گوگل پایان محدودیت کاراکتر را برای عناوین مقاله اعلام کرد

را داده های ساخت یافته داده هایی هستند که با فرمت از پیش تعریف شده و دقیق برچسب گذاری می شوند تا بتوانند اطلاعاتی در مورد صفحه وب حاوی آنها ارائه دهند.

این به روز رسانی در مورد عنوان می گوید:

در واقع، بسته به دستگاهی که کاربران از آن محتوا استفاده می‌کنند، عناوین بسیار طولانی ممکن است قابل خواندن نباشند، که از نظر سئو آزاردهنده است. چه کسی می خواهد مقاله ای را بخواند که عنوان آن را نمی تواند بخواند؟

منبع

در اوایل سال 2023، گوگل به روز رسانی در مورد داده های ساختار یافته مقاله منتشر کرد. این به روز رسانی به ویژه به حذف محدودیت 110 کاراکتر مربوط می شود.

عنوان مقاله: از یک عنوان مختصر استفاده کنید، زیرا ممکن است عناوین طولانی در برخی دستگاه‌ها کوتاه شده باشند. »

گوگل

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

به طور خلاصه، این به‌روزرسانی یک محدودیت را حذف می‌کند، اما کاربران Google را تشویق می‌کند که طول عنوان خود را معقول نگه دارند.

به‌طور خلاصه، داده‌های ساختاریافته به Google کمک می‌کند تا بفهمد درباره چه چیزی صحبت می‌کنید و باعث می‌شود صفحه شما راحت‌تر در نتایج جستجو ظاهر شود.

اگر این مقاله در پایان محدودیت کاراکتر برای عنوان مقالات Google شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

قبل از 3 ژانویه 2023، گوگل محدودیتی برای تعداد کاراکترهای عنوان مقاله در داده های ساخت یافته اعمال کرد. این محدودیت 110 کاراکتر بود.

اگر متوجه شدید که ۱۱۰ کاراکتر برای توصیف عنوان مقاله شما با جزئیات کافی کافی نیست، اکنون یک مشکل کمتر دارید. گوگل پایان محدودیت کاراکتر خود را برای عناوین در داده های ساختار یافته مقاله اعلام کرده است. این به طور مشخص به چه معناست؟ اگر همه چیز را متوجه نشده اید، به جای درستی آمده اید: ما این تبلیغ را برای شما رمزگشایی کرده ایم.

فعال گوگل

قانون در مورد عنوان مقاله چه بود؟

بنابراین گوگل اجازه می دهد آزادی های بیشتر کاربران، اما به عقل سلیم آنها متوسل می شود.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

قبل از ترک…

110 کاراکتر در حال حاضر امکان نوشتن یک عنوان نسبتا طولانی و مفصل است. اما این امکان وجود داشت که برخی در هنگام نوشتن عناوین H1 برای مقالات خود احساس محدودیت در خلاقیت خود کنند.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

به طور مشخص، به روز رسانی منتشر شده توسط گوگل به چه معناست؟

اجازه می دهند در مورد محتوای مقاله نشانه هایی به گوگل بدهید یا صفحه ای که برای این منظور پست می کنید ترویج ارجاع خوب.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

در اینجا چیزی است که بیانیه های گوگل قبل از شروع سال 2023: «عنوان مقاله. مقدار نباید از 110 کاراکتر تجاوز کند. »

داده های ساختاریافته: به سرعت چیست؟