۲۵ مدل میز جلو مبلی شیک و زیبا با قیمت روز و خرید اینترنتی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه فروش، ساخت، کاربردهای انواع میز، اعم: میز عسلی جلو مبلی آشنا نماییم پس ما همره باشید: اولین میز در کشور مصر با جنس، فلز، سنگ و چوب به منظور قرار دادن اشیا بر روی آن ساخته شد اما این میزها به جهت نشستن کاربردی نداشت رومیان و یونانیان در گذشته از میز استفاده می نمودند. دکوراسیون و چیدمان منزل از گذشته تاکنون مورد توجه بوده است چرا که دکوراسیون منزل به نوعی نشان دهنده روحیات و سلیقه اهالی منزل است. شما با توجه به سلیقه خود و همچنین دکوراسیون فضا اقدام به خرید یکی از انواع مختلف میز عسلی می نمایید . میز عسلی جدید یکی از وسایل دکوری و البته مهم دکوراسیون خانه به حساب می آید که نقش مهمی در کاربردی بودن منزل شما دارد.این میز ها در انواع رنگ ها و طرح های مختلفی ساخته شده اند که میتوان با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون خانه ی خود میز را انتخاب کنید.

میز عسلی جدید

اگر دکوراسیونی مدرن برای فضای خانه انتخاب کردید، فرش ماشینی قهوه ای با طراحی مدرن پهن کنید و در کنار آن مبلمانی با رنگ های خنثی مانند کرمی، طوسی یا سفید قرار دهید. برای تهیه انواع پایه­ های فلزی مبل و میز می ­توانید به صورت حضوری در فروشگاه ­ها سفارش دهید و یا با سر زدن به سایت ­های معتبر پایه فلزی مدنظر خود را پیدا کنید. فلز استیل محبوبیت زیادی بین دوست داران سبک مدرن در طراحی داخلی خانه ها دارد. در عین حال رنگ قهوه ای ارتباط بیشتری با رنگ طبیعت و چوب دارد و زمانی که فرش ماشینی قهوه ای در خانه پهن میکنید، بهراحتی میتوانید سایر وسایل را با آن ترکیب کنید. انواع میز های کاشی کاری شده نمونه ای از مدل های ساختارشکن در لوازم خانه و مبلمان می باشد. امروزه از کاشی به عنوان یک اثر هنری در میان فضای خانه، به جز دیوار آشپزخانه و سرویس ها، استفاده می شود.

یکی از ایده های جدید در انواع مدل های مختلف جلو مبلی یافت می شود، میز جلو مبلی کاشی کاری می باشد. محصول تولید شده در مجموعه الف دکور از بهترین متریال و طریف ترین روش بدست استاد کار بهره برده به همین خاطر این محصول زیبایی و جلوه خاصی دار.میز عسلی می تواند در کنار تخت خواب قرار گیرد . جنس این میز تماما از MDF است که روکش ممبران کره ای آن سبب مقاومت بسیار بالای آن گردیده است این میز دارای کرکرههای چوبی و مخفیای است که به ظرافت و زیبایی هر چه بیشتر آن کمک کرده است و همچنین کشویی مخفی در فضای پشت آن کرکرهها موجود است این کشو مگنتی و مخفی بودن آن سبب طراحی منحصر به فرد آن شده است. اما بهتر است از ترکیب رنگهای گرم مانند قرمز باشد. طراحی های ساده، استفاده از متریالهای طبیعی و حفظ ساختار و ظاهر طبیعت باعث جذابیت جلومبلی های با سبک روستیک است.

میز جلو مبلی شرکت زیبانو، مدل فیورانو، ترکیب یک میز جلو مبلی و دو عدد عسلی است که به زیبایی از ترکیب صفحه روکش چوب برجسته که در هماهنگی کامل با پایه های از جنس چوب راش است تولید می شود. چه جاهایی را باید زیبایی را قربانی عملکرد بهره وری بالاتر کرد؟ مهم ترین فاکتوری که در زمان خرید میز جلو مبلی استیل باید به آن توجه کنید طرح و سبک مبل هایتان است. در این مطلب تلاش کردیم بهترین طرح های دکوراسیون منزل را با ایده هایی جدید از بهترین طراحان داخلی کشور با شما به اشتراک بگذاریم.

میز عسلی ارزان

یکی از این دسته بندی ها میز جلو مبلی کلاسیک است. 2. در صورتی که دکوراسیونی مدرن دارید، اما میخواهید جسارت، شادابی و طراوت را در این فضا به نمایش بگذارید، دست شما برای این کار باز است. این نوع میز در اصطلاح فضا پرکن بوده و بههمیندلیل برای خانههایی با متراژ کوچک پیشنهاد نمیشود. البته میتوانید در تناژ و سایههای رنگی دست ببرید و آن را تغییر دهید؛ اما استفاده همزمان از چند رنگ مختلف در کنار هم اصلا این فضا را زیبا نمیکند.

در عین حال فرش ماشینی یکی از نقاط کانونی قوی در خانه محسوب میشود و انتخاب آن در ابعاد نامناسب باعث میشود که بقیه المانها هم بهخوبی دیده نشوند. پس میز های جلو مبلی یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون خانه هستند. اگر سبک دکوراسیون شما کلاسیک یا نئو کلاسیک هست میتوانید از میز جلو مبلی جدید چوبی که دارای خطوط و طرح های کمی هست بهره ببرید . در برخی از سبک­ های دکوراسیون مانند سبک مدرن و یا نئوکلاسیک بخش ­های فلزی مبلمان بخشی از هویت دکوراسیون هستند. برای انتخاب و خرید میز جلو مبلی اول باید به بخش کاربردی بودن آن توجه نمود. همچنین می توان از انواع شیشه ساده و طرح دار و یا شیشه های رنگی، دودی، مات استفاده نمود و ظاهری ویژه به میز و دکوراسیون پذیرایی های کوچک داد. یکی دیگر از فلزاتی که در ساخت میزهای جلومبلی استفاده می شود، آهن است.

خب برای شروع بیایید از فرش ماشینی قهوه ای در دکوراسیون کلاسیک حرف بزنیم. این نوع از میزها، فضایی پنهان برای ذخیرهسازی وسایل موردنیاز پذیرایی دارند و کار شما و مهمانان را آسانتر میکنند. اپوکسی ها تنوع رنگ زیادی دارند، به همین علت نیز انواع میز های جلو مبلی اپوکسی تولید شده با این روش قابلیت هماهنگی با انواع دکوراسیون را دارند. اگر به انتخاب یک میز جلو مبلی شیک جدید فکر می کنید، حتما به مدل های شیشهای هم فکر کنید. و حتی گاهی اوقات ترکیب درست و زیبایی از چند متریال در کنار هم نیز می تواند جلو مبلی شیک و جدید را خلق نماید. مثلا : میز جلو مبلی کیلویی 250 تومن که اگر میز 4 کیلو بود قیمتش 1 میلیون بشه.این نوع محاسبه قیمت برای میزهای فلزی (آهنی) قابل انجام است زیرا نیاز به استاد کار ماهر و به تبع ظرافت و زیبایی استیل را ندارد.

میز جلو مبلی

قیمت میزهای جلو مبلی استیل با توجه به مقدار استیل مصرفی و میزان کیفیت محصول به علاوه قیمت رویه میز (سنگ طبیعی،شیشه وآینه ، ام دی اف یا چوب) که معمولا بیشترین سهم را همین رویه میز در قیمت دارد محاسبه میشود.ما در کهن استیل با تهیه متریال عمده و فروش بدون واسطه با به کار گیری استاد کاران ماهر،با کیفیت ترین و ارزان ترین میز های جلو مبلی استیل را ارائه بدهیم.اگر محصولی با استیل ساخته شده باشد دیگر نمیتوان قیمت آن را برحسب وزن(کیلو) محاسبه کرد. میز جلو مبلی استیل همانند میز عسلی استیل و میز کنسول استیل ساخته شده از پایه استیل و رویه سنگ طبیعی ، شیشه و یا چوب و ام دی اف میباشد. گاهی اوقات برای این مدل از بهترین دکوراسیون منزل از گیاهان هم استفاده می کنند. حالا که تصمیم گرفتید رنگ دکوراسیون خانه را با المانهایی مانند فرش و مبلمان به سمت رنگ قهوهای متمایل کنید، بهتر است با اصول ترکیب این رنگها آشنا باشید.

در عین حال رنگهای ترکیب شده با فرش تعیین میکنند که دکور خانه شما جسورانه، کلاسیک و یا آرامبخش باشد. 3. پهن کردن یک فرش قهوه ای در کنار مبلمان قهوه ای هم روش خوبی برای رسیدن به یک دکور آرام و لوکس است. در برخی طرح ها از میز جلو مبلی چوبی را همراه فلز مزین می کنند تا زیبایی آن عسلی ویلاسازه چند برابر شود. این کار از رویه چوبی و پایه های استیل بهره گرفته است که زیبایی و کارایی را به صورت همزمان برای شما فراهم کرده است. همچنین سایر المانهای پارچهای مانند بالش و کوسنها را از رنگهای خنثی انتخاب کنید تا باهم هماهنگ باشند. درنتیجه تمام تلاش شما برای خرید المانهای گرانقیمت و چیدمان و تغییر دکوراسیون بینتیجه خواهد ماند.

این فروشگاه با سابقه زیاد در عرصه تولید، تمام سعی خود را میکند تا کالای مورد نظر شما را، با قیمت کارخانه و تولیدی ، در کمترین زمان ممکن تحویلتان دهد. این قبیل سبکها، به ویژه طی سالهای اخیر، به شدت رواج یافتهاند و امروزه، بسیاری از خانههای ایرانی، به ویژه خانههای زوجهای جوانتر، با استفاده از این سبکهای مدرن دکوراسیون میشوند. بهصورت کلی بهتر است ابعاد فرش حدود ۵۰ سانتیمتر از اطراف دیوار فاصله داشته باشد. همچنین در هنگامیکه فرش ماشینی را در فضای پذیرایی پهن میکنید، حتما ابعاد فرش طوری باشد که از دیوار فاصله داشته باشد، اما پایه مبلمان روی فرش قرار بگیرد. جلو مبلی باراکو: میز جلو مبلی یکی از میز های پرطرفدار می باشد این نیز به دلیل جذابیت و شیک بودن آن مورد توجه بیشتر مردم قرار گرفته است.

