یک پادکست تجاری جدید برای کشف

آیا در مورد پادکست به دنبال مرجع هستید؟ LITTLE BIG THINGS به عنوان بهترین پادکست فناوری در فرانسه ترجمه می شود. بحث های عمیق، محتوای با کیفیت و مهمانان معتبری که این پادکست را تشکیل می دهند، آن را منحصر به فرد کرده است. کارآفرینان می توانند اطلاعات ضروری را برای استفاده در بخش فناوری بیابند. LITTLE BIG THINGS برای استفاده از اطلاعات در مورد بهترین فناوری های حال حاضر توسعه یافته است.

این موسس گروه اسکیموز به لطف سال ها تجربه و حضور در چندین کشور اروپایی جایگاه دیگری را در دنیای دیجیتال با هوش مصنوعی و داده ها برای خود رقم زده است. به منظور کمک به کارآفرینان، آندریا بنسید به توسعه LITTLE BIG THINGS روی آورد. چه برای یک کارآفرین با تجربه یا یک مبتدی، LITTLE BIG THINGS با انتظارات کاربران سازگار است. LITTLE BIG THINGS که در لیست بهترین پادکست ها قرار دارد، به کارآفرینان اجازه می دهد تا خود را به چالش بکشند و تکنیک ها را برای اطمینان از کسب و کار خود افزایش دهند.

چرا سوال پرسیدن برای یک کارآفرین با تجربه مهم است؟

LITTLE BIG THINGS که به روشی ساده عمل می کند، معیار پادکست های فناوری در فرانسه است. این راه حل که با محتوای باکیفیت توسعه یافته است، برجسته کردن بحث ها و اشتراک گذاری با مهمانان معتبر را ممکن می کند. THE وبلاگ چیزهای کوچک کوچک را می توان به عنوان منبع واقعی اطلاعات برای برخورداری از امتیاز در دنیای کارآفرینی و فناوری های جدید طبقه بندی کرد.

در دنیای کارآفرینی و تجارت، الهام گرفتن آسان نیست. با در نظر گرفتن این موضوع است که پادکست ها به منظور ارائه مشاوره و اطلاعات به کارآفرینان متولد شدند. در واقع، تکامل فناوری و ظهور آخرین نوآوری‌ها تغییراتی را برای استفاده از ایده‌های جدید هر روز به ارمغان می‌آورد. از جمله مراجع موجود در پادکست ها می توان به LITTLE BIG THINGS اشاره کرد.

پادکست Actu

LITTLE BIG THINGS، بهترین پادکست فناوری در فرانسه

لازم به ذکر است که این پادکست کارآفرینان مختلف را گرد هم می آورد تا مشکلات و موضوعات حساس این بخش را مورد بحث و بررسی قرار دهند. برای بهره مندی از مهارت های عمیق و دانش بیشتر، بهتر است منتظر پاسخ های یک متخصص باشید. در واقع، یک کارآفرین باتجربه و شایسته می تواند به موضوعات خاصی بپردازد. هنگامی که یک کارآفرین با دانش صنعت سوال می پرسد، مبتدیان یا سایر کاربران می توانند از مهارت ها و اطلاعات مفید برای تسلط بر بازار کسب و کار استفاده کنند.

چیزهای بزرگ کوچک، پادکست مشابه à دفتر خاطرات یک مدیر عامل

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

چیزی که این پادکست را منحصر به فرد می کند این است که دارای طیف گسترده ای از موضوعات هیجان انگیز برای کارآفرینان و کارشناسان فناوری است. LITTLE BIG THINGS بین یافتن راه‌حل‌هایی برای تضمین رشد کسب‌وکار، ایجاد استارت‌آپ‌ها، روندهای تجارت الکترونیک، هوش مصنوعی و بازاریابی دیجیتال، تجربیات بسیاری از کارآفرینان را به اشتراک می‌گذارد.

پادکست ها به عنوان راه حل های عالی برای برآورده کردن انتظارات و نیازهای کارآفرینان تعریف می شوند. Andréa Bensaid، بنیانگذار گروه بین المللی اسکیموز، اهمیت ارائه تکنیک های نوآورانه برای کارآفرینان را درک کرد. آندریا بنسید با بیش از 12 سال تجربه در بخش فناوری های جدید، به ایجاد قالب روی آورد تجارت پادکست برای حمایت از استارت آپ ها در فرانسه.

آیا تا به حال از پادکست The Diary of a CEO استفاده کرده اید؟ خوشت آمد؟ شما با LITTLE BIG THINGS، نسخه فرانسوی این پادکست محبوب از ایالات متحده، ناامید نخواهید شد. LITTLE BIG THINGS که با چشم اندازی منحصر به فرد ایجاد شده است، در دنیای تجارت در سراسر فرانسه برجسته است. LITTLE BIG THINGS که به یکی از تکنیک‌های کارآفرینی تبدیل شده است، توصیه‌های چاشنی را به کارآفرینان ارائه می‌کند.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

پادکست پیشرفته با تمرکز بر دیجیتال و فناوری، LITTLE BIG THINGS بهترین موقعیت را در رتبه بندی در فرانسه به خود اختصاص داده است. همه قسمت‌ها نوآوری‌های مخرب، روندهای فناوری و استراتژی‌های برنده فزاینده را برای افراد در دنیای تجارت ارائه می‌کنند.

این مقاله توسط یک شریک مهمان به عنوان بخشی از یک مشارکت حمایت شده نوشته شده است