یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های الگوریتم Google، یک اشکال جستجوی تأیید شده، اهداف هرزنامه، پیوندهای کم ارزش، کلمات کلیدی در نظرات برای محلی و موارد دیگر


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

حمایت شده توسط بروسکلی که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو. تبلیغات سئوی هالووین آنها را بررسی کنید، سرگرم کننده است.

برای شروع کار، به سرعت گزارش ماهانه وب مستر گوگل را پوشش دادم. گوگل همچنین در تاریخ 28 اکتبر یا حوالی آن یک به‌روزرسانی بزرگ تأیید نشده داشت. گوگل یک اشکال جستجو را با داستان های برتر و ویژگی های جستجو از 18 اکتبر تا 28 اکتبر تایید کرد. من نمونه ای از سایتی را ارائه کردم که در ماه اکتبر توسط به روز رسانی هرزنامه گوگل مورد انتقاد قرار گرفت. جان مولر از گوگل گفت که پیوندها ممکن است در آینده به عنوان یک عامل رتبه بندی مهم نباشند. گوگل سرانجام گوگل لنز را به کادر جستجوی دسکتاپ اضافه کرد. جستجوی Google روش‌های جدیدی را برای یافتن معاملات در جستجوی Google اضافه کرد. گوگل اکنون نام سایت و فاویکون ها را در نتایج جستجوی دسکتاپ آزمایش می کند. اسناد جستجوی Google به‌روزرسانی‌های جزئی داشتند که ممکن است برای شما جالب باشد. گوگل گفت URL های محتوای تکراری در یک فایل نقشه سایت مشکلی در رتبه بندی ایجاد نمی کند. سایت‌های تأییدشده کنسول جستجوی Google سریع‌تر یا بیشتر خزیده نمی‌شوند. گوگل گفت که سایت ها برای معتبر بودن به 200000 کلمه نیاز ندارند. گوگل گفت محتوا را بر اساس لیست های حجم جستجوی کلمات کلیدی ننویسید. مدیر نمایه کسب‌وکار Google اکنون به جستجوی Google هدایت می‌شود. یک مطالعه کوتاه نشان داد که کلمات کلیدی در بررسی های محلی شما بر رتبه بندی محلی Google شما تأثیر نمی گذارد. اطلاعات آماری عکس نمایه کسب و کار Google حذف خواهد شد. تبلیغات گوگل در سال آینده بخش های مشابه مخاطبان را از بین می برد. Google Ads یک به‌روزرسانی خط‌مشی جدید برای اسناد دولتی و خدمات رسمی دارد. Google تحویل به موقع، تخمین‌های دقت سفارش و موارد دیگر را در تکه‌های تبلیغات جستجو نشان می‌دهد. جستجوی تصویر بینگ در حال آزمایش تبلیغات متحرک است. Microsoft Advertising ابزار واردات حداکثر عملکرد گوگل خود را به روز کرده است. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

جستجوی موضوعات بحث: