گوگل گفت: حذف محتوای تکراری داخلی سایت شما را پس از به‌روزرسانی هرزنامه گوگل اصلاح نمی‌کند.

اگر سایت شما تحت تأثیر یک به‌روزرسانی هرزنامه قرار می‌گیرد، این به دلیل مسائل فنی مانند محتوای تکراری داخلی نیست، بلکه بیشتر از محتوای واقعی است.

– جان مولر بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 24 دسامبر 2022

بحث انجمن در توییتر.

منبع

همه پس از اینکه سایت‌هایشان تحت تأثیر یک به‌روزرسانی الگوریتمی قرار گرفت، به دنبال یک راه حل سریع می‌گردند، اما تا آن زمان، معمولاً برای هر راه حل سریع خیلی دیر است.

جان این را قبلاً گفت و گفت که شما نمی توانید با ایجاد برخی تغییرات فنی کیفیت کلی وب سایت خود را اصلاح کنید. او همچنین توضیح داد که مسائل فنی به طور کلی منجر به کاهش آهسته می شود، در حالی که تغییرات الگوریتمی در انتهای گوگل منجر به کاهش سریع می شود.

جان مولر از گوگل گفت که حذف محتوای تکراری داخلی و سایر رفع مشکلات فنی منجر به بازیابی سایت شما از به‌روزرسانی هرزنامه گوگل نمی‌شود. جان گفت که این به‌روزرسانی‌های هرزنامه بیشتر به «محتوای واقعی» نگاه می‌کنند تا اینکه مشکلات فنی یا محتوای تکراری در سایت خود داشته باشید.

جان بعداً اضافه کرد: “در عمل، رفتن از چیزی که به عنوان هرزنامه تلقی می شود به چیزی که مورد تحسین قرار می گیرد، بسیار بیشتر از حذف برخی از محتوای تکراری و بازنویسی چند صفحه است.”