محلی مشکل دائمی داشته باشد. یک مطالعه موردی می‌گوید بررسی‌هایی که عکس‌هایی روی آن‌ها دارند، در نتایج محلی Google ماندگاری بیشتری دارند. Google Ads حذف کلمات کلیدی اضافی را توصیه می کند که بیشتر به سمت تطابق گسترده سوق می دهد. جستجوی Google دارای یک اصلاح جدید جستجوی «مرحله بعدی محبوب» است. و جان مولر از گوگل دوباره در سال نو به سئوکاران کمک کرد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حمایت شده توسط بروسکلی، که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع