گوگل ویدیوی Super Basic را در زمینه سئو منتشر می کند


کانال سازندگان گوگل ویدیویی فوق العاده در مورد سئو و نحوه رتبه بندی مطالب در جستجوی گوگل منتشر کرده است. این چهار نکته اساسی را پوشش می دهد و همه آن را بسیار آسان می کند. کل ویدیو کمتر از 4 دقیقه است.

اینم ویدیو:

در اینجا نکاتی وجود دارد:

نکته 1: محتوای مفید و غنی از اطلاعات ایجاد کنید: گوگل گفته است که محتوا را واضح و ساده نگه می دارد و از عنوان و عنوان فرعی برای کمک به آن استفاده می کند. در این ویدیو از ابزار بازرسی URL در کنسول جستجوی گوگل برای بررسی اینکه آیا صفحه به درستی ایندکس شده است یا خیر اشاره می کند.

نکته 2: فقط مطالب را از سایر وب سایت ها کپی نکنید: Google به خاطر می آورد و ممکن است ارزش سایت شما را کاهش دهد. این ویدئو به اهمیت لینک های خارجی به سایت شما اشاره می کند که به گوگل زمینه بیشتری در سایت شما می دهد. برای به دست آوردن پیوندهای خارجی، او گفت که با دیگر سازندگان همکاری کنید یا منبع دانش باشید. او گفت وقتی نوبت به دریافت لینک می رسد، خلاق باشید اما از خدمات لینک سازی با هزینه استفاده نکنید.

نکته 3: جستجوگران محبوب را از بین مخاطبان بهینه خود بررسی کنید: از آن در عنوان و در متن خود، از آن کلمات کلیدی استفاده کنید. می توانید از Google Trends یا Google Ads Keyword Planner برای کمک استفاده کنید.

نکته 4: تمرکز بر ارزش: او گفت از آنجایی که گوگل دائما در حال تکامل است و الگوریتم بیشتر و بیشتر شبیه انسان است، محتوای خود را برای خوانندگان و نه فقط برای موتورهای جستجو بسازید.

بنابراین آیا اکنون همه شما سئو را درک می کنید؟

بحث انجمن در توییتر.

منبع