همچنین ترکیب چوب و فلز در اکثر این میزها به چشم میخورد. بهصورت کلی رنگ قهوه ای در دسته رنگهای سنگین و گرم قرار دارد؛ اما با تغییر تناژ، ترکیب آن با سیار رنگها بهراحتی امکانپذیر میشود. رنگ سفید بهراحتی میتواند همه چیز را در کنار هم متعادل کند. بهترین و شیک ترین دکوراسیون منزل با عناصر طبیعی، ترکیبی از چوب مثلا در کفپوش های چوبی و سنگ های تراورتن مثلا در جزیره آشپزخانه است. تولید و عرضه میشوند که البته میز سنگی گرد یکی از محبوبترین این اشکال به حساب میآید. مراقب باشید که از تمام این رنگها در کنار هم با فرش ماشینی قهوه ای استفاده نکنید؛ در غیر این صورت خانهای بینظم و شلوغ خواهید داشت.

جلو مبلی عسلی

به عبارت دیگر درصورتی که فرش ابعاد بسیار کوچکتری نسبت به فضا داشته باشد، نمایی شلوغ و نامنظم نشان میدهد و اگر ابعاد آن بهطور کامل تمام فضا را بگیرد، خانه کوچکتر از حالت اصلی دیده میشود. در نظر داشته باشید که پهن کردن فرشی به اندازه فضای اتاق بهطوری که کف اتاق را کاملا بپوشاند، باعث نشان دادن نمایی شلوغ و کوچک از نمای خانه خواهد بود. 6. درنهایت اینکه تفاوتی نمیکند دکور خانه شما مردن و یا کلاسیک باشد و یا اینکه بخواهید آرامش و نمایی خنثی از آن دیده شود و یا اینکه چیدمانی کاملا جسورانه و شاد داشته باشد. اخیرا جلو مبلی و میز عسلی فلزی مورد استقبال زیادی قرار گرفته است که با توجه به تم و سبک دکور خود میتوانید یک نمونه از این مدل ها را برای منزل خود انتخاب کنید . در هر صورت حتما گیاهان طبیعی را به دکور خانه دعوت کنید تا از تاثیر منحصر به فرد آن در خانه بهره ببرید.

جلو مبلی چوبی

بنابراین در کنار نور مناسب سعی کنید که مبلمان و سایر منسوجات پارچهای از پارچههایی با طرح و رنگهای روشن تهیه شده باشند تا نور بیشتری را برای فضای خانه به ارمغان بیاورد. از مزایای این روش میتوان به ضد آب بودن رنگ حتی در مکانهای مرطوب و آینه ای بودن رنگ طلایی با توجه به براقی استیل زیر اشاره کرد. بهطور مثال جلو مبلی با پایههای طلایی رنگ، اکسسوری و لوازم تزئینی با رنگ طلایی و یا تابلوهایی با این رنگ بهترین انتخاب هستند. این نوع میزها محدودیتی در طرح، رنگ و مدل ندارند و میتوان آن را با هر دکوراسیونی هماهنگ نمود. از این نوع میزهای مبلی میتوان در سبک های تلفیقی و صنعتی استفاده نمود.

یکی از جدید ترین مدل های جلو مبلی ، میزهای چوبی کشو دار و یا دارای فضاهای ذخیره ساز است. همچنین می توانید قبل از اقدام به خرید از وجود مشاوران فروشگاه های آنلاین نیز بهره ببرید تا شما را در انتخابی درست تر هدایت نمایند. شما می توانید از وسایل قدیمی با کاربرد جدید در خانه استفاده کنید و آنها را دور نریزید. میز جلو مبلی استیل در کنار چیدمان مدرن خانه شمافضایی بسیار شیک خلق خواهد کرد. در ادامه برخی از روشهای ست کردن مبلمان قهوه ای در کنار فرش ماشینی و سایر المانها را بررسی میکنم. البته توجه داشته باشید که در استفاده از رنگ طلایی زیادهروی نکنید. پایه جلو مبلی فلزی معمولا دارای دو رنگ نقره ای و طلایی است. ممکن است شما به جای فرش ماشینی قهوه ای، مبلمانی با رنگ قهوه ای خریده باشید و به دنبال فرشی با رنگ مناسب در کنار آن باشید.

که یادآور طبیعت باشند برای دوستداران سبک روستیک و ظاهر روستایی و قدیمی مناسب است. میز عسلی نسبت به میز جلو مبلی ارتفاع کوتاه تری دارد و جابه جایی آن ساده تر است و میز عسل میز کمکی برای پذیرایی برای مهمان است . یکی از طراحی انواع میز جلو مبلی جدید و خلاقانه، تولید میز با ترکیبی از ورق های چوب و رزین اپوکسی است. شرکت نگین چوب با آگاهی کامل از نیاز روز بازار اقدام به تولید انواع میز عسلی تاشو جدید نموده است.