یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google در 28 اکتبر؟

سایر سئوکاران نیز خاطرنشان کردند:

CognitiveSEO در 28 اکتبر آرام بود:

بحث انجمن در توییتر و WebmasterWorld.

منبع

در مورد ابزارها چطور؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

با دیدن همین. نوسانات عظیم https://t.co/3G2fM48tWF

– تیلور کورتز (@RealTaylorKurtz) 31 اکتبر 2022

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برخی از سئوکاران متوجه به‌روزرسانی احتمالی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل در یا حوالی 28 اکتبر می‌شوند، جایی که سایت‌هایی که توسط به‌روزرسانی تایید نشده 13 اکتبر و حتی به‌روزرسانی هرزنامه اکتبر (در میان سایر موارد) ضربه خورده‌اند، متوجه نوسانات بزرگی از نظر رتبه‌بندی و ترافیک گوگل خود می‌شوند. .

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

نکته عجیب این است که صحبت های کلی در جامعه SEO در حوالی 28 اکتبر بسیار سبک بود. من یک اشاره به یک به روز رسانی را در 28 اکتبر در سایت دیدم WebmasterWorld انجمن ها و بس. آن SEO گفت: “من در 28 ام نیز تغییراتی را دیدم، بگذارید چند روز صبر کنیم تا ببینیم چگونه حرکت می کند. امروز هالووین است، بنابراین رفتار کاربر را تغییر دهید.” شما می توانید از طریق نحوه نوشتن رفتار آنها متوجه شوید که در منطقه بریتانیا مستقر هستند. در حالی که متفاوت است WebmasterWorld موضوع دارای یک SEO است که می گوید: “بعد از 40 روز افت بی وقفه عذاب آور، قدیمی ترین سایت من امروز به طور ناگهانی بهبود یافت. ممکن است یک پدیده فنی موقت باشد و ممکن است برای یک ماه دیگر یا برای همیشه به کاهش خود ادامه دهد. اما بزرگی و ماهیت آنی این افزایش واقعا خیره کننده است (برای اندازه سایت). 2 هفته کاهش را فوراً پاک کرد.” شخصی به آن پست پاسخ داد و با آن موافقت کرد و گفت: “هر چیزی که گوگل در حدود 14/10 یا 13/10 منتشر کرد ظاهراً دیروز 29/10 برگردانده شد.” یکی دیگر در اواخر دوشنبه پست کرد، “ما در روز جمعه کاهش داشتیم و در یکشنبه یک ضربه بسیار بزرگ داشتیم. و امروز بدتر است.”

گلن گیب تعدادی نمودار را در توییتر به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد برخی از ناشران بزرگ مستقر در بریتانیا و فراتر از آن، نوسانات بزرگی را در 28 اکتبر، پس از به‌روزرسانی‌های قبلی، نشان می‌دهند. در اینجا آن نمودارها وجود دارد: