یک خزنده Googlebot جدید از Google به نام GoogleProducer

ممکن است گوگل با یک خزنده جدید، یک Googlebot جدید، به نام GoogleProducer، در حال خزیدن در وب باشد. این useragent در رسمی فهرست نشده است صفحه خزنده های گوگل اما شاید هنوز برای فهرست شدن خیلی جدید باشد؟

من بررسی می کنم – ممنون که پینگ کردید.

— جان مولر مراقب گوگل پلاس است 🐀 (@JohnMu) 1 فوریه 2023

من معتقدم که Google Producer به عنوان یک FYI بخشی از Google News و Google Currents است. این سند کمک از Google می‌گوید، “شما از تولیدکننده Google Currents برای مدیریت مسائل خود (به عنوان مثال، قیمت، توضیحات و غیره) برای مجلات Google Play استفاده خواهید کرد. اگر در Google Currents شرکت می‌کنید، Producer برای شما آشنا به نظر می‌رسد. می‌توانید هر دو را مدیریت کنید. نسخه(های) خود برای Google Currents و نسخه های شما برای مجلات Google Play از طریق Producer. برای اطلاع از مراحلی که باید برای راه اندازی کامل حساب ناشر و مجلات خود برای Play انجام دهید، به مقاله ما در مورد تنظیم حساب ناشر مراجعه کنید. اگر سؤالی در مورد آن دارید. با استفاده از Producer for Google Currents، لطفاً به مرکز راهنمای Currents Producer مراجعه کنید.” توجه داشته باشید، مرکز راهنمایی تولیدکننده Currents به مرکز راهنمای Google Publisher Center هدایت می‌شود.

به روز رسانی: این قدیمی است، قدیمی تر:

جان مولر از گوگل گفت که این موضوع را بررسی خواهد کرد:

منبع

اون لینک به این میره صفحه ای که 404s در بخش Google News Producer.

هرنان مارسیلی متوجه این موضوع شد و از گوگل در این مورد پرسید توییتر. او گفت، “ما شاهد ترافیک زیادی به سایت های ناشر با یک عامل کاربر جدید “GoogleProducer” هستیم؛ (+”. WAF ما در حال حاضر آن را مسدود می کند، اما منشاء آن در واقع میزبان های پروکسی گوگل است. آیا این ترافیک قانونی است؟”

حدس می‌زنم ببینیم او چه می‌گوید، اما تا آن زمان، من گمان می‌کنم که این یک خزنده Googlebot قانونی است.

Google Bot Spider را قلاب‌بافی کنید