یک نام دامنه رایگان .fr با میزبانی شما

LWS نه تنها یک نام دامنه .fr را برای خرید میزبانی وب ارائه می دهد، بلکه مصرف کننده در بسته آن طیف گسترده ای از ویژگی های بسیار مفید و کاملا رایگان را خواهد یافت!

تکنسین های آموزش دیده LWS 7 روز هفته از طریق ایمیل، تلفن و چت زنده در دسترس هستند.

LWS به مشتریان خود نرخ دسترسی 99.9٪ را تضمین می کند!

امنیت و عملکرد

پشتیبانی مشتری شخصی 7 روز در هفته

مراکز داده LWS در فرانسه واقع شده اند. ایمنی و عملکرد با حفاظت های ضد آتش و ضد حمله تضمین شده است.

برخی از ارائه دهندگان میزبانی وب هنگام ایجاد میزبانی وب یک آدرس وب رایگان ارائه می دهند، اما این به طور دقیق یک نام دامنه نیست. آدرس در واقع می تواند از نوع “yoursite.addressoftheprovider.com” باشد: این یک دامنه فرعی است که فقط قسمت قبل از “.addressoftheprovider.com” را می توان شخصی کرد. بنابراین این نوع قرارداد شامل نام دامنه یا آدرس های ایمیل نمی شود.

مزایای انتخاب LWS برای ثبت نام دامنه

مزایای انتخاب LWS برای ثبت نام دامنه شما

LWS یک ثبت کننده معتبر با بسیاری از سازمان ها مانند AFNIC است که برترین موسسه برای مدیریت نام های دامنه .fr است.

پسوند fr به بازدیدکنندگان نشان می دهد که وب سایت برای مخاطبان فرانسوی زبان طراحی شده است و این پیشنهاد با در نظر گرفتن این موضوع طراحی شده است.

در وب سایت میزبان LWS، تعداد زیادی از طرح های میزبانی متناسب با تمام پروژه های خود را پیدا خواهید کرد: ایجاد یک سایت ویترین، باز کردن یک فروشگاه تجارت الکترونیک، راه اندازی یک سرور خصوصی، ایجاد آدرس های ایمیل …

با کمتر از 20 یورو در سال، می توانید یک بسته کامل از LWS دریافت کنید که به شما امکان می دهد وب سایت خود را راه اندازی کنید: نام دامنه (آدرس سایت شما) + میزبانی داده ها بر روی یک سرور در فرانسه + نرم افزار ایجاد سایت شما + شخصی سازی شده آدرس های ایمیل + بسیاری از ابزارها و توابع گنجانده شده است.

چرا نام دامنه .fr را انتخاب کنید؟

شما مالک نام دامنه خود هستید، بنابراین می توانید آن را به طور کامل از پنل مدیریت خود مدیریت کنید و آن را به ارائه دهنده دیگری انتقال دهید یا هر زمان که بخواهید دوباره آن را بفروشید.

سوال یا مشکلی دارید؟ LWS در کمتر از 20 دقیقه راه حلی برای شما پیدا می کند!

آیا پروژه ایجاد وب سایت دارید؟ یک وبلاگ؟ یک فروشگاه اینترنتی؟ چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، LWS راه حلی برای شما دارد.

با انتخاب LWS برای ایجاد نام دامنه خود، هیچ واسطه ای وجود ندارد.

هر بسته دارای نرم افزار از پیش نصب شده برای کمک به شما برای شروع کار در وب است و مطابق با تکامل شما انعطاف پذیر است.

امنیت و عملکرد

با بیش از 20 سال تجربه، بیش از 500000 نام دامنه باز و بیش از 280000 وب سایت میزبانی شده، LWS یکی از رهبران بازار میزبانی وب در فرانسه است.

راه حل های سازگار با همه

از تبلیغات LWS استفاده کنید و خود را ثبت کنید نام دامنه رایگان .fr !

دسترسی به پشتیبانی مشتری کاملا رایگان است، با امکان مشاوره با طیف گسترده ای از آموزش های آنلاین پاسخ دادن به بیش از 90 درصد از سوالات پرسیده شده!

بسیاری از ویژگی های ارائه شده است

نام دامنه .fr برای هر شخص یا شرکتی با آدرس پستی در اروپا قابل دسترسی است: چند دقیقه برای ثبت نام دامنه .fr کافی است!

نام دامنه آدرس وب سایت شما است. دید بهینه ای را به سایت می دهد، زیرا به بازدیدکنندگان شما امکان می دهد آدرس سایت را به راحتی حفظ کنند، همچنین به این دلیل که در صورت مرتبط بودن، به راحتی توسط موتورهای جستجو ایندکس می شود.

یک ضمانت واقعی جدیت و قابلیت اطمینان، یک نام دامنه .fr مرتبط با یک وب سایت یا یک آدرس ایمیل نشان دهنده یک امضای نزدیکی است.

آیا می خواهید یک نام دامنه رایگان .fr ثبت کنید؟ به وب سایت LWS.fr بروید و از تخفیف های زیادی در میزبانی وب خود با نام دامنه استفاده کنید. در حال حاضر، بسته خود را در تبلیغات -25٪ سفارش دهید و از تمام مزایای یک میزبان وب فرانسوی با تجربه لذت ببرید!

این مقاله توسط LWS به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده استمنبع

علاوه بر این، دسترسی‌های بیشتری در fr وجود دارد تا در .com: شما 40 برابر شانس بیشتری دارید که نامی که انتخاب کرده‌اید در fr. به جای .com موجود باشد.

مزایای نام دامنه

اگر LWS را برای ایجاد یا میزبانی وب سایت خود انتخاب کنید، یک نام دامنه رایگان دریافت خواهید کرد. این یک نام دامنه واقعی از نوع “votresite.fr” است: شما می توانید نام دامنه خود را کاملا شخصی کنید و آدرس های ایمیل شخصی و حرفه ای از نوع “[email protected]” ایجاد کنید.

و فراموش نکنید، با LWS، به لطف 30 روز ضمانت بازگشت وجه، حق دارید نظر خود را تغییر دهید!

میزبان وب فرانسوی LWS یک پیشنهاد تبلیغاتی به شما ارائه می دهد: a نام دامنه رایگان .fr برای هر خرید بسته میزبانی وب با تعهد یک ساله!

چرا LWS را برای میزبانی وب سایت خود انتخاب کنید؟

از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نرم افزار از پیش نصب شده ایجاد سایت: وردپرس، جوملا، پرستاشاپ به عنوان مثال با تم ها و افزونه های رایگان.
  • آدرس‌های ایمیل حرفه‌ای با ایمیل قابل دسترسی از هر مرورگر وب و قابل تنظیم در هر نرم‌افزار ایمیل (Outlook، Thunderbird، و غیره)؛
  • ابزارهایی برای پشتیبان گیری و بازیابی داده های وب، ایمیل و MySQL؛
  • خدمات حفاظتی مانند فایروال کاملاً قابل تنظیم، آنتی ویروس یا ضد اسپم؛
  • گواهی پیشنهاد SSL؛
  • یک کنترل پنل جامع و آسان برای استفاده؛
  • و غیره.

نام دامنه رایگان .fr با LWS

نام دامنه رایگان