گوگل پنجمین به‌روزرسانی بررسی‌های محصول را قبل از انجام به‌روزرسانی اصلی سپتامبر منتشر می‌کند

در اینجا توصیه اصلی است اما گوگل این را در یک پست کرده است سند کمک جدید با توصیه های جدید از دسامبر، این شامل نکات جدید خاص ذکر شده در بالا نمی شود:

 • در صورت لزوم، دانش تخصصی در مورد محصولات را بیان کنید؟
 • با محتوای منحصربه‌فرد فراتر از آنچه توسط سازنده ارائه می‌شود، نشان دهید که محصول از نظر فیزیکی چگونه است یا چگونه از آن استفاده می‌شود؟
 • اندازه‌گیری‌های کمی را در مورد چگونگی اندازه‌گیری یک محصول در دسته‌های مختلف عملکرد ارائه دهید؟
 • توضیح دهید چه چیزی یک محصول را از رقبای خود متمایز می کند؟
 • محصولات قابل مقایسه را پوشش دهید، یا توضیح دهید که کدام محصولات ممکن است برای استفاده یا شرایط خاص بهترین باشند؟
 • در مورد مزایا و معایب یک محصول خاص، بر اساس تحقیقات در مورد آن بحث کنید؟
 • توضیح دهید که چگونه یک محصول از مدل‌ها یا نسخه‌های قبلی تکامل یافته است تا بهبودهایی را ارائه کند، مشکلات را برطرف کند، یا در غیر این صورت به کاربران در تصمیم‌گیری برای خرید کمک کند؟
 • عوامل کلیدی تصمیم گیری برای دسته بندی محصول و عملکرد محصول در آن زمینه ها را شناسایی کنید؟ برای مثال، بررسی خودرو ممکن است مشخص کند که مصرف سوخت، ایمنی و هندلینگ عوامل کلیدی تصمیم‌گیری و نرخ عملکرد در آن زمینه‌ها هستند.
 • انتخاب های کلیدی در نحوه طراحی یک محصول و تأثیر آنها بر کاربران فراتر از آنچه سازنده می گوید را شرح دهید؟
 • برای پشتیبانی از تخصص خود و تقویت صحت نظر خود، شواهدی مانند تصاویر، صوت یا پیوندهای دیگر از تجربه خود را با محصول ارائه دهید.
 • پیوندهایی را به چندین فروشنده اضافه کنید تا به خواننده امکان خرید از تاجر انتخابی خود را بدهد.

همین دیروز گزارش دادم که دنی سالیوان از گوگل “ما بسیار سخت کار کرده ایم تا به روز رسانی ها را از یکدیگر جدا نگه داریم، یا تا حد امکان همپوشانی کمتری داشته باشند تا به سازندگان کمک کنیم تا بیشتر بفهمند.” شاید با این یکی به اندازه کافی سخت نباشد؟

گوگل همچنین این نمودار را منتشر کرده است که نشان می دهد لیست های بررسی محصول نیز می تواند تحت تأثیر این موضوع قرار گیرد:

اگر منصف باشیم، گوگل این مورد را یک ماه پیش از قبل اعلام کرد و ما انتظار داشتیم که این به‌روزرسانی درست پس از انتشار به‌روزرسانی محتوای مفید ارائه شود، اما ابتدا آن به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 آمد و واضح است که هنوز تمام نشده است.

اما به همین دلیل است که موضوع توییت امروز سعی می کند شفافیت بیشتری در مورد به روز رسانی اصلی ارائه دهد و یادآوری کند که اگر بررسی محصول را انجام ندهید، آن به روز رسانی ممکن است برای شما تغییراتی ایجاد نکند.

— دنی سالیوان (@dannysullivan) 20 سپتامبر 2022

در اینجا تاریخ‌های به‌روزرسانی‌های قبلی بررسی‌های محصول آمده است:

به زودی برای دیدن تغییر

هشدار بزرگ: من آنچه را که روز گذشته گفتم را پس می گیرم… Google در حال ارائه چندین به روز رسانی اصلی به طور همزمان است. به‌روزرسانی بررسی‌های محصول سپتامبر 2022 اکنون در طول به‌روزرسانی هسته گسترده سپتامبر 2022 منتشر می‌شود. همگی موفق باشید. 🙂 https://t.co/AGs4Hm3JNz

– گلن گیب (@glenngabe) 20 سپتامبر 2022